Blog- 50$ -> 10 000$

• Dorazil23
      Dorazil23
      Bronz
      Registrace: 24.03.2012 Příspěvky: 8
      Zdravím všechny pokerstrategy,
      tak je to tady, konečně jsem se odhodlal k založení blogu (od kterého čekám že mi pomůže zprofesionálnit můj přístup k pokeru).
      Na pokerstrategy jsem aktivně od července a od té doby jsem zvládl prohrát počáteční kapitál + plus dalších mých 50$. Tak jsem si dal pauzu a řekl si že se na tech 50$ zkusím dostat bez počáteční finanční investice.
      :f_love: a Voala po pár uspěšných freerolech jsem začal hrát na Europokeru NL4 MSS, a zatím si nemůžu na své soupeře a MSS vůbec stěžovat, jediné co mi vadí je traffick, hraju 9 stolů (víc stolů se mi na 17 nějak nevleze) a to naplním jen tak kolem 18-21. časem plánuji vložit $ i na b-win (kterej bohužel nemám tracknutej přes poker strategy- s tím asi nic dělat nejde co?)

Plány na 1 týden
      :spade: odehrát 4000 hand
      :diamond: znovu se podívat na všechny videa od subaru
      :club: nahrát do hand fóra alespoň 20 hand
      :heart: užívat si hru (a být v plusu)
  • 1 odpověď
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      ahoj,

fajn že ses rozhodl založit blog.... :s_thumbsup:

nevím jestli o tom víš, ale do konce roku se bwin spojí s PartyPokerem, takže pokud si teď založíš tracknutý účet na PartyPokeru, tak budeš moct zanedlouho hrát na tracknutém účtu s hráči z bwinu i PP na herně bwin.party...;)

btw. trochu jsem ti opravil ten obrázek, aby se zobrazoval celý přímo tady....

GL :P