Poker v zahraničí

• Etikas
      Etikas
      Bronz
      Registrace: 06.09.2011 Příspěvky: 31
      Ahojte,
      od začátku příštího roku bych chtěl jet na pracovní/studijní pobyt do zahraničí cca na rok, možná i víc ...
      Jsou pro mne tyto možnosti : Norsko/Anglie/Austrálie/Kanada ...
      Chtěl bych se zeptat, jak by to v těchto zemích pro mne fungovalo s hraním pokeru ? dovezl bych si tam notes a normálně mohl hrát / vybírat / vkládat peníze jako tady v ČR ?
      Nebo to tam je nějak zakázané/trestné ?
      účet bych si nechal jeden tady v ČR, z něho bych si přeposílal nějaké finance tam, takže i ta možnost abych to pak ,,koordinoval,, z účtu tady z ČR je.
      děkuji za info
      Etikas
  • 10 odpovědí
    • matoSVK
      matoSVK
      Black Member
      Registrace: 29.09.2008 Příspěvky: 352
      ahoj pol roka som zil v norsku a nemal som ziadny problem s hranim online.
      Life poker je tam inak zakany takze na zivo si nezahras. Tak verim ze sa nic nezmenilo. Bol som tam pred tromi rokmi.
    • Lancelot1
      Lancelot1
      Bronz
      Registrace: 25.06.2012 Příspěvky: 123
      Anglie úplně bez problému. V jedné trafice dokonce byla reklama na Pokerstars že si tam nějak dá dobít účet a pak hrát z mobilu (viděl sem to jen z autobusu). S mikinou Pokerstars mě oslovují lidi na ulici, prodavačka v potravinách, dokonce i v bance (v bance sem měl docela strach tak sem všechno popřel:-).
    • Etikas
      Etikas
      Bronz
      tak paráda, ještě by mne zajímala ta Austrálie a Kanada, ale myslim si, že s online pokerem by taktéž neměl být problém hm ?
    • Dureks
      Dureks
      Bronz
      Registrace: 11.08.2009 Příspěvky: 171
      OT: ale nechcete to rozsirit na cely svet? mohl by z toho byt casem dobry pruvodce?

ja muzu prihodit Indii. Psal jsem si z jednym hracem a rikal, ze v Indii je jen jedna podminka pro hrani online a to kde jsou umisteni servery.
      pokerstars je ok. Jinak to prej vubec neresej. a vztahuje se to na vsechny staty Indie.
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Kanada je uplne v pohode taktiez. Mnozstvo americkych online profesionalov sa tam po BlackFriday prestahovalo prave kvoli online pokru.
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,410
      Potvrzuju Kanadu, mimoto, že tam šla většina americkejch profíků, tam byl na rok kámoš a grindil tam bez problémů
    • Etikas
      Etikas
      Bronz
      Good to know :)
      díky všem za info :)
      Etikas
    • Paliking
      Paliking
      Bronz
      Registrace: 15.02.2009 Příspěvky: 100
      Zdar,
      A co tak nieco zlozitejsie .... napr. Spanielsko

Rozmyslam ze by som tam siel na Erasmus.
      Ako funguju tie ich herne?

1. Mozu tam hrat len spanielsky hraci resp. hraci v spanielsku?
      2. Da sa na taku hernu registrovat z inej krajiny?
      3. Povedzme ze som v Spanielsku, zaregistrujem sa do herne. Nieje problem ze pri registracii pouzijem moju adresu na slovensku aj vsetky udaje?
      4. Vklad/výber iba z ich uzemia????
      5. Ak hram na Slovensku v herni v ktorej sa da hrat aj v zahraničí a chcem tam hrat, treba nieco riešiť pri prechode do zahranicia?Nieje to problem? Alebo pri pouzivani napr. Skrillu.

zatial ma viac otazok nenapada :)
      thx
    • russo777
      russo777
      Black Member
      Registrace: 27.01.2007 Příspěvky: 3,182
      ze vraj za to co som pisal je banan .. takze mazem ;-)
    • realkaM
      realkaM
      Bronz
      Registrace: 26.02.2012 Příspěvky: 534
      Spanelsko me taky zajima, jelikoz se tam chystam na cas ( nejlepe na trvalo) presunout. Momentalne hraji na PP . Muzu se ze Spanelska dal pripojovat na PP, ci jen na Partypoker.es pripadne jde to vubec tam jako ceska online hrat ?