BLOG: Všechno vyzkoušej a dělej to, co ti nejvíce vyhovuje.

• zvire
      zvire
      Bronz
      Registrace: 12.06.2011 Příspěvky: 242
      No již jsem vyzkoušel CG NL, MTT turnaje a teď jsem se vrhnul na CG FL. Taky jsem se představil v „Učíme se vyhrávat“.

Viníkem této akce je Strixsr a jeho nový formát coachingu skupinovou terapií (takže všechny stížnosti, že vás tu otravuju, posílejte jemu). :f_cool: Přišlo mi to jako zajímavý nápad a tak trochu jako identifikace menší skupiny v jinak velké komunitě online poker hráčů což je právě ten typ skupiny co mi vyhovuje.

Tím teda nechci říct, že by se mi i přesto co tu předvádím, nevěnovali v jiných variantách pokeru. Například v MTT mi věnoval mnoho času maikpp (Prakticky mě naučil všechno co MTT vím), zatím jsem ale nenašel příležitost, kdy mu pořádně poděkovat, no snad se někdy potkáme F2F.

Po dvou odehraných „skupinových terapií“ a několika pondělních koučování, když jsem teda zrovna neměl něco jiného (čti: nechlastal někde s kamarády) mě FL začal bavit… Možná to bude tím, že se jako správný začátečník, ještě hodně bojím a ve FL je jednoduší hlídat se aby člověk hned všechno neprohrál. Hraju teda jen s penězi, co jsem získal z různých promoakcích či vyhrál na freerollech atp. Fígl je v tom, že mě ta hra baví a od toho aby mě živila jsem hoodně daleko...

Tak jsem vzal pár těch chechtáků a pustil se do toho. Hraju samozřejmě jen $0,02 / $0,04 (FL 6m Fast), s tím že vybírám stoly, kde jsou hráči s menším stackem. Ideálně všichni v rozmezí $0,30 až $0,75 od čehož si slibuju, že to budou úplný nováčci, do kterých si trochu kousnu i já. K takovému stolu sednu s $1 a snažím se je samozřejmě obrat, jak jen to jde…

Ještě jedna drobnost do začátku. Na jednom z pondělních koučingů jsem slíbil, že pokud vyhraju milion tak všem zúčastněným koupím krabici podmáslí, takže mi koukejte držet palce, ať můžete dostat odměnu… :f_biggrin:

Graf je dead stejne jako trialka PT4 :-)
  • 51 odpovědí
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,153
      Ahoj, tak ať to jede ;)
      ovšem hráče bys měl asi vybírat podle jiných kritérií, než podle velikosti stacku :D
    • zvire
      zvire
      Bronz
      No oni jsou všichni stejně rybky jako já :f_biggrin: Tímto odlišuju rybky od velryb :-) Jakmile najdu někoho zdatnějšího měním stůl... Navíc nemam žádnou DB hracu takže výběr maximálně podle počtu stolů a podle toho s čím k tomu stolu sednou ;-)
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      A proč nemáš nějaký trackovací program aspoň trial? A když už výběr bez znalosti hráčů u stolu, tak podle průměrné velikosti potu a kolik hráčů se dívá na flop. Tedy ty dvě statistiky, které se v lobby ukazují.

Podle mě je chyba hráče podceňovat i na takto nízkých limitech. Ano, možná tam nejsou žádní profíci a všechno jsou to "fishky"...ale ne na každé fishce můžeme vydělat. Ovšem na to přijdeš sám ;)
    • zvire
      zvire
      Bronz
      No ja mam tedka PT4 v trialu (jinak bych nemohl sem dat graf ze)... s tou DB jsem to myslel tak ze nemam na ty hrace nahrany zadny vzorek ;-)

