STT 6$ PP speed AJo

• xxBZUCOxx
      xxBZUCOxx
      Bronz
      Registrace: 12.11.2008 Příspěvky: 231
      Party Poker No-Limit Hold'em, 6 Tournament, 100/200 Blinds (7 handed) - Party-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

UTG (t1460)
      SB (t2865)
      MP1 (t3580) -> 31/12/1.8/53/52 (VPIP/PFR/AgF/WTSD/H) //limpuje aj silné handy
      Button (t2112)
      BB (t4165) -> 77/27/1.2/69/26
      MP2 (t1600)
      Hero (CO) (t4218)

Hero's M: 14.06

Preflop: Hero is CO with J, A
      1 fold, MP1 calls t200, 1 fold, Hero bets t500, 2 folds, BB calls t300, MP1 calls t300

Flop: (t1600) 3, 9, 5 (3 players)
      BB checks, MP1 checks, Hero checks

Turn: (t1600) A (3 players)
      BB checks, MP1 bets t800, Hero calls t800, BB calls t800

River: (t4000) 4 (3 players)
      BB raises to t2865 (All-In), MP1 calls t2280 (All-In), Hero folds

Total pot: t9145

Results:

BB had A, 4 (two pair, Aces and fours).
      MP1 had 6, 7 (straight, seven high).
      Outcome: BB won t585, MP1 won t8560

Preflop: Snažím sa izolovať s MP1 hráčom. Má vysoký VPIP takže ho dávam na wide range s tým že nemôžem s nej vylúčiť silné handy (mám naňho poznámku). Očakávam, že BB bude často callovať. Je zvolený správny sizing na raise ?

Flop: Na tomto flope proti dvom hráčom s wide range si myslím, že nemá zmysel betovať.

Turn: No tu som si myslel že buď ma dobré A alebo skúša či je QQ ešte stále na pred. Tak či tak my vyšiel lešie call. Na bluff by som ho tu nedával skoro nikdy.

River: Tak takýto move urobí fish väčšinou keď trafí dva páry. Na PP je to ich celkom obvyklá line. Callovať kým nechytia druhý pár a potom insta AI.

Ako by ste to zahrali vy ?
  • 1 odpověď
    • pLAYERsjsk
      pLAYERsjsk
      Zlato
      Registrace: 20.04.2009 Příspěvky: 3,335
      preflop. raise je spravny. sizin nie.
      Treba navysovat na podla poucky 2.5x +1x za kazdeho limpera. (3.5x= 700 chipov) V praxy staci tych 666 chipov.

as played. postflop:
      flop netriafa range protihracov, ktoru tvoria prevazne broadway karty, Ax ruky. V pote je 1600 chipov a behind mame efektivne 3000 chipov vs MP1 / 3600 chipov vs BB.
      Tj. je mozne dat tuna cbet pre kapitalizaciu dead money o velkosti 1/3 potu (533 chipov) Ak ma protihrac 77 typ ruky, tak stale mame outy a dostatok fold equity zabezpeci profitabilitu tochto cbetu.
      Tj. proti dvom hracom v tomto spote by som cbetoval takymto 33% cbetom asi v 40% frekvecii (vsetky Ax, Jx, a blank flopy)
      = bet flop 533

as played:
      turn je pre nas velmi dobra karta. MP1 betuje a v jeho range, ktora limp/calluje preflop; checkuje flop a 1/2pot betuje turn je taaaaaaaaaaaaaake kvantum horsich kariet ze MUSIME ist pre value!!! tj. jednoznacne MUSI prist VALUE raise. Call je velka strata value, kedze velka cast jeho range pojde check / fold na river. Velmi vynimocne bude MP1 bluffovat 2 streety v 3way pote. Tj. nieje ziadny dovod pre call a raise nam dava ohromnu value.
      = raise turn.

as played:
      rivre uz fakt nevim.. na kazdej streete by som to hral inak :D (obv. lepsie :D ) ale mam pocit, ze ten river si zahral GOOD :s_thumbsup:

Super handa ja analyzu. Tieto spoty su velmi podstatne a ocenujem ze si dal aj sposob uvazovania na kazdej streete, lebo toto je velmi dolezite aby to bolo spravne a aby jednotlive akcie boli spravne zdovodnene.