longterm rakeback u různých formátů?

• NeznyDebil
      NeznyDebil
      Stříbro
      Registrace: 08.04.2012 Příspěvky: 2,030
      Ahoj,

jen mě zajímá jedna věc... jak v longtermu vychází různé formáty (CG, HU, STT SNG, MTT)

imho je to, co narakuju na CG, SnG a HU variantách obojího docela srovnatelné...
      ale na MTT přece musím narakovat řádově mín... už jen z toho, že MTT trvá 3x-10x déle než jiné varianty... je rakeback vůbec relevantní položka v tomhle formátu?

..je to spíš taková úvaha, ale rád bych slyšel vaše názory... :)
  • 14 odpovědí
    • bigrex666
      bigrex666
      Bronz
      Registrace: 16.11.2011 Příspěvky: 1,020
      Staci kdyz se kouknes do rebricku TOP250 SR/CR vidis tam nahore nejakeho MTTckare? Sama cashgame a sng. Ja myslim ze tam muzou byt tak max 45,180 turbo turnaje hratelne na rakeback ale MTT urcite ne tam je to o nicem polozka to se nejak extra grindit neda, vzdy to musis doplnit nejakyma sitkama aspon
    • maroscz
      maroscz
      Bronz
      Registrace: 23.02.2011 Příspěvky: 1,621
      Tak například rounder63 má podle OPR za posledních 120 dní odehráno 4759 MTTs a v seznamu ITM umístění má za poslední měsíc 2 180ky, zbytek sheduled. Takže tak jednoznačné to zase nebude.

Vinkyy má odehráno za stejné období 3176 kousků.
    • bigrex666
      bigrex666
      Bronz
      to je za 120 dni na rakeback malo kousku ;-) Ale na MTT jsou to hezke cisla a nejake to sprijemneni profitu rakebackem tam je to jo ale ne tak vyrazne :)
    • NeznyDebil
      NeznyDebil
      Stříbro
      mně jde spíš o to, jestli u MTT je absence rakebacku vynahrazena vyšším ROI atd...

- zkrátka jestli je pro hráče, který hraje MTT a SNG na stejné úrovni výhodnější hrát ten či onen formát
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      všechno je to o $/h, a ne o ROI nebo o RB...
    • NeznyDebil
      NeznyDebil
      Stříbro
      Ic3g3or3: přesně tak... a to mě zajímá... dá se to srovnávat, nebo prostě některý formát zaostává?
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Nezaostáva. Hodinovka je o kombinácii skillu a volumu, nie o formáte.
    • NeznyDebil
      NeznyDebil
      Stříbro
      fisky:
      ano, to určitě.. ale já srovnávám hráče, který bude mít stejný skill na sng a mtt (což imho mám - žádný :D )
      a zajímá mě, co je pro takového hráče výhodnější..

je to asi trochu result oriented.. ale kromě $/h pro mě v těch formátech není rozdíl.
      Rád si zahraju oboje, ale chtěl bych se věnovat jen jednomu z nich a dostatečně se v něm zlepšit... - takže hledám argumenty proč ten a nebo onen :-)
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      který bude mít stejný skill na sng a mtt

Na 99% taký hráč neexistuje, a ak áno tak o tom nevie, pretože sa to nedá zmerať. A ten bude vyhrávať viac v tom, čo ho viac baví. Takže to sebe (ani mne a Icegregorovi) nekomplikuj a hraj to čo sa Ti páči viac :)
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,747
      Obecně bude platit, že na MTT máš větší ROI, ale zas menší volume, protože nenarakuješ tolik.

V důsledku to bude +- stejný co se týče zisku. Jenže zatimco u MTT ten zisk bude dělat ROI, tak u SNG a Cash game ho bude z větší části dělat rakeback a volume.

Víc v tom nehledat. V důsledku se dá dobře vydělat na všech formátech.
    • bigrex666
      bigrex666
      Bronz
      JJ ta hodinovka se tim pak hodne vyrovnava a v konecnem dusledku to vyjde dost na stejno. Ale podle mne kdyz chces stalej a pravidelnej prijem tak MTT neni cesta. To si muzes dovolit az kdyz ma vybudovanej poradnej roll. Aspon takovej nazor zastavam ja. Kdyz nebudes vedet hrat poradne treba 10 max tak MTT taky nemuzes nikdy vedet hrat nejak dobre takze bych na to sel urcite pres to.
    • funktor
      funktor
      Bronz
      Registrace: 10.08.2008 Příspěvky: 922
      Co si pamatuji, tak nejvetsi machri na 180 a 45 man MTT na Stars meli az 65k kousku rocne... tj. $65k v rake...

Takze urcite se tam nejaky slusny (tj. supernova ~ 40%+) sikne :D

Funktor
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Ahoj,

já tedy tomuto moc nerozumím a rád se nechám od turnajových hráčů vyvézt z omylu, ale není v MTT i vyšší variance? Tj i s ohledem na výše řečené jsou SnG taková větší "jistota"? :s_smile:
    • bigrex666
      bigrex666
      Bronz
      funktor původně napsal
      Co si pamatuji, tak nejvetsi machri na 180 a 45 man MTT na Stars meli az 65k kousku rocne... tj. $65k v rake...

Takze urcite se tam nejaky slusny (tj. supernova ~ 40%+) sikne :D

Funktor
      To je extrem z hlediska porovnavani musis brat vzdy prumer a ne extremy. Prumerny hrac dejme tomu nejakej semi pro odehra na MTTckach urcite tak 3-4x min turnaju nez hrac kterej tomu venuje stejne casu a multitabluje stejnej pocet stolu na sngckach nebo cashce. Nerikam ze se to neda, ale stejny machri pri takovem casu jakem obetovali MTTckam mohli na SNGckach mit rakeback trikrat takovej :)

Strixsr : ja myslim ze urcite :)