BLOG: Milý môj (pokrový) denníček ... :)

• sorcerer777
      sorcerer777
      Bronz
      Registrace: 18.01.2011 Příspěvky: 1,245
      vittam vsetkych kolegov na mojom novom blogu :s_thumbsup:
      pevne dufam a verim, ze sa na nom budete bavit aspon tak dobre, ako sa moji protihraci bavia na mne a ked uz sa mi nedari zaujat vysledkami, tak to skusim aspon tymto biednym pokusom o humor :D zatial som nenasiel variantu pokru, ktora by ma nedokazala porazat a preto som sa rozhodol, ze budem hrat toho viac, aby z mojich peniazkov mali osoh viaceri ludia. tymto zaroven asi trosku zamotam hlavu adminom fora, pretoze asi bude tazke zaradit tento moj blog do nejakej kategorie. takze co planujem hrat: na PS Zoom 0,01/0,02 6max, obcas nejaky ten MTT a pre udrzanie si aspon striebra si obcas pinknem nejake DoNy na WH, pretoze PS nemam tracknute. aj ked celkom nerozumiem na co mi to striebro je, ked sice ja si tie clanky v praci aj vytlacim, ale nemam ich kedy velmi citat. aspon mam ale dobry pocit, ze som urobil na vynosenom papieri nejaku skodu mojej firme. zacinam s kapitalom 65$ a snad ich do otvorenia FTP vsetky neprehram. potom sa vrhnem na Rush MTT, aspon na tych som bol cca na nule. z casu na cas sem na ozivenie hodim nejake stats a cervene cisla, aby to tu nebolo take fadne bielo hnede.

hned v mojom prvom prispevku sa vam musim niecim pochvalit. poker hram na silno vyspelej amaterskej fishy urovni uz asi 6 rokov, nejako intenzivnejsie mozno posledne 2, ale az dnes som sa konecne dockal ... takze z mojich snov uz iba stretko s Rihannou v MHD a potom s pocitom dobre vykonanej prace mozem kludne ist satanovi prikladat do kotla :)

• 1 odpověď
    • sorcerer777
      sorcerer777
      Bronz
      Registrace: 18.01.2011 Příspěvky: 1,245
      mily moj (pokrovy) dennicek,
      hlboko a so smutkom v prstoch sa ti, co mozno najviac ako sa len da, ospravedlnujem, ze som ta celu tu dobu zanedbaval. mam zopar noviniek, tak si ti s nimi zverim. objavil som novu hernu, z ktorej som skoro padol na zadok. je to rydzo slovensky produkt a vola Tiplos alebo tak podobne. hned svoj prvy turnaj som tam vyhral! uchvatil ma genialny soft, stolov som mohol mat naraz otvorenych az 1, co bolo uplne super, lebo som popritom mohol sledovat film, obedovat a telefonovat s priatelmi, proste spica! akurat ma mrzi, ze sa tato skvela slovenska herna neda tracknut cez PS, aby som hranim na nej mohol ziskavat StrategyPoints. Urcite budem kontaktovat ludi z vedenia PS, aby sa o tejto fantastickej herni dozvedeli vsetci v nasej komunite.
      Vyhral som aj dalsi turnaj, tentokrat na Ladbrokes, volal sa tak sratkovito, ze PS daily €50 added. vobec nechapem tym skratkam, ved P a S dokonca ani nie su priamo za sebou v abecede. Bohuzial asi dva dni na to tieto turnaje zrusili. bolo to na 100% koli mne, ta zla herna nechce aby prachaty slovak oberal o peniaze chudobnych grekov, spanielov ci talianov.
      V posledom case som toho uz vela nenahral, lebo som tuho pocital. Povodne som si pri pocitani chcel pomoct skvelymi a popularnymi grafmi nasho pana ministra financii, svetoveho top ekonoma, pana Kazimira.

Potom ma ale napadlo, ze kde sa ja na takeho skveleho matematika mozem chytat, a vlastne vsetci mozme byt radi ze nie je Poker Pro, lebo by bol urcite lepsi ako napr. Vinky. tak som to teda dopocital a vysiel mi priblizny pomer 100:1. na sto vypitych piv odohraty jeden turnaj, BI na tieto akcie mi vysli v pomere 100€ voci 1,50$. ako som uz spominal, nie som taky dobry v poctoch, ale zda sa mi, ze je nieco divne. Tak som si dal zavazok, ze to zredukujem na pomer 1:2, cize za dva odohrate turnaje si mozem dat jedno pivko. viem, moj mily dennicek, ze ta to urcite tesi viac ako mna, lebo potom sa ti budem moct venovat daleko viac :)