koupě softwaru

• FidolZ
      FidolZ
      Bronz
      Registrace: 29.03.2012 Příspěvky: 613
      Čau,

chci si koupit nějaký poker SW. Rozmýšlím se mezi PT4 a HEM 2 ozkoušel jsem obě trial verze, každá má něco do sebe, ale asi mi víc vyhovuje PT4.

Mám účet na moneybookers, ale jak tak koukám tak přes něj koupit nejde. Nemohu najít ani možnost koupě přes BÚ. Chápu tedy dobře, že pokud si chci koupit nějaký poker software tak to jde akorát platební kartu? Není nějaká možnost jak koupit ať už PT nebo HEM bez nutnosti zařizování platební karty?
  • 10 odpovědí
    • HonzaCZE
      HonzaCZE
      Bronz
      Registrace: 26.09.2010 Příspěvky: 992
      To je divný, já před půl rokem PT3 kupoval přes moneybookers...asi změna no...
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      ahoj,

moneybookers už bohužel nejsou mezi možnostmi pro platbu....

pro HEM2 je to momentálně takto:

:spade: Visa
      :spade: MasterCard
      :spade:P ayPal
      :spade: American Express
      :spade: Webmoney (New)
      :spade: Neteller (COMING SOON)

a u PT4 to vypadá podobně...

GL :P
    • FidolZ
      FidolZ
      Bronz
      to sou všechno asi platební karty co? akorát ten netteler by šel...btw dá se na netteler poslat peníze z moneybookers?
    • Poolik89
      Poolik89
      Bronz
      Registrace: 11.06.2011 Příspěvky: 76
      Je možnost zařiď si ještě k tomu Neteller. A roč se tolik vyhybáš tomu platit kartou vždy´t je to úplně v poho.
    • FidolZ
      FidolZ
      Bronz
      protože kartu nemám

ten netteler koukám možnosti vkladu jde z BU takže o by byla možnost a pak tam je others...bude v tom obsažený i moneybookers? no asi nebudu otravovat a zkusim to sice se mi nechce zakládat další internetová peněženka ale asi není jiná možnost....tak díky za rady ;)
    • Poolik89
      Poolik89
      Bronz
      Registrace: 11.06.2011 Příspěvky: 76
      Jo promiň nevšiml sem si tvé poslední odpovědi. To myslim nejde poslat Neteller nemám tak nevi jak to tam chodí. Každopádně tady na fóru má vlastní vlákno tak se zkus zeptat tam. A ještě mě napadá, že tam někomu můžešš poslat žádost o zaslání peněz a ty mu je dáš naoplátku na Skrill jinak nevim jak bys to měl řešit bez kreditky. Mno ještě vložit si prašule na poker a vybrat je na Netller, ale to taky nevím jestli ti půjde bez v kladu z Netlleru.
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,281
      najlepsia penazenka je imo paypal. na kupu softwaru ju pouzit mozes. bohuzial ale nie je gambling friendly, takze na podobne ucely stale vyuzivam Skrill.
    • FidolZ
      FidolZ
      Bronz
      tak nakonec už sem dostal platební kartu k účtu a koupím to asi přes ní...jen se chci zeptat jestli to jde zaplatit normálně platební kartou (debit card) nebo to musím platit kreditní kartou a jaký je v tom vlastně rozdíl? Zrovna zakládám účet a je to pro mě všechno nový tak se v tom nevyznám...někdo mi radil že je lepší platit platební kartou že přes kreditní tam sou nějaký velký sazby a tak a nejde to asi přímo přes účet a je to nějaký složitější nebo co....tak bych to raději zaplatil platební kartou ale nevím jestli to je vůbec možné
      další amatérský dotaz: když píšu číslo karty mám ho napsat celé (16znaků) nebo se některé kvůli bezpečnosti vynechávají?
      a CCV jsou poslední trojčíslí na druhé straně karty vedle místa podpisu chápu to dobře?
      snad nezní můj dotaz moc hloupě (ikdyž je) a najde se nějakej dobrák co mi to usnadní já se v těhlech věcech zatím moc neorientuju :f_biggrin:
    • AvariAce
      AvariAce
      Bronz
      Registrace: 03.10.2011 Příspěvky: 612
      Jak jsme jednou vysvetlovali klientovi. Debetni karta - Tvoje penize, Kreditni karta - jejich penize. Pokud ti na tvuj bezny ucet ktery mas v bance chodi napr vyplata, tak muzes prave pouzit tuhle kartu k zaplaceni. Kreditni karta je ta kterou ti vyda Banka/nebankovní splo., kde máš jasně stanoveny rámec k cerpání, ale v podstatě si bereš uver, kde ti vznika povina mesicni splatka. Nekdere spol maji urcite vyhody co se napr nakupovani na internetu tyka pripadne maji nejake obdobi bez navyseni. Nekdo vyuziva tyhle kreditky na platbyv zahranici a pres internet protoze ho to nijak nespojuje s jeho beznym uctem a je to tak pro ty lidi bespecnejsi. Pak to automaticky vraceni na tu kreditku. Takze zalezi na tobe, doufam ze ti to da alespon predstavu. jinak ty dalsi otazky... Na ty sis odpovedel sam:) je to jak rikas. A cislo se zadava cele, akorad se pak nezobrazuje napriklad na vypisech a ruznych internetovych strankach.
    • FidolZ
      FidolZ
      Bronz
      čau,

díky moc za odpověď určitě mi to pomohlo víc než dohady s kámošema večer v hospě který věděli kulový :f_biggrin: ...trochu sem teda tušil ze to bude takhle ale díky za upřesnění a ujištění :f_cool: