SNG wizzard (nastavení Edge%)

• 4evermaster
      4evermaster
      Bronz
      Registrace: 26.05.2011 Příspěvky: 100
      Zdravím

Mám menší problém, do ted pokud jsem vyhodnocoval ruku v SNG wizardu tak jsem Edge% vůbec neřešil a nechával ji tak jak tam normálně byla.
      Ale dnes jsem se dočetl na jednom webu a vyděl i v jednom videu že bych měl mít Edge% defaultně nastavenou na 0. Mám jí tedy nastavit na 0 nebo mám zůstat při té co si nastavuje sám wizzard ? Ona je totiž ta range hodně odlišná a momentálně nevím jestli jsem nehrál opravdu moc tight.

Děkuji
  • 3 odpovědí
    • 4evermaster
      4evermaster
      Bronz
      Tak co jsem koukal na videa výukový zde na PS od Duncana a podobně a kontrolují handy ve wizzu mají nastavený Edge% na 0. Chci se zeptat dá se to někde defaultně nastavit abych to nemusel dělat při každé handě ?

Děkuji
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Platina
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,300
      Edge 0 si nastavíš, abys viděl celou range, tedy i situace které jsou BE (diff=0).

Pokud jsi hrál lehký stůl s rybami, je možné upravit si range tak, abys vynechal spoty s diff=0,001.
      Naopak u stolu plného regů je třeba využívat všechny spoty, takže edge vždy na 0.

Zkráceně řečeno, ve wizu používám edge=0 vždy, abych věděl přesně, kdy bude spot BE. A range rozšířím nebo zúžím až ve hře podle situace u stolu.
    • 4evermaster
      4evermaster
      Bronz
      Rozumím, díky za super odpověd a srozumitelné vysvětlení :)