[DoN] Push na resteal

• realkaM
      realkaM
      Bronz
      Registrace: 26.02.2012 Příspěvky: 534
      Ahojky, dlouho sem zadnou handu nevkladala a je tu celkem mrtvo tak co reknete na tohle

Party Poker No-Limit Hold'em, 6 Tournament, 100/200 Blinds (7 handed) - Party-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

Hero (SB) (t2990)
      MP1 (t3030)
      Button (t3350)
      UTG (t3580)
      CO (t1300)
      MP2 (t1840)
      BB (t3910)

Hero's M: 9.97

Preflop: Hero is SB with Q, A
      5 folds, Hero bets t300, BB raises t800, Hero raises to t2990 (All-In), 1 fold

Total pot: t3990

Ve hre jsou 2 shorti na ktere se vali blindy a budou se za minutu zvedat. Na BB solidni player s kterym mame docela historii. Zajima me ta handa ze dvou pohledu. Libi se mi jak se pokusil ukrast muj steal a polozil. Moc hracu to tak nezahraje. Zahral to dobre ? Byl ten jeho sizing 1000 vporadku ? Prislo mi spis jako by me vyhanel nez tahl do hry. Me osobne se to libilo a musim si na nej davat jeste vetsi pozor. Kdyby poslal allin tak okamzite skladam. Nechceme ani jeden vypadnout na bubline. A ten muj push na ten jeho resteal na bubble vporadku ? Staty ma 11/9 a fold na steal BB/SB 79/91.

Zitra jeste projedu session ve wizu tak nejaky handy jeste vylovim .
  • 6 odpovědí
    • GumidekB
      GumidekB
      Bronz
      Registrace: 16.06.2011 Příspěvky: 853
      Mě se to líbí.
      BB nechtěl pushovat za nějakých 20BB ale brání svůj BB v podstatě s čímkoliv, sizing se mi taky líbí. A z tvého pohledu je repush též v pořádku, tady calne pouze QQ+.
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      ak mate historiu a nejaku dynamiku tak je to urcite v pohode, kedze tipujem ze si to spravila voci nemu asi prvykrat takze on tiez nema dovod sa leveloval a mysliet si ze to budes robit nejak super light takze aj tvoja FE je dost velka. a myslim ze keby villain mal AK tak ti to shovne rovno do raisu a nebude min3betovat. A jeho calling range v tom spote moze byt tak KK+ , ale neverim ze foldne QQ :)
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,747
      BB tady nebude bránit skoro se všim většinou.

Já bych bez dynamiky skládal, hlavně proto, že bych nečekal, že je hráč na BB ochoten zahodit.

A smysl preflop akce je přeci vyhnout se all-in konfrontaci.
    • realkaM
      realkaM
      Bronz
      Dakraa původně napsal
      BB tady nebude bránit skoro se všim většinou.

Já bych bez dynamiky skládal, hlavně proto, že bych nečekal, že je hráč na BB ochoten zahodit.

A smysl preflop akce je přeci vyhnout se all-in konfrontaci.
      Ahojda, zkusim vysvetlit proc jsem to tak zahrala. Docela jsem mu kradla BB, jenze pak se nachipoval a ja mu dala 2 orbity pokoj. Prislo mi to na nej zahrany nestandardne. Jakoby takova zkouska. A co si tak zhruba pamatuju, tuhle situaci na bubline, v tehle pozicich a stacich jsme spolu jeste nemeli. Jelikoz hrajeme dost podobny styl , tak kdyz bych na jeho miste byla ja, nezahraju to tak ani s AA, protoze VUBEC nechci aby to mohlo vypadat jako resteal a jit do konfrontace byt i s AA, prijde mi to na bubline zbytecne. ( zahrala bych to jedine v pripade s nejakym regem, s kterym vedeme steal valku a provadime si ruzne nepravosti :) ). Takze bych poslala rovnou plnou. A jelikoz ho ted mam denne na 8 stolech ze 12 tak jsem chtela vedet pri jeho pripadnem callu s cim tohle zahraje.
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,747
      Ahoj,

jasně, to co popisuješ má logiku a líbí se my to. Jak si psala, je to o readech a dynamice. Takže proti tomuhle hráčovi to celkem chápu jako dobrou hru, ale proti většině hráčů bysme asi oba dva skládali, protože se evidentně shodnem, že točit nechcem.... :D
    • realkaM
      realkaM
      Bronz
      Shodnem :D