Moj prýbech

• Ondrous222
      Ondrous222
      Bronz
      Registrace: 28.06.2012 Příspěvky: 12
      Zdravým pryatelia
      Volám sa Ondrey a mám 23 vek. Som z Vyšných Ružmbiach, bívam v malebnom domčeku postavenom s tehál. Pokrú sa venuiem už cca. 1 rok. Sprv som hrával so štamgastamy v krčme, neviem, či to bolo tím, že mali v sebe 2-3 promile, no začal som dajak vihrávať. Potom došiel za mnou kamarát Dežo, že či bi som neskusil online poker, žeby som aj zarobil love na nové sviečky v našej Škodovici 120. Dig mu hovorím, prečo né.
      Sprv som sťáhol PokerStars, s mojim banrollom 10 USD som hneď skúsil turnaj s bui-yn 9,50, mošte hádať jak to dopadlo. Dig posledné miesto. Zostalo mi pol evra, tak díg som skúsil sit end gou za 0,5... Predposledny... Hovorím si, neni možne...
      Takto som to nehať nemohol dig, vždyť jsem byl v mínusu. V tú noc, když babka spala, jsem sa ku ní zakradl a ukradl jsem její zlatej zub a na druhéj ďeň, šup s ním do záložne. 13 evra. Čo by ne... Šup s ním na PokerStars, prešmakol som to na doláče a hold 16,5 júsd. Teďka jsem skúsil kaš gejm, NL10, nuš čobi 10 doláčov v p**i... Zdalo sa mi, še ten chlápek cigáni, no hold mal postupku, ja jen kvínu vysokú kartu...
      Zestalo mi 6,5 doláčov, práve tam vibjehla nejaka tabuľka, že hot turnaj 3,30 USD. Vrafím si, to je znamení. Blikalo to na mňa, tak som sa tam džugol. Štver tisíc hráčov, skončil som 3901, na re bjui mi chybalo jedna desedtina evra... Nig ale máš 2 8 ve farbe, no neskúšiš džugnút aľľ yn?
      Zestalo mi 3,20, nuž šmaknuľ jsem NĽ4, všetko do gry, sprv sa mi darilo 1dolár v pľuse, no potom jako by tam došli hráčy týmu PokerStars, asi si ma vičíhali, že profík... tak to nejak rapídne šlo dole. Teraz mi tam svíci veľká bezvýznamná nuľa, babka uš nemá zuby, a tak vás prosím, kdybis ste jmi poslali symbolický 1dolár na PokerStars, bjyl by jsem vám nesmírne vďečný. Moje mjeno je edit by MaloHp. Prosým vas, budú vám vdečný, ak by sa niekto našiel, pýsal bi jsem svuj prýbeh k ceste na desať tysýc evra ďalej...

MaloHp: Upraveno z důvodu porušení pravidel fóra.
  • 30 odpovědí
    • 1
    • 2