No a hraci na flopu toho jsem si nevsim ze se to tam ukazuje :-) Tak uz vim o co vyber rozsirim... dik ;-)
    • Begginer509
      Begginer509
      Bronz
      Registrace: 27.10.2011 Příspěvky: 1,397
      Ahoj,
      držím palce a už se těším na to podmáslí :D
      Jinak to 0,02/0,04 je strašný na hru. Těch ryb je tam až příliš - hrozná variance. Nechceš zkusit alespoň 0,05/0,1 ? Viděl jsi už Strixsrova videa o fix limitu?
    • CC100
      CC100
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 766
      .
    • CC100
      CC100
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 766
      .
    • zvire
      zvire
      Bronz
      Jinak to 0,02/0,04 je strašný na hru. Těch ryb je tam až příliš - hrozná variance. Nechceš zkusit alespoň 0,05/0,1 ? Viděl jsi už Strixsrova videa o fix limitu?

To víš, že bych chtěl zkusit... ale tak neporušim svoje pravidlo, že do pokeru nedam ani korunu z vlastního a s mojema $20 se do nic většího pouštět nebudu :f_grin: Možná někdy až se budu cítit jistej svojí hrou...

Jj videa jsem videl vsechna az do silver (na zlato jsem se zatim nedostal)

CC100 původně napsal
      každopádně vybudovat roll z tohohle limitu, tak to podmáslí u mně máš

Oukej budu si pamatovat ;-)

CC100 původně napsal
      teda ja myslím, že až vybuduješ bankroll tak $50, tak už je tvoje, sem jinak pochopil že podmáslí od tebe dostanu až budeš mít ten milion, ale to nevadí, já ti podmáslí pošlu už za těch pade, ale teď už se do toho začínám nějak zamotávat

nepijte alkohol, pijte podmáslí
      Tak až graf zmaknu na vydelak $50 tak se ozvu ;-) No uz se zacni bat chybi uz jen $48 :f_biggrin: :f_biggrin:
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      Registrace: 07.05.2011 Příspěvky: 2,451
      Jak jsem tedka budoval bankrol na stars,

tak na limitu 0.02/0.04 jsem mel stejny winrate jako na 0.05/0.10, tusim ze 6BB/100 nebo tak nejak. Tim jak je je tam fishek vic nez by bylo zdravo a jeste radi chodi na showdown doslova se vsim, tak to snizuje jakkolov dobry skill.

Urcite zustna na na 0.02/0.04 ale hraj trosku vic tight range nez je doporucene
    • zvire
      zvire
      Bronz
      Tak po prvním tisíci rukou a sedmi odehraných dní by možná přišlo vhod malé vyhodnocení :f_biggrin:

:club: Typ $0,02/$0,04 Fixed 6-max Fast
      :club: Počet stolů 1 až 2 podle aktuálního stavu myšlení
      :club: 7 dní
      :club: 1,125 ruk
      :club: zisk $4,01

Podle celkového grafu v prvním postu to vypadá, že mě v pravidelných intervalech navštěvuje štěstí... :f_biggrin: Pak se prostě plácám v breakeven.... Jen teda musím přestat hrát, když mě navštíví smůla :f_cool:

PokerTracker 4 má mód LeakTracker (pokud to dobre chapu tak je to jen overeni vlastnich statu dle nějaké tabulky)
      Tak ho zkusím použít a uvidím co zjistím. Je to jen malej vzorek a ještě k tomu je to optimalizovany na low stakes. Ale tak cílem micro je dostat se na low takže je to snad správně :-)

:heart: Tak preflop vypadá v pohodě
      :diamond: Mám teda trochu vyšší PFR ale ještě jsem v normě :f_biggrin:

:diamond: No flop už je trochu horší, ale stále v normě :f_cool:
      :diamond: No asi trochu moc cBetuju, tak snad je to normální, když se snažím hrát tight a měl bych na flopu být napřed před ostatními...
      :spade: Tož foldovat se mi moc nechce ale občas to taky zvládnu tak jsem se ještě vešel do normy... S tím bych měl asi něco dělat, sice často hráči na tomto limitu chodí na showdown s ničim nebo jen nízkým párem ale když už něco budu mít tak budu ztrácet :f_frown:

:heart: Na turnu už folduju asi správně a PT nehlásí žádný problém :f_biggrin:

:spade: No na Riveru už se mi zahazovat nechce a vypadá to, že se to snažím ubluffovat trochu moc často :f_mad:

:diamond: Možná asi trochu moc bráním svůj blind a nechce se mi ho zahazovat
      :diamond: No a 3bet ze SB po raise z CO asi taky delam trochu casteji nez bych mel :f_eek:

:heart: Agresivní jsem tak akorát i přes mojí mírumilovnou povahu, možná trochu častěji :f_cool:

:diamond: Trochu víc než bych měl chodím do showdownu
      :spade: No a málo v showdownu vyhrávam :f_cry:

Pak jsou tam i statistiky pro jednotlivé pozice, ale na to už mám moc málo nahraných rukou... No nic dalšího na vyhodnocení mě nenapadá...

:club: Do příštích 1000h bych měl vysondovat v jiných blogách co tak lidi vyhodnocují :s_evil:
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Lol...tak jsem si taky udělal tu analýzu v PT4 a jsem mimo skoro ve všem :D otázka je, jestli ta analýza je směrodatná.

Aha, tak já tam analyzoval jenom dnešních 70 hand...v celkovym měřítku se docela vejdu, ale údajně jsem málo agresivní na turnu a riveru, což je asi pravda.
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      Jseš si jistý, že ten leak finder je připraven na FL? že to neporovnává s ideálními statistikami na NL?

nevím jestli ty čáry chápu správně, ale pokud přijde mi, že je tam velká mezera mezi VPIP a PFR. Cbetovat flop by jsi měl skoro ve stroprocentech případů, takže pokud černá čára značí tvé hodnoty, tak zrovna tam jsi asi v pohodě.

Být tebou se vykašlu na nějaký leakfinder a statistiky si porovnám spíše s hodnotami ze štepánových videí, případně i tady ve FL sekci už o optimálních hodnotách bylo určitě už taky něco napsáno, případně se poptej ve foru nebo na trenincich.
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Ono se tam dá vybrat, jestli to chceš analyzovat pro FL nebo NL a jestli SH nebo FR ;)
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      zajímavé. můžeš napsat tvoje hodnoty WTSD, VPIP, PFR, 3BET a CBet Flop, třeba mám jen rozhašené mířidla a ztrácím se v barvičkách :)
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      To je otázka na mě, nebo na zvire? :) Nerad bych mu tady přebíral blog :D
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      na zvíře, jeho jsou ty obrázky :)
    • zvire
      zvire
      Bronz
      No jsou to sice zlatehe videa (nastesti je to v prvnich 4min :f_biggrin: )

:heart: WTSD 43,61 - Rozsah 39-45 :f_biggrin:

:heart: VPIP 35,9 rozsah 25 - 45 bezny reg ma v prumeru 28 :f_confused:

:heart: PFR 22,47 bezny reg ma v prumeru 22 :f_biggrin:

:heart: 3BET 9,56 rozsah 10-14 hmm... pulprocento :f_cool:

:diamond: CBet Flop 97,40 dle dnesniho treninku to je asi trochu moc no :f_frown: Nadruhou stranu stoly se dost casto meni a nikdo semnou nebude mit vic nez 70 ruk :f_cool:

No a jeste prihodim zvonkovu krivku, protoze ja rad obrazky :-)

• karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Proč myslíš, že ten C bet flop je moc? Právě že by měl být vysoký. Nevím jestli jsem dával dost velký pozor na celém couchingu, ale to, že se tam probíralo, jak takové statistiky využít u soupeřů, neznamená, že je to špatně.
    • zvire
      zvire
      Bronz
      No asi sem to nejak missnul :f_confused: Nejak sem ziskal dojem ze je lepsi mit mezi 80-90 nez tam palit prakticky vsechno