mozkové stimulanty

• X3merr
      X3merr
      Bronz
      Registrace: 08.04.2012 Příspěvky: 816
      čauko zkušení mazáci chtěl bych se zeptat jestli používate nějaký přípravky(stimulanty) na zlepšení mozkové aktivity, znaté to určitě taky přijdete domů z prace ze školy mozek tak trochu funkční ale na A game to není.
      Docela mě zaujala guarana.
  • 22 odpovědí
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Coach
      Coach
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,773
      Čaj. Najčastejšie zelený, niekedy i čierny, maté, občas hroznový cukor.
    • X3merr
      X3merr
      Bronz
      Registrace: 08.04.2012 Příspěvky: 816
      No čený čaj si dávam vždycky na snídani takže to na mě moc nefunguje .
    • NeznyDebil
      NeznyDebil
      Bronz
      Registrace: 08.04.2012 Příspěvky: 2,026
      nejlepší je Kat, ale to u nás bohužel nekoupíš (i když je tu legální pokud vím)
      - je to něco jako koka, jen mín návykové, ne tak silné ... ale fakt mazec.

Když jsem byl v Africe tak jsem to párkrát zkoušel, tam na tom frčí každý ... a je to super :f_grin:
    • crazym12
      crazym12
      Bronz
      Registrace: 08.12.2009 Příspěvky: 390
      zelený čaj matcha :f_love:
    • KillerFishes
      KillerFishes
      Bronz
      Registrace: 11.07.2010 Příspěvky: 2,313
      Místo stimulantů se jdi na 30min proběhnout ven ;) Tím si tělo samo vytvoří většinu látek, které potřebuješ ...

Jinak si stačí vygooglit chytré drogy - nelekni se, název je zavádějící, já jsem používal dost dlouho Speed8 ale ne vyloženě kvůli mozkové aktivitě, ale spíš sportovním výkonům, dost to pomáhá na psychiku a koncentraci před důležitýma eventama :) Výhoda těchto věcí obecně je, že nemají vedlejší účinky a nejsou škodlivé + návykové. Seženeš je v skoro každém obchodě.

Na druhou stranu to není levná záležitost (aspoň co mám zkušenosti), protože většinu musíš brát někdy i několikrát denně, abys na sobě vůbec poznal nějaký efekt... Jenom kvůli pokeru dle mého zbytečný, kdybys hrál 10h+ denně, tak si myslím, že je to opodstatněné, ale i tak se to dá zvládnout bez něčeho speciálního, přes prázdniny jsem jel i třeba 14 dní tímhle tempem a np ...

Hlavně nezačni s kofeinem, aby ses dostal do tempa, toho už se taky nemusíš nikdy zbavit :)

gl, cya ^^
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Registrace: 16.06.2010 Příspěvky: 7,291
      NeznyDebil původně napsal

Když jsem byl v Africe tak jsem to párkrát zkoušel, tam na tom frčí každý ... a je to super :f_grin:
      Ne že bych měl zájem zkusit něco, u čeho se někdo zmiňuje o legálnosti té látky, ale mohl bys o tom napsat něco víc? Třeba jak moc to je návykové a jaké účinky to má?
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      Registrace: 09.01.2010 Příspěvky: 1,469
      kofein je opravdu dost návykový ale funguje spolehlivě ..bez hrnku kafe s mlíkem nejsem ráno schopnej ničeho :( Snažím se ale pít i zelený čaj už odpoledne a chci si ted hlavně koupit čaj maté ten nabudí i léčí :)
    • nishiboy
      nishiboy
      Bronz
      Registrace: 08.12.2011 Příspěvky: 45
      Alficor1 původně napsal
      NeznyDebil původně napsal

