Rakeback ipoker

• Phaantom
      Phaantom
      Bronz
      Registrace: 07.02.2010 Příspěvky: 1,232
      Ahoj,

nevíte někdo, kde by se dalo najít nějak rozumně sepsány rakebacky[nebo ekvivalentů] pro jednotlive herny na ipoker networku? Případně jestli někdo neví, kde ho maj nejlepší pro micro-low a pak mid stakes hráče ?

Díky za případné odpověďi
  • 6 odpovědí
    • maroscz
      maroscz
      Bronz
      Registrace: 23.02.2011 Příspěvky: 1,621
      VIP systém jednotlivých partnerských heren je dobře popsán v příslušných fórech.

Kolem $500 měsíčního rakeu je momentálně nejvýhodnější PaddyPower, nicméně na WilliamHill už od $1500 sbíráš gemstones a díky tomu je výhodnější nabídka tam.
    • KlokanekCZ
      KlokanekCZ
      Bronz
      Registrace: 20.04.2011 Příspěvky: 139
      no já bych řekl, že ten problém je výrazně složitější...například na paddy pokud se nemýlím dostáváš stejně bodů na dolarových stolech jako na librových/eurových což je podle mého nonsense jako prase...paddy naproti tomu vcelku pravidelně přiděluje bonusy (alespoň mě se jich tam za rok, kdy jsem ani nehrál objevilo asi 7)

osobně si myslím, že nejlepší je si to sám projít a spočítat i s ohledem na first deposit bonus a podobně...
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      přesně jak píše marosz, VIP systém máme popsaný ve fóru zvlášť u každé herny hned nahoře v Důležitých tématech, najdete tam i informace o raku, FDB a podobně....;)

a k tomu nonsence u PaddyPower Poker se musím ohradit, u USD cash game stolů dostaneš 20 Power Points za $1 raku, u EUR stolů je to 25 PP za €1 raku a u GBP je to 30 PP za £1 raku....;)
    • KlokanekCZ
      KlokanekCZ
      Bronz
      Skutečně ? když jsem se u registroval tak jsem se na tohle extra ptal, bylo mi to potvrzeno a nikde na strankach jsem nic jineho nenasel...
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      čti FAQ...;)

Q3. How do I collect Power Points? You collect points when you play on our real money tables. Points are awarded as follows: 20 points for every USD $1 of rake or fee. If the table currency is set in EUR, we award 25 points for every €1 fee or rake, and if the table currency is in GBP we’ll award 30 points for every £1 rake or fee.
    • KlokanekCZ
      KlokanekCZ
      Bronz
      aha, dik...hlavně že to mají přehledné:) )))) No tak to před rokem buď nevěděla podpora, nebo to od té doby změnili, každopádně omlouvám se za chybnou informaci...