Blog : Od 2$ do nekonečna

• softa
      softa
      Bronz
      Registrace: 15.12.2010 Příspěvky: 187
      Úvod

Zdravím , zakládám si blog , abych měl kam psát své poznatky ze hry . Začal jsem hrát cash game NL2 FR na Party Pokeru . Původní 50$ bankroll od Pokerstrategy jsem poctivě bustnul , nedodržováním bankroll managmentu při hraní SNG . Po roce jsem dostal od Party Pokeru 10$ na vyzkoušení nějaké nové hry , kterou jsem samozdřejmě nezkusil a opět se vrhnul na sitka . Jenže na 1$ je tak obrovská variance , že jsem radši po 2 hrách přestal a začal hrát CG . Bez přečtení článků jak správně hrát jsem se vrhnul do hry a během prvních 400 hand spálil dalších 6$ . Tady jsem si řekl že takhle už ne a vrhnul se do poctivého studia . Zbyl mi pouhý jeden BuyIn , což mě donutilo hrát maximálně obezřetně a pouze na jednom stole s plným soustředěním na každý spot . V plánu mám blog aktualizovat jak jen to půjde , ale nejméně 1x týdně .

Hodnocení odehraných her :

Počet hand : 1002
      Bankroll start : 2$
      Bankroll současný : 8,08$

Ke hře jsem studoval Bronze články pro NL BSS v poměru asi 1:1 ke hře . Dodržoval jsem poctivě co jsem si předcevzal a výsledek je vidět výše :) . Jelikož jsem nedávno nainstaloval Windows 7 , tak jsem začal využívat zápisníku což je ideální nástroj pro přehled startovních kombinací , jelikož je mám pořád na očích a tím se je zároveň i učím . Dále jsem se snažil vyhýbat problematickým spotům , abych co nejvíce ochraňoval svůj mizerný bankroll . Ke hře jsem si vybíral hráče , které jsem schopný dobře přehrát postflop a naopak se vyhýbal kamenům pokud se pustily do hry . Snažil jsem navýšit svůj bankroll hraním PSS freerolů na PP , ve kterých se zatím moc nedaří , ale snad se to zlepší a bankroll půjde trošku nahoru . Také jsem se přihlásil do Učíme se vyhrávat a splnil jsem 1. úroveň .

Plán na příští týden :

:club: Opět si přečíst všechny bronz články
      :club: Dodržovat poctivě strategii a moje předcevzetí
      :club: Hrát PSS freerolly na PP pro zvýšení bankrollu
      :club: Splnit druhou úroveň Učíme se vyhrávat
      :club: Pokud se podaří navýšit bankroll na 20$ , přidat jeden stůl

Dlouhodobé cíle :

:diamond: Po dosažení 50$ se přihlásit do Cornieho výzvy
      :diamond: Po dosažení 2000$ koupit pořádný monitor
  • 101 odpovědí
    • softa
      softa
      Bronz
      Mám tu aktualizaci po dalších dvou sessions . Zdá se že pokračuji v nastaveném trendu . Snažím se co nejvíce chránit bankroll a hrát pozorně . Handa se kterou nejvíce prohrávám je JJ a nic s ní nevyhrávám . Částečně za prohry může variance , ale i špatná hra . Tedy úkol je jasný zaměřit se na tuto handu . Rozhodl jsem se vyfiltrovat si graf tak , aby odpovídal názvu mého blogu a opravdu začínal od BR 2$ . Odstranil jsem prvních 444 , kde jsem hrál absolutně zoufale bez příslušných znalostí k poražení NL2 .

Zde je upravený graf

Vím že to bude trošku chaotické vůči prvnímu postu , ale doufám že se to časem ustálí a vy si zvyknete :D

Počet hand : 928
      Bankroll start : 2,87$
      Bankroll současný : 9,72$

Takto je to úplně přesně , aby to odpovídalo i hodnotě na postované grafu ;)

Handa na závěr jak jinak než JJ

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (8 handed)

Known players:
      SB:
      $4.03
      BB:
      $2.02
      UTG2:
      $0.90
      MP1 (Hero):
      $2.38
      MP2:
      $2.68
      MP3:
      $2.03
      CO:
      $0.48
      BU:
      $3.14

Preflop: Hero is MP1 with J, J.
      UTG2 raises to $0.04, Hero raises to $0.12, 6 folds, UTG2 raises to $0.20, Hero raises to $0.50, UTG2 raises to $0.94, Hero calls $0.40.

Flop: ($1.83) A, T, 5 (2 players)

Turn: ($1.83) Q (2 players)

River: ($1.83) 8 (2 players)

Final Pot: $1.83.
      Results follow:

Hero shows a pair of jacks(J J).
      UTG2 shows three of a kind, eights(8 8).

UTG2 wins with three of a kind, eights(8 8).

Jednalo se o absolutního maniaka se statama VPIP: 63, PFR: 15, 3B: 17, AF: 2.2, Hands: 80 tak jsem si řekl že mu tam to JJ dám , protože bude v 80% lepší a taky jsem byl , jenom river nepomohl :)
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      ahoj,

grafy zatím vypadají slušně, akorát se moc neupínej na výsledek každé session, zbytečně tě to bude rozptylovat od dobré hry...;)

taky bych zvážil nějaký deposit, roll máš hodně malý a variance je sviňa, řekl bych že hraješ dost pod tlakem což není dobré...

jinak poctivě studuj články a videa, postuj handy do HJ fóra a komentuj i ostatní handy, a budeš pěkně stoupat limity nahoru...

GL :P
    • softa
      softa
      Bronz
      Za uplynulý týden , jsem neměl čas na hraní a když už jsem se k tomu dostal tak jsem pokazil co se dalo . V podstatě jsem proti shortstackům ignoroval tlačítko fold , což byla zásadní chyba která mě stála ve výsledku -2BI . Stále tak trošku experimentuju s otvírací rangí . Občas hraju s rangí standart vyfiltrovanou z Equilabu a někdy s tight rangí . Většinou volím podle nálady a podle toho jak si chci zahrát postflop :D . Na studium taktéž nebylo moc času a tak jsem nepřečetl podruhé články jak hrát po flopu a tak je přesouvám na další týden . Snad bude více času v týdnu i když už teď vím že o víkendu jistě čas nebude .

Graf

Počet hand : 1573
      Bankroll současný : 8,36$

Co jsem splnil minulý týden :

Články :
      Strategie -
      :club: 7 tipů, jak se stát úspěšným hráčem na NL
      :club: Pokerová matematika: Odds a outy
      :club:P okerová matematika: Implied pot odds

Psychologie -
      :club: Tight Aggressive - psychologický úhel pohledu
      :club: Vztah k penězům
      :club: Vlastnosti hráče pokeru

Postnuté handy : 1x

Hra 88 na BU na NL2

Videa :

:heart: Cornieho challenge - 1. část (jak hrát AA)
      :heart: Cornieho challenge - 2. část (jak hrát KK)
      :heart: Jak na forum hodnocení hand

Plán na příští týden :

:club: Dodržovat poctivě strategii a moje předcevzetí
      :club: Hrát PSS freerolly na PP pro zvýšení bankrollu
      :club: Splnit druhou úroveň Učíme se vyhrávat
      :club: Postnout minimálně jednu handu do HJ fóra
      :club: Pokud se podaří navýšit bankroll na 20$ , přidat jeden stůl
      :club: Přečíst:
      Po flopu: Iniciativa na vaší straně
      Po flopu: Iniciativu má soupeř
      Po flopu: Nikdo nemá iniciativu
      8 typů hráčů - jak získat jejich peníze
      :club: Shlédnout videa :
      Cornieho challenge - 3. část (jak hrát QQ)
      Cornieho challenge - 4. část (strategie hry s AK)
      Cornieho challenge - 5. část (rozbor hand AK)

Plán je to docela ambiciózní tak uvidíme jak se mi ho podaří splnit ;)
    • softa
      softa
      Bronz
      Tak mám za sebou třetí týden co jsem se vrhnul na hraní CG . V plánu jsem toho měl hodně a ne všechno se podařilo splnit jak jsem si představoval . Herně jsem se svojí hrou nadmíru spokejen . Na začátku jsem chytnul menší hotrun , kde jsem nabral pár BI a poprvé porušil svůj tvrdě dodržovaný plán , tím že jsem přidal jeden stůl , abych zvýšil volume . Všechno jsem perfektně stíhal se 100% soutředěním na hru ikdyž byl menší problém a to že vůbec nechodily karty a když něco přišlo tak nikdo neměl nic . Takže skoro 900 hand jsem jen minimalizoval ztráty . Do toho jsem o víkendu onemocněl , takže na hru nebyla nálada . Aby toho nebylo málo tak v ponděli mi Party Poker připravil další šok a to že mi z bankrollu odečetl 7,6$ za nenahrání 60PP pro získání bonusu ( toto kritérium je naprosto nereálné splnit během 14 dní nahrát 60 bodů z 10$ ) . No co se dá dělat , alespoň je předemnou tvrdá výzva na můj mindset . Zbylo mi na účtě 2,37$ , tak první co jsem udělal , že jsem se přihlásil do co nejvíce freerollů co se dalo . Ve výsledku jsem odehrál 3 , dvakrát mě v ITM poslal z turnaje absolutně špatný call soupeře a potřetí jsem zahrál špatně situaci BVB a moje top dva páry narazily do trefené trips . Takže ze všech turnajů bylo jen mincash , který mi přidal dalších 18c do banku . Dnes moje trápení pokračuje a opět jen minimalizuju ztráty . Ještě že jsem se v minulosti naučil prohry brát s nadhledem a tak mě nerozhodily ani prohry proti velrybě se statam VPIP70/PF45 , která otevře UTG jednou se 72o a podruhé 45o , já si trefím set a rybě se zkompletuje straight . Naštěstí jsem to tak nějak tušil a jen jí odcalloval .

Graf

Počet hand : 2571
      Bankroll současný : 2,67$

Články :

Strategie -
      :club:P o flopu: Iniciativa na vaší straně

NL2 FR QQ v pozici

Videa :

:heart: Cornieho challenge - 3. část (jak hrát QQ)
      :heart: Cornieho challenge - 4. část (strategie hry s AK)
      :heart: Cornieho challenge - 5. část (rozbor hand AK)
      :heart: JuiceQuadre radí - 1. část
      :heart: JuiceQuadre radí - 2. část
      :heart: Crushing NL50 - Part 1

První pokus o druhou úroveň Učíme se vyhrávat splněn na 66% , takže nesplňeno :D

Plán na příští týden :

Dočíst nepřečtené články
      Sledovat videa Crushing NL50
      Druhý pokus o druhou úroveň Učíme se vyhrávat
      A hlavně nebustnout bankroll :D
    • Sarid
      Sarid
      Bronz
      Registrace: 02.07.2010 Příspěvky: 73
      Nechci být negativní, ale podle mě to nekonečno skončí hodně brzo :D s nějakými 30-40 $ se nl2 hraje určitě lépe a podle mě není problém takový bankroll našetřit. Navíc rychleji si vyděláš na trochu více stolech, než jen při hraní jednoho stolu. Každopádně je to zajímavá výzva dostat se z jednoho buy-inu nahoru, takže ti přeji hodně štěstí :)
    • softa
      softa
      Bronz
      Díky za podnět . Samozdřejmě není problém našetřit nějaký ten dolar a poslat si ho na hernu , jenže já to beru jako svojí challange na sebekontrolu , která mě nutí dělat rozhodnutí , která si myslím že jsou 100% správná . Dřív jsem hrával na PS , tam jsem bustnul 50$ v SNG , díky freerollum jsem se dostal za se na pár dolarů , vyhrál 2 turnaje ve kterých jsem získal něco kolem 400$ a všechno to zase prohrál svojí nedisciplínou , multitablením na který jsem neměl a hlavně děláním špatných rozhodnutí . Tak proto jsem zvolil takovouhle challange s úplně novým formátem , aby mě to nutilo se učit , hrát na 100% a hlavně důsledně dodržovat bankroll managment .
    • Sarid
      Sarid
      Bronz
      Registrace: 02.07.2010 Příspěvky: 73
      jo říkám, je to pěkné, ale dodržování bankroll managementu a hraní s jedním buy-inem si trochu protiřečí :D
    • softa
      softa
      Bronz
      Určitě se to protiřečí pokud budeme brát ten jeden BI , ale snad tomu tak nebude na pořád a snad se dostanu k pořádnýmu dodržování :) . Zatím jsem bankroll nebustnul za odehraných 1200 hand od posledního příspěvku a postupně stoupám i když včerejší večerní session byla dost na nervy :D
    • softa
      softa
      Bronz
      Uplynul další týden mého pokrového snažení , celkově už čtvrtý . Tento týden jsem se moc nevěnoval studiu , ale o to více jsem hrál . Samozdřejmostí bylo pár krizových hand , které jsem štastně vytočil riveru a tudíž můžu pokračovat dále ve svém plánu za nekonečnem . Jak už jsem psal docela jsem tento týden flákal studium , ale na druhou stranu jsem se zase zúčastnil dvou coachingů , jediná škoda že byli určené pro bronz status a přitom se řešilo NL25 , takže pro NL2 nelze skoro nic použít , leda tak nějaký move proti regům , kterých je na NL2 opravdu malinko . Opět jsem zkusil uspět v testu v Učíme se vyhrávat a ani tentokrát jsem neuspěl ikdyž 73% už je nadějných , že by se to příště už mělo podařit . Zde je škoda , že po neúspěšném složení testu test neukáže chybné odpovědi , aby se člověk mohl podívat kde udělal chybu . I když chápu , že takto je to koncipováno na opětovné přečtení všech článků .

Graf

Počet hand : 4810
      Bankroll současný : 13,28$

NL2 FR A5s na CO

Tato handa byla pro mě přínosná v tom , že jsem se do té doby hodně upínal na statiky hráčů na malém vzorku hand .

Videa :

:heart: Crushing NL50 - Part 2
    • softa
      softa
      Bronz
      Mám za sebou další týden pokrového snažení . Původně jsem do tohoto blogu nechtěl psát crying posty , ale tento možná tak vyzní ;( . Tento týden mě dostihlo období , které jsem při mé challange nechtěl zažít takto brzo a to z důvodu mého nízkého bankrollu . Odehrál jsem asi 2600 hand a musím říct , že nechodily karty jak bych si přál , pak jsem měl trošku štěstí a nakonec se vše zlomilo nástupem nového týdne a následuje tvrdý pád . Můžu hrát cokoliv a vždy jsem horší než soupeř , ale to je prostě poker . Myslím , že pobrečení stačilo a můžu se vrhnout na úspěchy :D . Jak už jsem psal podařilo se mi zvednout volume na 2,6k hand , jednu chvíli jsem měl už 10BI . Díky odehraným handám jsem dosáhl statusu Silver zde na PS a získal tak přístup k další videím , ikdyž mi ještě pár bronz zbývá . A konečně jsem splnil Učíme se vyhrávat 2. úroveň: Absolvujte Bronzový Strategy Test . Takže plán je jasný studovat , studovat , studovat a pak hrát ;)

Graf

Počet hand : 7486
      Bankroll současný : 5,67$

Učíme se vyhrávat 2. úroveň: Absolvujte Bronzový Strategy Test
      Coaching :

:spade: NL Bronz Cash Game s Twinnem
      :spade: No-Limit [Beginner] Bierbaer

Videa :

:heart: No-Limit Beginners Course with veriz - Lesson 1
      :heart: No-Limit Beginners Course with veriz - Lesson 2
      :heart: No-Limit Beginners Course with veriz - Lesson 3
    • softa
      softa
      Bronz
      V uplynulém týdnu nebyl skoro žádný čas na hraní , ale i tak se mi podařilo odehrát 2000 hand . Pořád balancuji svoji opening range , abych měl co nejmíň starostí po flopu . Jediná handa , které mi dělé starosti je KK , jelikož s ní neustále trefuji sety soupeřů , ale co se dá dělat v budoucnu to budu já kdo ty sety trefí . Studium jsem tento týden poněkud zanedbával , tedy až na videa ke splnění 3. úrovně v Učíme se vyhrávat .

Graf

Počet hand : 9408
      Bankroll současný : 14,50$

Učíme se vyhrávat 3. úroveň: Zhlédněte tři videa

Nl2 Fr QQ

Videa :

:heart: No-Limit Beginners Course with veriz - Lesson 4
      :heart: Twinn live komentuje svou NL10 hru - část 1/2
      :heart: Twinn live komentuje svou NL10 hru - část 2/2
      :heart: Step by step - 1. část
    • softa
      softa
      Bronz
      Tento týden přispívám poněkud později , jelikož nebyl čas na nic . Konečně jsem dosáhl hranice 10k hand s nějakým tím profitem a dosposud jsem nebustnul bankroll . Ale naopak jsem ho slušně posílil a to díky 10t$ , které jsem v 1$ SnG přeměnil v 10$ reálných . A dnes jsem neodolal akci kterou PS společně s PP nabízí a poslal dalších 25$ . Takže odedneška hraju s bezpečným bankrollem 48$ . Tento krok mě posunul do výzvy Z $50 na $10.000 VÝZVA PRO VŠECHNY . Teď něco ke hře . Poslední dobou mám obrovský problém s KK , protože neustále narážím do setů soupeřů na nízkých boardech , případně trips na turnu , nebo riveru . Dokonce je to takový problém , že po 51 handách jsem s KK -100bb . Musím se na tento problém více zaměřit .

Graf

Počet hand : 10805
      Bankroll současný : 48,79$

Coaching :

Výzva

Z $50 na $10.000 VÝZVA PRO VŠECHNY
    • softa
      softa
      Bronz
      Opět utekl další týden a jsem tu opět se svojím reportem . Tento týden byl naprosto katastrofální , začalo to již během víkendu , kdy jsem hrál MTT turnaje do kterých jsem se dostal v promo akci na PP . V turnajích to probíhalo velmi podobně , celou dobu nic nechodilo a když jsem se dostal na hranici 15-20bb , tedy push/fold tak jsem většinou skončil na prvním pushi . Jednou moje AA proti 55 , kdy protivník trefil flush a pro jistotu na river ještě 5 . Ve druhém turnaji jsem pushnul z BU s AJ , ale na SB na mě čekalo AQ . A v třetím turnaji jsem skončil po pushi s 10bb z CO s JTs , jenže na SB čekali JJ a na BB AA . Zatím co jsem zkoušel všechny turanje na PP , tak dopadly podobně . Uvidíme jak dopadne další turnaj , který hraju 15.11. , snad to bude lepší a trošku štastnější pro mě . Rozladěn z nezdarů v turnajích se mi nechtělo moc hrát a když jsem k tomu sednul tak na mě čekalo hotové peklo , takže jsem každou session hodně rychle ukončil a to většinou -1 až -2 BI . Řekl jsem si že musím odehrát nějakou volume a jediním dnem kdy jsem se cítil trošku jistě a naladěn na hru byla neděle . Samozdřejmě session začala pádem -3 BI , ale na to už si tak nějak zvykám , že každou session začnu v mínusu a pak to honím , abych byl alespoň lehce v profitu . Na chvilku se na mě usmálo štestí a ve dvou posobě jdoucích handách jsem dostal AA a protivníci mi to zaplatili , měl jsem důvod k radosti , že by se session mohla vyvýjet správným směrem tedy nahoru , ale to jsem netušil , že skoro 800 hand netrefím nic a tím pádem vše co jsem vyhrál jsem zase postupně odevzdal . Nakonec se to zlomilo a posledních 200 hand v session mi udělo malý profit . Během včerejší session jsem odehrál 1200 hand což je mů dosavadní rekord , párkrát se o mě pokoušel tilt , vetšinou tím že jsem netrefil flop a byl jsem nucen složit svojí handu po neúspešném cbetu . Hodně mi pomáhalo si říkat , že se to musí otočit a až trefím tak si vše co jsem odevzdal vezmu zpátky :) . Během přístího týdne musím zapracovat na svojí preflop hře , jelikož velmi často v limpovaných potech v pozic pouze callnu , což se nesmí stávat s silnou handou , protože je jednodušší přehrát jednoho soupeře místo čtyř :rolleyes: . To je jeden z důvodů , proč jsem asi pořád na stejném místě a neposouvám se výš . Chci postovat více hand do HJ fora , ale bohužel jsem nenašel žádne zajímavé za tento týden . A konečně chci dokončit výzvu Učíme se vyhrávat .

Graf

Počet hand : 13725
      Bankroll současný : 52,65$

Coaching :

Plán na příštý týden :

:club:P ostovat handy do HJ fóra
      :club: Zaměřit se na preflop hru - agrese
      :club:D okončit výzvu Učíme se vyhrávat
    • softa
      softa
      Bronz
      Již minulý týden jsem postupněl přecházel z denních session na večerní až noční . A to z důvodu většího výskytu horších hráčů . Přecijen přes den se na stolech pohybuje spousta lidí z východní evropy , kteří to s hraním vetšinou myslí seriozně . Zatímco večer a v noci se na stolech pohybuje spousta němců , kanaďanů a všeobecně lidí , kteří se primárně hrou baví :P . Ale neopak jsem toho tento týden moc neodehrál , jelikož jsem musel brzo ráno vstávat . A i přes tento handicap jsem docílil slušného profitu . Tím že hraji večer , mám přes odpoledne více času na studium a tak jsem se dokopal ke shlédnutí jednoho videa , zhodnocení pár hand v HJ foru . Tím jsem dokončil 4. úroveň v Učíme se vyhrávat . V současnoti mi zbývá pouze pátá úroveň což je už jen formalita vzhledem k tomu , že má nahráno již přes 900 SP .

Graf

Počet hand : 16039
      Bankroll současný : 62,75$

Coaching :

Nl2 Fr Qq

Hodnocené handy : 3x

Nl2 AKo FR - jak získat value?
      Nl2 Qq, Fr (33)
      NL2 Q2s BB

Video :

:heart: No-Limit Beginners Course with veriz - Lesson 5

Cíle na příští týden :

:club:P ostovat handy do HJ fóra
      :club:D okončit výzvu Učíme se vyhrávat
    • softa
      softa
      Bronz
      Poslední update jsem dával před 14ti dny , jelikož jsem to minulý týden nějak nezvládl . Spousta věcí se za tu dobu v mojí hře změnila . Hodně mi k tomu pomohly psychologické bronz články , podle kteých jsem se snažil řídit . Což mi dopomohlo ke zvýšení volume a tím pádem i vyššímu profitu , díky kterému můžu dnes začít hrát NL4 :D .

S mojí challenge ze 2$ jsem začal před 11. týdny . Během této doby se změnila kompletně moje hra . Jsem daleko jistější při hře i mimo hru . Stále dělám spoustu chyb , které je třeba odstranit , ale ty nejdražší se snad odstranit již podařilo . Třeba včerejšek mě hodně posílil , jelikož jsem začal rychlým pádem , kdy jsem v prní handě s KK narazil do AA a zázrak se nekonal , pak moje A straight , prohrála s fullhouse , který přišel na riveru a nakonec QQ proti velrybě , která našla KK . Ani to mě nezlomilo a nakonec mě to vybičovalo k ještě intenzivnějšímu výkonu a dotažení plánu , který jsem si chtěl stanovit na tento měsíc :) . K poražení NL2 mi stačilo asi 28250 hand , jelikož mi HEM nějaké handy nazapočítal , protože název jednoho za stolů byl dosti zvlášní a obsahoval ? .

Jak už tu bylo psáno po různých blozích , k poražení NL2 je nutné hrát jen dobré karty v pozici , mít vůly a nenechat se zlomit sérií proher . Nastudavat basic a bronzové články a shlédnout videa od Cornieho , které doporučuje ve svém blogu .

Graf

Počet hand : 28116
      Bankroll současný : 100,71$

Týden 10

Coaching :

Postnuté handy : 3x

Nl2 Fr Kk
      NL2 FR TT vs SB
      Nl2 Fr JJ

Videa :

:heart: No-Limit Beginners Course with veriz - Lesson 6
      :heart: Jak na session review - 1. část

Učíme se vyhrávat 5. úroveň

Týden 11

Strategie :

:diamond:P erfektní úvod do multitablingu
      :diamond: Test sebekontroly
      :diamond: Koncentrace

Videa :

:heart:P orážame NL50 - část 1/8

Cíle na tento týden :
      4BI shoot na NL4 - pokud se nepodaří zpět na NL2
      Postovat handy do HJ
      Pokračovat ve studiu psychlogických článků , které mi chybí
      Podle nálady a času shlédnout další videa z Porážame NL50
    • softa
      softa
      Bronz
      Další týden utekl jako voda a opět jsem tu s reportem jak se dařilo . V plánu byl shoot na NL4 , který se podařil na jedničku a týden končím +10BI na novém limitu a to jsem ještě díky varianci 11$ pod EV , takže moje dosavadní hra na porážení tohoto limitu je dostačujicí . Co jsem oproti NL2 upravil je výška PF raisu na 3bb , dále častěji kradu blindy u pasivních a tight hráčů a nakonec jsem přidal trošku agrese proti hráčům , kteří jsou schopni složit lepší handu . Jinak moje opening range zůstala stejná jako na NL2 . V přechodu mi také pomohlo , že dost hráčů které jsem potkával na NL2 jsou už také na NL4 a tak mám na dost lidí , už dostatečnou hand historii což mi neskutečně pomáhá při rozhodování hlavně preflop .

Graf NL4

Graf Celkem

Počet hand : 34660
      Bankroll současný : 143,68$

Strategie :

:diamond:D ownswing - psychologický pohled

NL4 FR AKo BU

Videa :

:heart:P orážame NL50 - část 2/8
      :heart:P orážame NL50 - část 3/8

Cíle na tento týden :

Postovat handy do HJ
      Pokračovat ve videích Porážame NL50
      A hlavně hrát !!!
    • softa
      softa
      Bronz
      Jo a ještě tu mám jednu rekordní handu na závěr . Celou session jsem nedostal zaplacenej jedinej set a pak to tak krásně vyšlo :D

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$0.02/$0.04 No-Limit Hold'em (8 handed)

Known players:
      UTG2:
      $2.50
      MP1:
      $4.20
      MP2:
      $9.10
      MP3:
      $1.08
      CO:
      $4.04
      BU (Hero):
      $9.09
      SB:
      $4.02
      BB:
      $8.76

Preflop: Hero is BU with 5, 5.
      2 folds, MP2 calls $0.04, 2 folds, Hero raises to $0.16, 2 folds, MP2 calls $0.12.

Flop: ($0.38) 5, 8, A (2 players)
      MP2 bets $0.37, Hero calls $0.37.

Turn: ($1.12) 2 (2 players)
      MP2 bets $1.07, Hero raises to $2.14, MP2 raises to $7.49, Hero calls $6.42(All-In), MP2 calls $1.07.

River: ($18.24) 3 (2 players)

Final Pot: $18.24.
      Results follow:

MP2 shows two pairs, aces and eights(A 8).
      Hero shows three of a kind, fives(5 5).
      Hero wins with three of a kind, fives(5 5).
    • Pinny1990
      Pinny1990
      Zlato
      Registrace: 01.11.2012 Příspěvky: 5,442
      To potěší, když ti trefenej set na NL4 někdo zaplatí jak kdyby to bylo NL10 :f_cool:

Jinak zajímavej blog, jde vidět, že se tomu studiu opravdu věnuješ a pracuješ na sobě. Mám na tebe zatím jen 56 hand a dneska jsme si spolu moc nezahráli. Upřímně se mi proti tobě (ani proti nikomu jinýmu z komunity) moc hrát nechce, jako by se ve mě vybudoval nějakej blok, když vidím známý jméno :f_p:
    • softa
      softa
      Bronz
      Jo dneska jsi to zatáhnul potom co jsi dastal zaplacený kingy :D . Zahrály jsem si spolu jednu handu a až když jsem callnul jsem si všimnul , že jsi to ty . Jen jsem kouknul na staty a vidím loose maniaka , tak jsem callnul taky poměrně loose a náhodou jsem trefil ;)