Ne že bych měl zájem zkusit něco, u čeho se někdo zmiňuje o legálnosti té látky, ale mohl bys o tom napsat něco víc? Třeba jak moc to je návykové a jaké účinky to má?
      u nas se neprodava, myslim ze je to v cely evrope nelegalni. obsahuje to alkaloidy podobny efedrinu/amfetaminu(sympatomimetika) nabudi te to psychycky i fyzicky(zvysi srdecni cinnost/roztahne bronchy) mezi vedlejsi ucinky patri nechutenstvi, podrazdenost, nespavost . . . neni od veci zminit ze ze stejne rodiny latek(velmi podobna struktura/velmi podobny ucinek) je metamfetamin aka piko :)

navykovost je relativne mensi nez u tvrdych drog a napriklad cigaret, ale porad tam je.

doporucit muzu jak psal crazym12 machu, nekomu pomaha pyracetam, nekdy staci obycejny cviceni a studena sprcha, to probudi kazdyho.
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      Přidávám se k Fiskyho radě - čaj!
      Pu-erh atd.

Není tím myšlenej pigi čaj k snídani :s_evil:
    • HonzaCZE
      HonzaCZE
      Bronz
      Registrace: 26.09.2010 Příspěvky: 992
      Já piju u pokeru černý čaj - Ahmad tea. Nevím, jestli to pomáhá na mozek, ale chutná mi a pak se mi hraje líp :f_biggrin:
    • Vildcz
      Vildcz
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 743
      Patřím do klubu zeleného čaje, pozitivní vedlejší účinek u dlouhodobých pijanů - o 20% menší výskyt srdečních chorob :)
    • iambanker
      iambanker
      Bronz
      Registrace: 28.06.2011 Příspěvky: 5,519
      Btw cajickari, mozte sem napisat konkretne znacky/linky na eshopy?
    • irik83
      irik83
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,226
      ja za poslednich par tydnu zjistil, ze naprosto nejlepsi caj je matovy..to si takhle nabehnu na balkon, utrhnu par listku cerstve maty, zaleju horkou vodou, za pet minut mam caj na kterej se hned tak nezapomina :P predstava tech susenych smesi, kde nevim co do toho zamichali za lopuchy.. :D
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      iambanker původně napsal
      Můžu doporučit např. http://www.e-cajovna.net/

Dobré účinky má zmiňovaný černý čaj pu-erh, na jehož specifickou chuť si ale ne každý zvykne.

A z těch opravdu dobrých na mozek bych doporučil Vodní vílu, či Železnou bohyni, obojí jsou oolongy (a v podstatě jakýkoliv trochu dobrý oolong vám vykoná super službu co do vitality, tak i do chuti).

GL a můžete tu sdělit svoje dojmy ;)
    • LiffEX
      LiffEX
      Bronz
      Registrace: 01.12.2011 Příspěvky: 3,162
      Já dobře snáším maximálně vodní dýmku :D
    • krys94
      krys94
      Bronz
      Registrace: 04.06.2012 Příspěvky: 895
      Pre slovakov mozem doporucit tuto stranku ...

Najkvalitnejsi caj ktory v Eu zozenete... ziadna pozametana spina z nakladiakov ktore sa tu predava ... ale cisty caj

http://www.nomad.sk/index.php/caj-predaj
    • NeznyDebil
      NeznyDebil
      Bronz
      Registrace: 08.04.2012 Příspěvky: 2,026
      iambanker původně napsal

Doporučuju mléčny oolong - k sehnání téměř kdekoli
    • kunixicht
      kunixicht
      Bronz
      Registrace: 15.04.2012 Příspěvky: 103
      Zdravím,

zde zmiňované Yerba Maté můžu taky doporučit, vynikající věc, jen nezalévat vroucí vodou (70-80°C ideál) a nešetřit (čajová lžička na šálek nestačí). Každopádně zajímavé téma a třeba oolong mám určitě v plánu vyzkoušet.
    • pokermara
      pokermara
      Bronz
      Registrace: 23.12.2008 Příspěvky: 591
      ted před státnicema beru piracetam, gingo , guaranu a občas si dělám pu-erha... myslim že slušný kombo :D
    • 1
    • 2