Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

Ahoj komunito

• 33asy
      33asy
      Bronz
      Registrace: 08.02.2011 Příspěvky: 223
      Ahoj, jmenuji se Ondra a jsem (závislý) z Poděbrad. Už to je dlouho co mi kamarád Honza řekl, že můžu získat 50 dolarů na poker jen tak za nic, na což jsem kývl.

Jasně že nějaká superzbabělá(slovo tight by mi tenkrát moc neřeklo) tabulka startovních kombinací, podle které se měl vyplňovat kvíz, mě netrhala žíly, já jim přece ukážu jak se to hraje, foldovat přece AT pravý hráč nemůže nikdy, takže hurá na ty sraby! :f_cool:

První dny na Party jsem na 0,02/0,04 cashi byl tak dokonce v plusu, ale variance si mě stejně našla můj stack šel dolů. Honza, v té době, řekl bych, lehce profitabilní hráč (čti ne-zas-až-taková-fish) mi vyprávěl o jakémsi číslíčkovém tentononcu, který používaj prďácky dobrý hráči, k tomu hrajou nesmysl stolů a že by si to taky strašně rád pořídil, ale litr do toho teď fakt dávat nebude. Takže když jsem objevil Elephanta, nadšení neznalo konce.

Můj první HUD obsahoval 13 různých statistických informací, nerozuměl jsem jediné z nich, ale copak to jde necítit se jako mistr světa, když vám na každém stole svítí tolik tabulek se všema těma nádhernejma barvičkama a číslíčkama a támhleten chudák má na obrázku zlatou rybku, to bude natuty fish, tu by určitě nenapadlo, že mám jen 85 a foldne mi to (a navíc mě ten cucák minulou hru obral, to mu musim oplatit :f_mad: ).

K tomu si přidejme kvalitní multitabling - 6 stolů by pro borce jako já neměl být problém. A hele rakety - limp. A hele AK - limp. 27s - raise 4xbb.
      Zpětně mě napadá, jestli jsem kvůli špatnému seatingu "nečetl" staty na jiného hráče, než komu patřily, ale v tomhle vesmíru asi neexistuje scénář, kde by to změnilo celkový výsledek.

Snadno dostupné sázení na PP taky bankrollu nepomohlo, bust přišel za chvíli.
      Na nějaký čas jsem dal online pokeru sbohem, dokud mě Honza prakticky nedokopal na svoje Pokerstary, ukázal mi komentovaná videa na Pokerstrategy, poradil s každou handou kterou jsem nevěděl zahrát a ze svého na můj účet zaslal potřebný cash, který se mi pomocí SNG MTT 25c normal a 50c turbo podařilo rozšířit tak abych mohl bezpečně hrát fifty50 a různá SNG za 1,5d. Cashovky jsem nehrál skoro vůbec, i když jsem v ní byl v plusu, přetrvával respeskt fiaska na Party a tak je to dodnes.

Elephant byl mrtev, ale PT3 trial to jistil. Už jsem celkem věděl jak ty číslíčka s barvičkama použít, ale leaků jsem měl pořád spoustu, především přeceňování svých top a over pairů a tiltění. I tak se bankroll blížil ke 100d.
      Když jsem nějakou dobu nemohl nic trefit a vypršel mi zároveň trial pro tracker, dostalo se na HU turbo 1,5 i 3,5 a měl jsem v nich solidní run.

Jakmile se to trošku začalo nedařit, hlavním polem se pro mě opět staly 1,5 sng, tentokrát už 18 a 27 hráčů, rozjel jsem betu PT4 a zároveň koupil "půlku" PT3 za 20d, kterou používám doteď (tak schválně, kdo další se nechal nachytat na "free" převod z PT3 na PT4? :) ), kdy do mě Honza hustil ať už grindím těch 3,5 což bylo nejlepší co mohl udělat (já vím jsem děsná chicken :) ).

Jen okamžik jsem se plácal kolem BE a pak přišel můj best run, který se šikovně vměstnal do jednoho týdne a do 20ti SNG.
      541 bodů - 5. místo v planetách přineslo kromě grindcashe dalších 100 dolarů bonusu. Od té doby je mou oblíbenou kratochvílí brečet, že snad každý jiný týden by mi 541 bodů přineslo 2. místo a o 130d víc.

Ticket do planet freerolu jsem využil až za měsíc a půl, dostal jsem se do HU (ok, na stole jsem měl 2 sitouty hned po sobě), kde mě kvalitní reg roznes v zubech - Další důvod k brečení, ale i ke studiu - no a v tom je menší zádrhel.

Když jsem zakládal účet na Pokerstarech, nenapadlo mě propojit ho s Pokerstrategy a Honza tam má účet ještě starší, takže zatím bronze a 4 minuty it is ;) . Proto přemýšlím o vkladu na jinou hernu a zde bych uvítal Vaše zkušenosti/doporučení.

V současnosti tedy grindím 3,5d sng pro 18 a 27 hráčů na Pokerstarech tak 4 stoly, nikdy nad 6. Do 7d jsem párkrát nakouknul, ale vždy se mi to tam zdálo moc solid, když na 3,5d stačí ABC.

Cash, zoom a turnaje pro 45 hráčů a víc hraju zřídka. HU pro radost pro lepší mindset po nepovedené session (jen 1 stůl najednou). Jinak se turbům se vyhýbám jak pokerplayer berňáku, což ale znamená špatné clearování deposit bonusů...Uff kdo se dostal až sem má můj obdiv :f_love:

Edit: obrázky
      Doufám že tímto postem neporušuju moc místních zákonů :f_cool:

Obrázky:
      můj první HUD

26.4. - hu turbo only run

13.7. - SNG mercury board

24.7. - sng asi vc. hu
  • 3 odpovědí
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Ahoj Ondro,

moc pěkné představení.

Jak píšeš o tom 5 místu, tak to je stejné jako například v turnaji, po x pokusech se člověk dostane na FT a když se poštěstí,
      tak turnaj vyhraje, je to fajn ale za nějakou dobu se začne vkrádat myšlenka proč to nebyl dražší turnaj, kde by bral víc :)

Pokud by si chtěl poradit s hernou, tak nám napiš do Poradíme vám kde hrát

Měj se fajn a GL
    • MBranjo
      MBranjo
      Bronz
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 2,227
      Čau,

fajn predstavovačka =) trochu ma to vyčerpalo kým som to dočítal, ale napísal si to pekne.

Vitaj teda u nás! S výberom herne Ti veľmi dobre poradil Pepik, takže odporúčam počúvať ho.

Inak ak máš záujem, môžeš sa potom zapojiť do našej SnG challenge kde si môžeš zmerať sily s ostatnými sitkármi a vyhrať jednu z našich luxusných PokerStrategy.com mikín. :s_cool:

Držím Ti teda palce, nech sa darí!
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,760
      Ahoj,

chválim za pěkný čtení a doufam, že se budem na fóru potkávat častějš.

Doporučuju tenhle web pořádně projít odzhora dolu, ať si tu najdeš to svoje.

Vítej a hodně štěstí!