Pozor na PODVODY!

• jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      Registrace: 23.11.2010 Příspěvky: 718
      Zdravím
      ač jsem to nečekal i zde na PSGY je dobrý dávat si pozor s kým měníte a komu svěřujete své peníze.

Rozhodně nechci nic uspěchat ale 7 dní (tedy 5 pracovních) mi na převod €ur z SR do ČR přijde až dost! Když né na převod tak na návrat peněz zpět na účet odesilatele. Navíc když uživatel takřka přestal komunikovat a zdráhá se poslat důkaz o provedeném platebním příkazu.

Zkrátka jsem se domluvil s Lubka222 na výměně dolarů, jak jsem uváděl v tématu zde. Po delší komunikaci mi "byla poslána" 5.9.2012 dohodnutá částka. Splatnost 6.9.2012. Vzápětí odeslána potvrzenka z banky (která však není zárukou realizace transakce >> což mi ten večer nedošlo), a po delší konverzaci OP jako důkazu jsem si řekl - protože jsem důvěřivý blbec - že pošlu alespoň zálohu 50 USD.

Což se mi nyní jeví jako absolutní blbost X(
      Peníze do dnes nikde. FIO připisuje částku v den přijetí - ověřeno na bance a o rychlých převodech potvrzeno i uživatelem zde na fóru.

[b]TAK LIDI PROSÍM VÁS, POZOR KOMU CO POSÍLÁTE A TAKY POZOR NA SMĚNY S LUBKA222!![/B]
  • 20 odpovědí
    • kohout2912
      kohout2912
      Bronz
      Registrace: 07.10.2010 Příspěvky: 928
      Nechci byt hnusnej,ale pokud s tebou takto nekdo ,,vyjebal,, tak si za to muzes vcelku sam.Sice je tu best komunita,to ano,ale rekni mi jedno.... proc delas penezni transakce s uzivatelem,ktery se tu regne v srpnu,ma tu pouhe 4 prispevky a ma status bronze.
      Pokud uz chci penize nejakym zpusobem presouvat,tak si vzdy vyberu nekoho,kdo tu ma nejakou historii a ne neznameho cloveka.
    • Dureks
      Dureks
      Bronz
      Registrace: 11.08.2009 Příspěvky: 171
      kohout2912 původně napsal proc delas penezni transakce s uzivatelem,ktery se tu regne v srpnu,ma tu pouhe 4 prispevky a ma status bronze.
      vagina .. true story :)
    • Lubka222
      Lubka222
      Bronz
      Registrace: 21.08.2012 Příspěvky: 5
      Ja som sa dostala az teraz na internet a stacilo pockat pokial ti napisem vcera som ti pisala ze si to pojdem overit do banky kde som aj dnes bola a tam mi bolo povedane ze prevod ktory sme robili a peniaze ktore som ti previedla sme zle zadali kedze je to medzinarodny prevod a ja som tam zadala len cislo uctu a kod banky v domacich platpach nie v zahranicnych aby prevod fungoval spravne a bol zrealizovany som mal zadat swift kod a iban kod v zahranicnych platbach takze staci mi to napisat do spravy a ja ti to okamzite poslem znova mohol by si si nieco overit pred tym nez napises a budes niekoho ociernovat
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      kohout2912 původně napsal
      Nechci byt hnusnej,ale pokud s tebou takto nekdo ,,vyjebal,, tak si za to muzes vcelku sam.
      No je to tak no. Nezaznělo ani jednou, že za to může někdo jiný, nedávám to na hrb ani PSGY, jen řikám... Pozor.
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      Lubka222 původně napsal
      Ja som sa dostala az teraz na internet a stacilo pockat pokial ti napisem vcera som ti pisala ze si to pojdem overit do banky kde som aj dnes bola a tam mi bolo povedane ze prevod ktory sme robili a peniaze ktore som ti previedla sme zle zadali kedze je to medzinarodny prevod a ja som tam zadala len cislo uctu a kod banky v domacich platpach nie v zahranicnych aby prevod fungoval spravne a bol zrealizovany som mal zadat swift kod a iban kod v zahranicnych platbach takze staci mi to napisat do spravy a ja ti to okamzite poslem znova mohol by si si nieco overit pred tym nez napises a budes niekoho ociernovat
      1. každý u FIO má automaticky vedle běžného účtu i tzv. zrcadlový účet na Slovensku s lomítkem 8330 - kde nepotřebuješ IBAN ani swift kód, a platba by měla probíhat jako "vnitroslovenský" převod.

