Poker Tracker a PartyPoker

• KikenoSTAR
      KikenoSTAR
      Bronz
      Registrace: 21.07.2012 Příspěvky: 27
      Zdravím vás.

Chcel by som sa vás spýtať jednu, zrejme dosť trápnu otázku. Všade sa tu píše o tom, čo znamená, ktorý stat a ako ich nastaviť.

Ale ja mám ten úplne najzákladnejší problém. Handy mám úspešne načítané, aj všetko ako má byť. Ale neviem ako spustiť/nastaviť PartyPoker klient, aby sa mi v ňom zobrazol HUD.

Ďakujem za odpoveď :)
  • 3 odpovědí
    • Poolik89
      Poolik89
      Bronz
      Registrace: 11.06.2011 Příspěvky: 76
      KikenoSTAR původně napsal
      Zdravím vás.

Chcel by som sa vás spýtať jednu, zrejme dosť trápnu otázku. Všade sa tu píše o tom, čo znamená, ktorý stat a ako ich nastaviť.

Ale ja mám ten úplne najzákladnejší problém. Handy mám úspešne načítané, aj všetko ako má byť. Ale neviem ako spustiť/nastaviť PartyPoker klient, aby sa mi v ňom zobrazol HUD.

Ďakujem za odpoveď :)
      HuD by se ti měl zobrazit sám po první odehrané neni třeba nic nastavovat. Jen se koukni jestli máš v PT nastavenou dobře HH kam se ti ukláda z PP a import.
    • KikenoSTAR
      KikenoSTAR
      Bronz
      Registrace: 21.07.2012 Příspěvky: 27
      práveže to mám správne :/ aj sa mi tam tie handy normálne natiahli, mám tam štatistiky, grafy apod. :) ale ked zapnem PP, tak nič ... anetušim prečo :/
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,280
      predpokladam, ze "play poker/get hands while playing" mas zapnute, kedze pises ze handy ti nacita.

ak nemas party klienta v anglictine, tak ho reinstaluj. musi byt v eng jazyku.