Chip leader stories

• Gaze73
      Gaze73
      Bronz
      Registrace: 08.01.2012 Příspěvky: 194
      Po dlhej dobe som sa dostal na final table 2k freerollu, prve miesto 350€, co by bol pre mna masivny BR boost. Mal som asi 5,3m chipov, druhy mal 2,4m, a zvysok 800k-1,5m. Blindy 40/80k. Zacalo to tym, ze som raisol na 200k A7s UTG, typek s 99 dal shove za 1,2m, dal som vahavy call, a on trafil set proti mojmu esu a FD. Najviac kriticka handa ale bola AKs, tiez open minraise na 200k a QJo calls. Flop QQ4, dam nizky cbet 100k, on call. Turn K, dam 300k, call. River J, ja check, on caka 10 sec a da all in pot za 1,7m. Da sa to foldnut? Keby mi aspon ten king neprisiel. Ked som uz bol short tak som reraisol A6 do A9 a skoncil som na ubohom 8. mieste za 40€.

Sorry ze to neni v grafickej podobe, ale ocividne sa z nejakeho dovodu na Titane neuklada hand history z final table.

A rad by som si precital aj vase pribehy o prehre chipleadu, ci to je bezne alebo len ja som taky spewtard ked mam vela chipov, ze napriklad repujem river flush za tretinu stacku a dostanem instacall od 2 pair, alebo 3betujem K6o v pozicii a foldnem na nasledny insta shove.
  • 1 odpověď
    • surfking
      surfking
      Bronz
      Registrace: 26.06.2011 Příspěvky: 896
      Nieco podobne sa mi stalo na final table 1k depositors freerollu na William Hill. Boli sme 2 chipleaderi so skoro rovnakymi stackmi a 3. mal menej ako polovicny stack. Tak som si pushol z UTG 88 a nevytocil proti AQ, potom AK<A9 a zrazu som bol shortstack, tak som pushol 33 z CO a trafil KK na SB :f_confused: No a bral som $50, prve miesto bolo za $250