BLOG: The Road

• Kamenice
      Kamenice
      Diamant
      Registrace: 09.07.2012 Příspěvky: 630
      Zdravím Pokerstrategy,

zhruba po měsíci a půl brouzdání na tomto webu a učení se hrát, jsem se rozhodl, že si založím svůj blog, kdy se vám pokusím popsat moji pokerovou cestu.
      :diamond: Představení :diamond:

Jsem 20 letý student podnikatelské fakulty na VUT v Brně, mezi mé záliby patří sport, 3D grafika (časem přidám některé mé práce) a momentálně i poker.

:heart: Začátek cesty :heart:

S pokerem jsem se seznámil již na střední škole, ale nic jsem nestudoval, tak jsem zákonitě také většinou všechno prohrál. :D :D

Na Pokerstrategy jsem si nechal základní kapitál (30$) zaslat na Everest Poker, ihned jsem vložil 20$, abych uvolnil zbývající 20$, začal jsem studovat články a sledovat videa a pustil jsem se do NL2.

:spade: Přehled jednotlivých týdnů :spade:

První týden, jsem sice skončil v mínusu, ale podařilo se mi trefit 6 místo v deposit freerollu za 37 $ a hned jsem měl více motivace pokračovat dál.

Po dosažení mety 125$ jsem začal zkoušet NL5. Ze začátku jsem na NL5 něco prohrál, a proto jsem začal kombinovat oba limity dohromady.

Velký zvrat na NL5 nastal po zhlédnutí několika skvělých Twinnových videí !!!

:club: Shrnutí :club:

Startovní kapitál: 70$

Herna: Everest Poker

Aktuální limit: NL5

Bankroll: 230$

:diamond: Aktuální cíle :diamond:

Přečíst většinu stříbrných článků

Zkouknout všechny videa do NL10

Dostat se na NL10

Hodně štěstí u stolů !!!
  • 5 odpovědí
    • Kamenice
      Kamenice
      Diamant
      Přidávám grafy z jednotlivých limitů (kliknutím dvakrát na obrázek se zobrazí v plné velikost).

NL2

Graf NL5 (aktuální ke dnešnímu dni)

• 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      ahoj,

pěkný blog a perfektní grafická úprava.... :s_thumbsup:

když studuješ podnikatelku tak určitě bydlíš na Palačáku, že??? :f_biggrin:

btw. co za 3D grafiku děláš? jaké používáš programy???

GL :P
    • Kamenice
      Kamenice
      Diamant
      díky za koment :)

na palčáku nebydlím, rozhodl jsem se pro privát, a našel jsem bydlení levnější než na koleji, takže jsem spokojený.

V poslední době vytvářím 3D modely, ale časem bych se chtěl dostat k animaci, jinak nejčastěji používám tyto programy: 3Ds Max, Photoshop, Maya a Mari.
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      jo taky jsem z palačáku utekl, privát je levnější....

v 3Ds Maxu jsem se jednu dobu chtěl naučit a teď na to není nějak čas....jinak já dělám vizualizace ve stavebnictví....;)

GL :P
    • Kamenice
      Kamenice
      Diamant
      Report z minulého týdne

V průběhu minulého týdne jsem se rozhodl vyzkoušet Poker Tracker 4 na místo Holdem manageru 2, který používám od začátku. Nevím jestli je to jen můj problém, ale přišlo mi, že HM 2 má několik zatím nevyřešených bugů, jako například zobrazování textového výpisu hand při hraní.

A teď k pokeru:

první tři dny v týdnu mi přišli jak na houpačce, když mi konečně něco přišlo, tak jsem dostal suckout od rybky, ale to asi nemá cenu popisovat, to každý znáte a to se bohužel stává. Takže suma sumárum jsem po 4K handách byl -0,19$ (jsem celkem rád, že to nedopadlo mnohem hůř)

Naštěstí včera se všechno obrátilo, fisky mi moje handy štědře zaplatili a na konci dne jsem měl profit necelý 20$

V číslech:
      Počet odehraných hand: 5280

Net: 25,16$

Měl jsem připraveno pár zajímavých hand, ale mám v tom teďka celkem bordel, tak doufám, že se mi podaří najít a v průběhu dneška je sem dám.