Tournament Shark

• star5288
      star5288
      Bronz
      Registrace: 21.07.2012 Příspěvky: 211
      Ahojte,

mam dotaz ohledne Tournament Sharku, programu, ktera Vam pri hre zobrazuje nektere statistiky pod hracim stolem. Chtel jsem si stahnout trial verzi z oficialnich stranek, ale stahnul se mi jen nejaky soubor TournamentShark.exe, ktery vubec nejede.

Nemate stim nekdo nejakou zkusenost ? Pripadne jiny odkaz na stazeni trial verze ?
  • 3 odpovědí
    • Life4Tale
      Life4Tale
      Bronz
      Registrace: 11.11.2011 Příspěvky: 215
      Podle mě už ten soft zabili, takže už nefunguje. Nevím přesně proč, ale už ho neprovozují, proto nechápu, proč se dá pořád stáhnout ....
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      Dřív jsem ho používal, když jsem hrával SnGčka. Můžeš prohledat jiné weby nebo jim napsat na support, to bude nejjistější.
    • star5288
      star5288
      Bronz
      Registrace: 21.07.2012 Příspěvky: 211
      Asi jo, nejspise uz neni aktivni, taky me to napadlo.

Jeste se zeptat, nepouzivate Sharkscope nebo PokerProlabs pro zjisteni jaky hrac proti Vam hraje? Chtel bych se v tom trosku zacit orientovat. Vyplati se zaplatit si plne vezre pro zvyseni limitu vyhledavani a pro zpristupneni urcitych filtru ?

Zajima me, jak se v tech statistikach orientujete, co je pro Vas voditko, abyste urcili jestli proti Vam stoji kvalitni hrac, prumerny reg atd.

Problem asi je, ze u spousty hracu, kteri hrajou na PokerStars se ty nejdulezitejsi statistiky nezobrazuji, nebo se pletu ?

Diky za vsechny odpovedi. Hraju SnG na PS :s_grin: