[HU] 15$ vs nit

• Ronio10
      Ronio10
      Bronz
      Registrace: 17.11.2007 Příspěvky: 197
      Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t/t Blinds - 2 players - View hand 1907852
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Hero (BB): t530
      BTN/SB: t470

Pre Flop: (t0) Hero is BB with Q :spade: J :diamond:
      BTN/SB raises to 60, Hero calls 40

Flop: (t120) Q :diamond: 9 :heart: 3 :club: (2 players)
      Hero checks, BTN/SB checks

Turn: (t120) 9 :spade: (2 players)
      Hero bets t60, BTN/SB raises to t140, Hero folds

super zatial strasny nit, hral som s nim par flopov a bol uplne honest, air nebetoval, valuehandy som ho zatial nevidel hrat...

ked ckbackol flop, by asi nemal mat Qx, 9x neviem jak by zahral, na turne bude mat sice slabu range ale myslim ze AX by mi mohol dat, ale dostavam maly raise, co mi prislo on nita dooost silna hra, tak som to muckol,
      co myslite ??
  • 1 odpověď
    • acceleration123
      acceleration123
      Platina
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Never folding .. věc je, že lidi když 3x-nou pre, tak z mojí zkušenosti hrají každý pár "get it in on the flop" stylem, silně pochybuju že tu má 9x ever, call a call je moje play abych udržel air v jeho range co nejvíc.

(I kdyby 9x měl, nemyslím si, že často raisuje na turně, ten flop je celkem dry, prostě tvoje handa je nuts a pokud to měl tak cooler, v životě bych to nepoložil)

EDIT - abys tohle mohl položit tak myslím, že potřebuješ fakt strong ready, např. hrál si s ním 20 zápasů a víš že tu má vždy nuts, jinak prostě tenhle fold je lol.