Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[DoN] Call?

• Areshar
      Areshar
      Bronz
      Registrace: 14.07.2012 Příspěvky: 49
      Known Players:
      CO: 1340 - 7 bb
      BU: 2370 - 12 bb
      SB: 2050 - 10 bb
      BB: 3240 - 16 bb

100/200 No Limit Hold'em Tournament (4 Handed)
      Hand recorder for this hand:PokerStrategy.com SideKick 1.0.50820.7

Preflop: Hero is SB with J:heart: , J:spade:
      Hero pays ante (25), 3 pays ante, Hero posts small blind (100), BB posts big blind (200), CO raises to 1315, BU folds, Hero folds, BB folds, CO gets uncalled back (1115)

Zajímalo by mně jestli je to tady call - hráč byl pro mně unknown, ale celý turnaj hrál poměrně dost tight - myslím, že vynechával často i any2 push spoty... = což může znamenat, že díky své tight image by tenhle push mohl být i s více loose range, ale něco mi na tom callu nesedělo. Problém jsem tady taky viděl v tom, že když callnu a prohraju tak přijdu o více než půlku stacku a proti big stacku za mnou už bych měl malou či žádnou fold eq.
      Proto jsem foldnul, abych mohl pushovat v budoucnu s tím, že budu mít pořád relativně velkou fold eq. Ale radši se chci zeptat.

A tady ještě jedna handa:

Known Players:
      MP3: 2015 - 13 bb
      CO: 1810 - 12 bb
      BU: 2775 - 19 bb
      SB: 1080 - 7 bb
      BB: 1320 - 9 bb

75/150 No Limit Hold'em Tournament (5 Handed)
      Hand recorder for this hand:PokerStrategy.com SideKick 1.0.50820.7

Preflop: Hero is BB with T:spade: , 7:spade:
      SB posts small blind (75), Hero posts big blind (150), 2 folds, BU calls, SB folds, Hero checks

Flop: (375 - 3 bb) A:spade: , T:heart: , 4:spade: (2 Players)
      Hero checks, BU bets 150, Hero calls

Turn: (675 - 5 bb) J:spade: (2 Players)
      Hero checks, BU bets 150, Hero raises to 1020, BU calls

River: (2715 - 18 bb) 2:diamond: (2 Players)

Tahle handa sice není typický příklad pro DoNy, ale občas se taky dostanu na flop a tak se chci zeptat jestli jsem to nezahrál až přílíš agresivně tím, check-raise all-in na turnu... tady jsem měl štěstí, že držel silnou handu a nepustil jí, ale tím check-raisem možná ztrácím maximální value od slabších, které by možná betoval i na riveru.
      Myslím, že můj call jeho betu na flopu byl opodstatněný vzhledem k tomu, že limpoval z BU nemusel nutně držet A,x - přemýšlel jsem o tom, že by mohl mít nějaké SC typu 10,9 /J,10 - takže i když bych proti těmto kartám byl co se týče kickera pozadu... jeho malý bet je díky mojí flush draw myslím dobrý call a pořád existuje šance, že flop vůbec netrefil a já tak držím nejlepší handu s flush draw.
      Jak by jste to zahráli Vy?
  • 3 odpovědí
    • nigel11
      nigel11
      Bronz
      Registrace: 27.12.2009 Příspěvky: 444
      1. handa

Za mne call - pro něj je to ideální spot na push - JJ jeho range crushujou

Pokud foldneme v podstatě se náš stack vyrovná s jeho. Do peněz se stejně naprosto bez rizika nedostaneme a tohle je imho super spot na call.

2. handa

Pushoval bych už po tom jeho limpu. Když už jsi to nepushnul pre, tak bych to pushnul hned na flopu...
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      Ako pisal nigel, tie JJ by som v prvej hande nefoldoval, on sice moze hrat tight ale to neznamena ze nam tam neposle kazdy par, kazde Ax a vacsinu Kx hands + nejake suited connectory ktore sa mu v tej chvili zapacia. A voci tomu sme way ahead. Navyse nas stack tiez nie je nejak supersafe aby sme to dohrali do ITM bez nejakej tocky.

#2 tu je v podstate jedno kedy to stacknes, vsetky tri moznosti su ok PF/F/T kedze si flopol super combo a aj na flope mas dostatocnu equity.
      Ale najneskor by som to poslal na turne, kedze je tam par kariet ktore na river nechces vidiet. a jeho range je aj tak slaba celkovo takze spoliehat sa na to ze dostanes viac ako 150 na river nie je ziadne terno.
    • Areshar
      Areshar
      Bronz
      Registrace: 14.07.2012 Příspěvky: 49
      Ok. Díky za rady.