Záříjový Fix Limit - pokec pro všechny Fix Limiťáky

• Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895

Záříjový FL pokec pro všechny hráče FL

Záříjový FL je vlákno pro všechny FL hráče, kteří si chtějí nezávazně pokecat o svých sessions, pochlubit se svými výsledky, upozornit na rybu u stolu nebo na svůj hot run, případně jenom hodit řeč a poznat se s ostatními hráči. Každý měsíc bude založeno nové téma pro tento pokec. Toto vlákno bude vždy založeno administrátory nebo moderátory. Přestože se jedná o "pokec", tak zde nechceme vidět žádný spam a platí zde stejné principy jako ve zbytku fóra.

Toto téma je vhodné na všechny drobné příspěvky, nápady, zjištění, bragy, okamžité informace atp. Znáte ten pocit, kdy chcete něco říct, ale nikam se to tématicky nehodí? Nebo se Vám nechce na tuto drobnost zakládat speciální téma? Napište nám v tomto tématu ;) Toto téma je otevřené veškerým debatám o FL v září :f_love:

(Pokud si naopak váš příspěvek zaslouží vlastní téma, nebo už toto téma existuje, např. Hand of the Day, Dobrý den? pošlete svůj graf, atd bude obvykle lepší napsat váš příspěvek do tématu, který je věnován danému tématu.).
  • 80 odpovědí
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      pouzivate nekdo jeste TST? jestli ano mohli by jste nahodit kriteria pro rybky? nekde to tady kdysi daval tusim Stepan, ale to uz bude hodne hluboko k vyhledani.
    • wenaaa
      wenaaa
      Bronz
      Registrace: 07.05.2009 Příspěvky: 900
      je to v unorovem pokecu
      ted sem se k nemu zase vratil - vyprsel mi trial na scanner v hemu
      kriteria jsem nastavil jen tak aby se nereklo - bere mi to jako rybu skoro kazdeho kdo ma VPIP pres 40
      nejdriv ti to nasklada rybky a pak zbytek podle jejich VPIP takze i kdybys zadny kriteria nemel tak ty "lepsi kusy" ti to bude cpat dopredu
    • wenaaa
      wenaaa
      Bronz
      aktuálně přemýšlím o tom že si naprogramuju vlastní abych se nenudil
      dneska už jsem udělal první krůčky v ovládání pokerstars lobby z mého programu
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      wenaaa původně napsal
      aktuálně přemýšlím o tom že si naprogramuju vlastní abych se nenudil
      dneska už jsem udělal první krůčky v ovládání pokerstars lobby z mého programu
      wtf, to jsi takový ajtý guru :s_o: Tak to mám veliký respekt :s_thumbsup: :s_thumbsup:
    • irik83
      irik83
      Bronz
      z tvyho programu?
    • wenaaa
      wenaaa
      Bronz
      tak až takový guru nejsem, jen jsem trochu googlil a vyzkoušel to

z mého programu - rozumněj: z pár řádek kódu, který zatím umí jen spustit lobby a vypsat mi ovládací prvky co se v něm vyskytují
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      wenaaa původně napsal
      tak až takový guru nejsem, jen jsem trochu googlil a vyzkoušel to

z mého programu - rozumněj: z pár řádek kódu, který zatím umí jen spustit lobby a vypsat mi ovládací prvky co se v něm vyskytují
      Pořád respekt... :f_cool:
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      POZOR POZOR POZOR!!!
    • sf215gd2
      sf215gd2
      Bronz
      Registrace: 23.11.2011 Příspěvky: 185
      nevite nekdo, jestli bude dnes couching? nejak ho nevidim v seznamu

tak uz nic ... mel jsem filtr na FL a on to je Special :)
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      jj tak je to snad od počátku věků :)
    • AAd0nkAA
      AAd0nkAA
      Bronz
      Registrace: 26.11.2011 Příspěvky: 58
      Omlouvám se problém s autem. Bude se snažit přidat jak jen to půjde.
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,153
      Kluci, tak opět projíždím teorii od začátku a snažím se vychytat chyby. Teď zrovna upravuju range podle prvního Štěpánova videa a nad něčím jsem se zamyslel... O tom co říká Štěpán o hře na BB a jeho bránění. Štěpán v tom videu říká, že kdybychom ho nebránili, tak bychom na této pozici byli ztrátoví třeba i 100-200BB/100. To je přeci hloupost, nebo ne?

Já teď přesně nevím, jak se to počítá, tak mě kdyžtak opravte. V tomhle winrate se počítají jenom handy odehráné na té pozici že? A i když se ta pozice jmenuje BB tak se preflop vsází jenom SB ne? Třeba na limitu 0.05/0.1$ (kde je BB 0.1$) se preflop na BB pozici povinně vsází jen 0.05$. Tedy i kdybych 100x po sobě na BB vždycky zahodil a nikdy nehrál, tak jsem ve ztrátě "jenom" 50BB/100 ne? :D
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Ahoj, je to tak, pokud bychom bb nebránili, tak jsme tam ztrátoví 50BB/100. Chtěl jsem zdůraznit, jak moc je to důležité. :s_wink:
    • irik83
      irik83
      Bronz
      v ramco postgradualniho vzdelavani ve FLH jdu opet ke korenum, mam tady vyber dnesnich stolu na PP, muzete mi rict, ke kterym stolum by jste se posadili na cekacku a proc a ke kteremu urcite ne a proc? jen na zaklade statistik stolu z lobby:

diky
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      ke všem

je dobré tam mít nastavený avg pot
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      Registrace: 07.05.2011 Příspěvky: 2,451
      Ja za profitabilni povazuju stoly kde je avg pot aspon 5 Big betu a pls/flop aspon 45

stockholm - sel by brat v nejhorsim pripade, jsou tam fishky ale dost foldujou postflop a poty jsou male

city of caeasar - pravdepodobne tam bude jedna fishka a zbytek regu, na tomhle limitu, kde mas dostatek stolu nehrat

melbourne - to bych hral, jsou tam fishky co foldujou posflop, ale bude jich tam vetsi mnozstvi.

pierre - to bych hral, stul ktery je tesne na hrane idealu napsaneho nahore

edirne - viz city of caesar

victoria - hrat, jednozacne fishy stul, je tam aspon jedna agro fish a hodne calling station

southampton, peterborought viz victoria

los angeles viz city of caeasar
    • grave007
      grave007
      Bronz
      Registrace: 09.08.2011 Příspěvky: 173
      Ahoj, nesedal bych k "city of caeasar" a "los angeles"
      Pokud je možný výběr, snažím se nesedat ke stolům pod 40% Plrs/flop
      Pokud takový stůl není, snažím se sedat ke stolu, kde mám po pravici fiš a po levici tajťáka. Pokud ani to není, jdu raději hledat stůl o limit níž.
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Já se dávám do w listu na všechny stoly a řeším to až když se otevře, kouknu se do lobby a na PTR
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      Registrace: 07.05.2011 Příspěvky: 2,451
      Pepikv původně napsal
      Já se dávám do w listu na všechny stoly a řeším to až když se otevře, kouknu se do lobby a na PTR
      Tak to si mylsim, ze jsme odhalili asi hlavni duvod tveho downswingu. Protoze kdyz ten stul nema staty, tak ho nic nezachrani, i kdyz tam bude nejaky fishky hrac, tak bude treba dost foldy posflop a nezaplati se ti rake. Tohle mam vypozorovane u sebe a vlastne jsem to pravidlo porusoval na party kdyz tam lespi stoly nebyly a stalo me to 250 dolaru