2.Vlákno jsem založil jako upozornění pro ostatní = stačí jeden blbec, a taky s vidinou, že se něco pohne. Do teď ledy vcelku nehybně čněly!

3. Nevedeme konverzaci. Prostě buď dorazí zpět záloha nebo na b.ú. dohodnutá částka a posílám obratem "online" na Skrill částku.
    • NGR77
      NGR77
      Bronz
      Registrace: 18.04.2012 Příspěvky: 16
      Ahoj,
      bohužel i já mám špatnou a dobrou zkušenost, v neděli 9.9. jsem žádala o výměnu dolarů PS vs MB, abych si na starech aktivovala depositem možnost výběru přes MB, pomocnou ruku mi přislíbili dva lidé, prvnímu s nickem serunatoja jsem zaslala 26USD a on mi měl poslat 21 na MB, ale pořád mu to nepřicházelo na účet, po vypršení 72 hodin od výběru, což bylo včera, se vůbec nedostal na net....atd atd....dávejte si na tento nick pozor....je to mladík, kterému není hamba okrást o peníze maminu na mateřské.

Jako druhý se mi ozval visnak a vše proběhlo v naprostém pořádku, za což tomuto člověku moc děkuji, je čestný a férový.

´
    • sorcerer777
      sorcerer777
      Bronz
      Registrace: 18.01.2011 Příspěvky: 1,245
      mamina na materskej sa venuje pokru? cekom mile a urcite zaujimavejsie ako kadejake na nete ponukane "prace na doma" :) GL, nech sa dari, mas moje sympatie ;)
    • NGR77
      NGR77
      Bronz
      Ahoj, poker je pro mě koníček od mých studií, a ač se mi hra zdála ze začátku prostá a jednoduchá...... světě div se, čím déle hraji, zjišťuji jak málo ji stále znám.... :) ....... vím, že nic nevím..... :]
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      Jo tak to vypadá, že by se dal vytvořit slušný black list :D
    • WhiteBrain
      WhiteBrain
      Bronz
      Registrace: 22.08.2011 Příspěvky: 137
      NGR77 původně napsal
      prvnímu s nickem serunatoja jsem zaslala 26USD
      Už jen podle nicku to nevypadá na seriózního partnera pro obchodní transakce. :D
    • NGR77
      NGR77
      Bronz
      :tongue:
      WhiteBrain původně napsal
      NGR77 původně napsal
      Už jen podle nicku to nevypadá na seriózního partnera pro obchodní transakce. :D
    • HonzaCZE
      HonzaCZE
      Bronz
      Registrace: 26.09.2010 Příspěvky: 992
      NGR77 původně napsal
      :tongue:
      WhiteBrain původně napsal
      NGR77 původně napsal
      :D :s_thumbsup:
    • NGR77
      NGR77
      Bronz
      kohout2912 původně napsal
      Nechci byt hnusnej,ale pokud s tebou takto nekdo ,,vyjebal,, tak si za to muzes vcelku sam.Sice je tu best komunita,to ano,ale rekni mi jedno.... proc delas penezni transakce s uzivatelem,ktery se tu regne v srpnu,ma tu pouhe 4 prispevky a ma status bronze.
      Pokud uz chci penize nejakym zpusobem presouvat,tak si vzdy vyberu nekoho,kdo tu ma nejakou historii a ne neznameho cloveka.
      ...........hmmm, tak tohle na mě přesně sedí taky,.... plus ten nick ....

.....kam jsme dali rozum.,.....
    • NGR77
      NGR77
      Bronz
      Podle mě by taky neškodilo založit nějaký Black list, a ještě lépe i nějaký White list :)
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      Registrace: 21.09.2011 Příspěvky: 1,482
      poslat někomu s nickem serunatoja peníze je skutečné známka punku
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      NGR77 původně napsal
      Podle mě by taky neškodilo založit nějaký Black list, a ještě lépe i nějaký White list :)
      Bude tam někdo uveden?
    • NGR77
      NGR77
      Bronz
      Kde myslíš?
    • jakoubek
      jakoubek
      Bronz
      Ve white listu :D
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,279
      nechcem by nejaky zly, ale naco whitelist? nech si ho kazdy urobi v hlave. na ulici tiez niekomu nedate prachy do ruky, ked ste ho videli prvy krat. preco to potom robite vo virtualnom svete mi je zahadou.
    • 1
    • 2