MTT AQo na BTN

• 4 odpovědí
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      No já nevím, když se nechceš s AQ na A-high dry boardu stacknout, pak už je to asi lepší zahodit pf.
      Na co si soupeře dával?
    • Beatlemanic
      Beatlemanic
      Bronz
      Registrace: 14.10.2010 Příspěvky: 3,000
      Raise flop, AI turn.
    • hedisaces
      hedisaces
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 1,043
      No, v tu chvíli jsem ho putoval na trefený set už na boardu, kde donknul pro value s tím, že jak sem ho docallnul, tak si myslím, že se chystal na check raise na turnu,proto jsem checknul, že se rozhodnu na riveru co udělá a na ten shove sem zahodil,protože chtěl získat maximální value z toho setu, aby to vypadalo jako bluff...škoda, že jsme nebyli víc deep, tam by to šlo lepší rozebrat.

Každopádně po tom, co sem o tom ještě přemýšlel bych zahrál už zřejmě raise na flopu s plánem se stackoffnout
    • miskokvo
      miskokvo
      Bronz
      Registrace: 28.03.2008 Příspěvky: 1,502
      ahoj,

set mu nedavam.. malo kedy ma BB prave tuto par.. + ak chyti aj fish set 44 alebo set 77 na takto dry boarde tak to 95% pripadoch cek/calnu na povodneho raisora alebo min c/r

tu ak sa jedna o slabsieho hraca tak ho davam na slabsie eso.. ak by bol dobry hrac resp aj zly hrac s 2ma parmy na turne bude betovat.. to ze shavol river je pravdepodobne stale to slabe eso .. pravdepodobne chytil druhy par s A5 alebo trafil postupku a chcel ziskat max value.. takze tam by som uz foldoval..

ale na turne AI resp mozno aj na flope.. proti slabemu hracovi.. proti dobremu by som neoverplayoval Top par v 4roch ludoch na zaciatku turnaja.. skorej len calloval

pripadne na turne chytil druhy par s AJ a chcel trapnut alebo c/r.. to mu nevyslo tak jamol river s 2ma parmy kedze teba daval na eso ktore callnes