[HU] J9o

• 4 odpovědí
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Registrace: 16.06.2010 Příspěvky: 7,291
      Proč konkrétně betuješ turn? Je to bluff, semibluff, value bet nebo o co se pokoušíš?

Osobně bych spíš checknul flop a pak betnul turn.
    • Diametroz
      Diametroz
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 885
      Alficor1 původně napsal
      Proč konkrétně betuješ turn? Je to bluff, semibluff, value bet nebo o co se pokoušíš?

Teď jak jsem chtěl odpovědět tak jsem se dotoho zamotal a jedinej důvod proč jsem to betnul je že si nemyslim že tam bude mít to Ax a Qx ale potom jsem měl shove turn teda . Jelikož by Ax a Qx by 3bet dával na flopu ne ?
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Registrace: 16.06.2010 Příspěvky: 7,291
      Diametroz původně napsal
      Alficor1 původně napsal

Teď jak jsem chtěl odpovědět tak jsem se dotoho zamotal a jedinej důvod proč jsem to betnul je že si nemyslim že tam bude mít to Ax a Qx ale potom jsem měl shove turn teda . Jelikož by Ax a Qx by 3bet dával na flopu ne ?
      3bet znamená v pořadí 3. bet, to co myslíš ty je check/raise :) A nesouhlasím, že by s Qx dával check/raise - je prostě těžký dostat akci od horší handy a většinou, když tu akci dostaneš, tak jsi behind.

Na tomhle flopu jseš s tvou handou buď extrémně ahead proti random underkartám (76, 64 etc) ze kterých dostaneš něco jedině tak, že checkneš a budeš doufat že betne nebo trefí pár a check/callne tě na jedné streetě nebo i na dvou, nebo máš 40-50% eq proti draws a nebo jsi way behind a máš přinejlepším 5 outů. Proto bych checkoval a šel pro delayed cbet.
    • acceleration123
      acceleration123
      Platina
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Souhlasím s Alficorem skoro ve všem co napsal, jen bych dodal, že i cbet flop je alternativa abychom nedávali naši ruku face up a pak check turn :)