Wilson Turbo Texas Hold'em - něco lepšího? Novějšího?

• sinuhet
      sinuhet
      Bronz
      Registrace: 15.08.2012 Příspěvky: 4
      Teprve s pokerem začínám a rozhlížím se po nějakém software na kterém bych mohl trénovat. Nechci zatím hrát online s živými lidmi. Zdržoval bych a myslím si, že mám ještě spoustu učení při hraní proti počítači. Hledal jsem tedy co je špička v software na trénink. Zdá se, že to je Turbo holdem od Wilson. Ale to už je docela starý program a asi se už dál nevyvíjí. Než si ho koupím, chci se zeptat zda nemáte někdo doporučení na něco novějšího, nebo snad lepšího. Googlil jsem, procházel jsem zdejší fóra a nic o turbu jsem nenašel, možná něco přehlížím. Není něco lepšího? Možnost všelijakých analýz apod.
  • 4 odpovědí
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      ahoj,

vítám tě u nás na PokerStrategy.com... :s_thumbsup:

nechceš se nám představit zde: Představte se a pozdravte s ostatními!??? je to zároveň i první krok v Učíme se vyhrávat, kde máš možnost lépe poznat naše fóru a zařadit se do slosování o $100....;)

a k tvému dotazu, o tom softwaru jsem nikdy neslyšel a dost pochybuju, že by ses díky tomu naučil hrát poker...

navíc poker se hraje proti lidem, proto taky dost ztrácí smysl naučit se ho hrát proti počítači...

pokud chceš radu do začátku, tak si zaregistruj nějakou hernu z našeho seznamu a zkus hry za hrací peníze (play money), jsou to virtuální "peníze", které ti dává herna a můžeš jich prohrát či vyhrát neomezeně, slouží začátečníkům aby si hráli mezi sebou a naučili se hrát poker a neprohrávali skutečné peníze....

potom se zkus podívat i na naše články o pokerových strategiích (http://cs.pokerstrategy.com/strategy/) a v neposlední řadě taky splň náš kvíz, který tě už sám o sobě dost naučí, poté získáš náš startovní kapitál $50, a tedy nemusíš vůbec do pokeru investovat...

pokud máš nějaké dotazy tak sem s nimi...;)

GL :P
    • sinuhet
      sinuhet
      Bronz
      Soft je popsán zde: http://wilsonsw.com/texas-holdem-poker/index.html
      Podle popisu je to opravdu věc kde si člověk může nastavit to, co mu zrovna nejde a pilovat to nejmenších detailů. Často ho zmiňují i v anglických knihách o pokeru.

Nechci zatím hrát s živými lidmi, protože potřebuji dlouhé minuty na přemýšlení. Chci si promyslet co se děje, ne hrát slepě podle tabulky. Rád vím proč něco dělám. Takže si chci v duchu zvážit pravděpodobnosti, popřemýšlet co můžou mít druzí, vracet tahy, atd... Pro většinu lidí by byly moje reakce velmi zdržovací. Teprve až tohle trochu zautomatizuji, chci to zkusit online.

Online ale asi začnu hrát až pročtu vše co je basic level tady abych se dostal k dalším článkům.
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      já vím, kvůli tobě jsem si to našel...;)

pokud už jsi četl nějaké pokerové knihy, tak si pročti i naše články, klidně se i podívej na pár hand v našem Hand Judge fóru a popřemýšlej jak by jsi to hrál ty a promysli si všechny věci které potřebuješ.....ale ve finále stejně budeš muset zasednout ke stolům a dělat poměrně rychlá rozhodnutí....

každopádně, pokud se necítíš ani na hru za play money, pak je to tvoje možnost volby, pouze jsem ti poradil podle mého nejlepšího vědomí a svědomí....;)
    • sinuhet
      sinuhet
      Bronz
      V zásadě se to vyřešilo, protože jsem si stáhl demo a to nefunguje v mých 64bit windows, takže tento software není pro mě. Píšu to pro případné další čtenáře jako upozornění, že 64bit ne.