Ubytování Hradec Králové

• 8 odpovědí
    • maxhuber
      maxhuber
      Bronz
      Registrace: 23.12.2009 Příspěvky: 414
      jak je mozny ze tinedali kolej? ja ji dostal i na zacatku rijna kdyz sem si rek..
      Jestli jdes na UHK tak se zkus poptat jeste na kotli (koleje farmacky a mediciny).. ja tam bydlim uz dva roky, kvalita ubytovani nic moc ale je tam prdel a sama party..
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,744
      Accel bude v Hradci :s_cool: Zajdem někdy na pivko? :D Co tam budeš studovat? S tou kolejí to je fakt divný, znám Hradečáka, co bydlel v HK a dali mu kolej ;)

EDIT: ale už je to teda dávno, takže je možný, že podmínky se změnily. Každopádně, jak říká max, je to divný.
    • nishiboy
      nishiboy
      Bronz
      Registrace: 08.12.2011 Příspěvky: 45
      tak to je zprava dne :) Jop Kotel je jasnej, vetsinou tady bejva volno i ve skolnim roce, takze neni problem, ani pro lidi z uhk ci vyssich skol.

jinak privat je dost o stesti, bydlel sem 2 roky na kolejich, 2 roky na privatu a ted sem zas na kolejich. na privat jedine s lidma co znas, jinak to muze bejt docela peklo, kdyz trefis nejaky idioty. financne vyjdou koleje (kotel)stejne jako nejlevnejsi privaty (2600mesicne) s tim ze na kolejich nemusis uklizet koupelnu a kuchyn a nemusis se starat kolik protocis vody, protopis a spotrebujes elektriky. Kdyby si mel nejakej dotaz klidne pis, za tech par let co tu sem se uz v tech "studentskej" zalezitostech v hradci trochu vyznam :)

to maxhuber: to se mozna zname z ATP :)
    • maxhuber
      maxhuber
      Bronz
      Registrace: 23.12.2009 Příspěvky: 414
      noo je to dost pravdepodbny :D zrovna mi tenhle rok odesel spolubydla no pokerpositive gamer by se mi libil..
      to nishiboy: co studujes, ja delam vseoba..
    • nishiboy
      nishiboy
      Bronz
      maxhuber: ja sem farmak :)
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,311
      Uuuuuuuu sem slavnej :D

Hučas: určitě něco vymyslíme ;) ani jsem nevěděl, že jsi v Hradci tbh. Jdu na management cestovního ruchu.

maxhuber: no, já měl přihlášku na Palachovky právě a nepřidělili, jsem z Liberce, takže asi moc blízko :f_eek:

nishiboy: no, já právě se snažil domluvit na privátu s pár budoucíma spolužákama, který taky nedostali, a odepsali že by zájem byl, ale jak říkáš, mám z toho trochu strach, radši bych první rok alespoň na ty koleje.

Ještě mi na tý Palachově nabídli, že můžu jít na přistýlku a pak že se uvolňujou místa třeba po měsíci. Co myslíte ? Imo je to docela na hovno, předpokládám správně ? Jsem v tom pokoji jakoby navíc a nemám ani pořádnou postel ..
    • nishiboy
      nishiboy
      Bronz
      pristylka je blbost, navic palach je od kotle tak 10 min pesky, takze se nemusis bat, ze by si byl mimo kolektiv :) ten privat se nezda, ale je s tim spousta starosti, to jak pises je nejlepsi reseni, az ty lidi trochu poznas tak neni problem, ale takhle s neznamejma asi zadna pecka.

jinak jak tu bylo receno, na kotli dostane kolej i hradecak, takze no stress, osobne znam min. 3 :)
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,744
      :s_cool: cool. doufám, že se ti bude v HK líbit. Jinak žiju v Praze, ale jsem rodilej Hradečák a poměrně často tam jezdím hlavně na víkendy, což možná jako student budeš pryč, ale věřím, že někdy něco vymyslíme ;)