STT J4o na bubble vs. reg

• Beatlemanic
      Beatlemanic
      Bronz
      Registrace: 14.10.2010 Příspěvky: 3,000
      PokerStars - $11.28+$2.82+$0.90|200/400 NL - Holdem - 4 players
      Hand converted by PokerTracker 4

UTG: 4,189.00
      BTN: 4,510.00
      SB: 2,031.00
      Hero (BB): 2,770.00

UTG posts ante 25.00, BTN posts ante 25.00, SB posts ante 25.00, Hero posts ante 25.00, SB posts SB 200.00, Hero posts BB 400.00

Pre Flop: (pot: 700.00) Hero has 4:diamond: J:club:

fold, fold, SB raises to 2,006.00 and is all-in, Hero calls 1,606.00

Villian je Kukoc69.
      Bude tu calling range 90 - 95% správně?
  • 6 odpovědí
    • L4nce
      L4nce
      Bronz
      Registrace: 10.07.2011 Příspěvky: 197
      Beatlemanic původně napsal
      Bude tu calling range 90 - 95% správně?
      Skutečně se ptáš na calling range nebo myslíš pushing range SB ? Protože call s 95% je za -4% diff.
      J4 je obv snap fold i kdyby SB pushoval ATC.
      Dyť na tyhle situace máš Wizarda nebo Nashe....nebo v čem je problém ?
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      Udělal bych si výpočet do kterého bych zařadil i bounty, ale určitě bych nevybral celou možnou calling range až do dna, ptž. tady jsme už na bubble a proto myslím, že je důležitější se soustředit na to dostat se do ITM než získávat bounty loose cally.

Tohle bych foldnul.
    • Beatlemanic
      Beatlemanic
      Bronz
      L4nce původně napsal
      Skutečně se ptáš na calling range nebo myslíš pushing range SB ? Protože call s 95% je za -4% diff.
      Proti nash pushing rangi mám s nejhoršími handami z 95% range -3.3% diff. Myslím ale, že tu Kukoc69 pushne víc loose, klidně ATC (což se potvrdilo, tady konkrétně pushnul 52o

L4nce původně napsal
      J4 je obv snap fold i kdyby SB pushoval ATC.
      Připomínám, že jde o KO sitko - za vyřazení protihráče dostanu +2.77% equity.
      Při jeho 100% pushing rangi mám diff s J4o -0.01, ke kterému připočtu 0.46 (šance na výhru J4o vs. random)*2.77=1.2, tj call je pak i z hlediska ICM +1.1% diff.

L4nce původně napsal
      Dyť na tyhle situace máš Wizarda nebo Nashe....nebo v čem je problém ?
      Jde o to, že tu chci brát i situace, které jsou dle ICM -EV. Jsem short na bublině, před sebou mám druhého shorta který do mě bude pushovat, takže celá situace je pro mě dost nevýhodná a chci jí co nejdřív ukončit, i za cenu točky. Navíc soupeř je reg, takže je tu i faktor ingame table selekce.
    • L4nce
      L4nce
      Bronz
      Registrace: 10.07.2011 Příspěvky: 197
      Aha, sry, nevšiml jsem si bounty.
      Můžeš jít trochu -EV spotu.

Já bych ho nepokládal na ATC, dokud bych ho někdy v podobné situaci neviděl pushnout ATC. Pokud tě vnímá jako rega, což by měl, tak mu musí být jasný, že budeš callovat daleko více loose, proto tu pushing range musí více utáhnout a ATC by bylo dost -EV pro něj...
      Čili bych mu dal daleko více tight range a v tu chvíli je pro tebe call ztrátový.
      Za něj 52o je hodně špatný, až se divím, že je winning.
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      Ahoj,

ten jeho push je dost na hraně, asi ses velká nit. :f_p: Ale zejména proti někomu, kdo ví, že hraje KO sitko asi těžko bude dobrý.

Call 90-95% ti tady asi těžko bude vycházet. Bez readů, že je schopen tu hrát v podstatě ATC bych J4o zahazoval, ale Kukoc je v takových spotech docela loose, takže proti němu to může být ok, i když moc nadšený z toho nejsem. Ale pokud např další dva hráči byly fishky, tak i nějaká ta table selekce se tu může přičíst.

Bez nějakých loose readů na rega bych držel calling mezi 50-60%. Tedy bez readů, že je overaggro.

btw Kukoc je winning jen na KO sitkach...
    • Beatlemanic
      Beatlemanic
      Bronz
      L4nce původně napsal
      ...pokud tě vnímá jako rega, což by měl, tak mu musí být jasný, že budeš callovat daleko více loose, proto tu pushing range musí více utáhnout a ATC by bylo dost -EV pro něj...
      Čili bych mu dal daleko více tight range a v tu chvíli je pro tebe call ztrátový.
      Před coachingem u pLAYERaSvk před 6 týdny jsem tyhle spoty hrál dost nitty, takže proti rangi kterou bych dřívě calloval by tu ATC od něj bylo asi dobré (od té doby jsem Kukoce69 skoro nepotkal, takže takhle loose call asi nečekal.)
      Add call s 50-60%: abych calloval takto tight, tak by musel pushovat maximálně 65%, což je myslím nereálné? - i nash mu tu radí 72%.