[PLO] Nechapem...video Omaha: více karet, více zábavy - 2. část

• JohnyT10
      JohnyT10
      Bronz
      Registrace: 23.10.2009 Příspěvky: 62
      Vo videu od LetMeTiitU:omaha: více karet, více zábavy - 2. část na stole č1 v cca 10min 30sek podla mna malo dôjsť k splitu nie??? LetMeTiitU to vyssvetluje nejakým freerolem
      tak to som z toho uplne mimo...može mi to niekto vysvetliť? THX...
  • 5 odpovědí
    • krys94
      krys94
      Bronz
      Registrace: 04.06.2012 Příspěvky: 895
      http://cs.pokerstrategy.com/video/18399/

Split bol len to je zle asi videt....

freerollom si nejsom isty :D
    • Vildcz
      Vildcz
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 743
      Samozřejmě, že to byl split, jenže jde o to, že soupeř má navíc A, takže pokud na riveru dojde desítka, pot vyhraje soupeř. Těmhle situacím, kdy oba hráči mají nuts a jeden nuts s redraw, se říká freeroll.
    • Vildcz
      Vildcz
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 743
      Vildcz původně napsal
      Samozřejmě, že to byl split, jenže jde o to, že soupeř má navíc A, takže pokud na riveru dojde desítka, pot vyhraje soupeř. Těmhle situacím, kdy oba hráči mají nuts a jeden nuts s redraw, se říká freeroll.
      edit: jakože ten hráč s nuts a redraw nemůže prohrát a jakoby má freeroll na celý pot :)
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 2,650
      Ke splitu tam skutečně došlo - nicméně nutno dodat, že v tomto případě k němu došlo pro mě s trochou štěstí, protože soupeř měl po all-inu na turnu stále outy na vylepšení, zatímco moje kombinace nikoliv.

Tudíž jak píše Vild, pokud nastane sitauce, že soupeři jdou all-in a oba mají nuts, nicméně jeden z nich má ještě outy na vylepšení jeho kombinace (tzv. re-draw), tak je to pro takového hráče freerollová sitauce, kdy vlastně může pouze vyhrát...

Klasickým příklad je, když oba hráči mají nuts postupku, jdou all-in, nicméně jeden z nich má ještě flushdraw - v tu chvíli už ví, že neprohraje, ale ještě může dokonce celý pot vyhrát a nesplitovat, pokud mu dojdou outy na barvu, tudíž má freeroll.
    • JohnyT10
      JohnyT10
      Bronz
      Registrace: 23.10.2009 Příspěvky: 62
      diki za vysvetlenie....