Full tilt poker

• stano68stano
      stano68stano
      Bronz
      Registrace: 18.08.2011 Příspěvky: 143
      Mohl bych se jenom zeptat?
      Přišel Vám už někomu ten email od FTP ohledně té identifikace, jak zde bylo psáno v novinkách na pokerstrategy :s_confused: ?
      A co se stane z penězma toho, kdo měl od Vás ten no deposit bonus 50 USD a ještě ho nestihl vyclearovat :s_confused: ?
      Mimochodem, FTP by měli otevřít toho 6. listopadu :s_confused: ?
      Předem děkuji za odpovědi :s_grin: .
  • 57 odpovědí
    • pokermachy
      pokermachy
      Bronz
      Registrace: 11.01.2011 Příspěvky: 5,692
      Ahoj stano68stano,

vítej u nás na fórech.

emaily Full Tilt Poker rozesílal zatím jen určité části svých hráčů. Co vím, tak to bylo filtrováno podle nějaké částky, kterou mají na FTP zmrazenou (přesné rozmezí nevím).

Co se týče startovního kapitálu, tak zatím nevíme žádné podrobnosti. Ale na Full Tilt Poker bude po spuštění určitě spousta super promo akcí a bonusů.

6. listopadu je nejzažší termín, kdy musí znovu spustit. Někde jsem slyšel, že chtějí spustit v neděli 4. listopadu, ale nevím, jak moc je tato informace potvrzená.

Měj se,
      Machy
    • Martyxxx
      Martyxxx
      Bronz
      Registrace: 03.10.2012 Příspěvky: 49
      ahoj, budete spolupracovať s touto hernou?
      diky
    • pokermachy
      pokermachy
      Bronz
      Registrace: 11.01.2011 Příspěvky: 5,692
      Ahoj,

v minulosti jsme spolupracovali a byl to jeden z našich největších partnerů. V současné době probíhají jednání mezi naším B2B oddělením a Full Tilt Poker.

V současné době tedy nemůžeme říct víc, ale jakmile bude infromace jasnější, budeme určitě informovat formou novinky. Takže sleduj náš web a nic ti neunikne ;)

Pěkný víkend,
      Machy
    • MadmanCZ
      MadmanCZ
      Bronz
      Registrace: 26.04.2009 Příspěvky: 909
      a zařidte to tak, aby lidi, kteří mají tracknutý účet přes rakebackpros mohli retracknout :-)
    • LiffEX
      LiffEX
      Bronz
      Registrace: 01.12.2011 Příspěvky: 3,162
      Dneska mi došel mail, psalo se v něm to co v newsce.. Já bych ale potřeboval tracknout účet přes PS.com.. Nebo se taky může stát, že zkusím založit nový účet :D To by snad mohlo klapnout. Jelikož jsem nikdy peníze nevybíral, maximálně jsem tam posílal 10-20$
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Platina
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,161
      LiffEX původně napsal
      Dneska mi došel mail, psalo se v něm to co v newsce.. Já bych ale potřeboval tracknout účet přes PS.com.. Nebo se taky může stát, že zkusím založit nový účet :D To by snad mohlo klapnout. Jelikož jsem nikdy peníze nevybíral, maximálně jsem tam posílal 10-20$
      Tiež som rozmýšľal nad novým účtom. Nevybral som nič, no ani neposlal. Mám tam $30 vygrindované z nuly. Problém ale budú osobné údaje.
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Registrace: 26.03.2011 Příspěvky: 2,493
      Hoj,

tady je celé znění emailu pro ty, kterým nedošel:

We would like to share some pre-launch information with you about the changes planned to Full Tilt Poker’s existing loyalty program offering.

Full Tilt Poker will re-open on Tuesday, November 6th. On that day, a comprehensive player rewards program will be introduced, which will replace the Iron Man Challenge, Black Card and affiliate-paid rakeback programs.

The way in which players are rewarded will be greatly simplified, with eligible players receiving weekly cash payments. These payments will be based on the number of Full Tilt Points accumulated, at a rate of up to $2.50 for every 100 Full Tilt Points earned.

The weekly payments will differ from affiliate-paid rakeback in that the amounts you receive will not be reduced as a result of the various marketing costs you incur (for example, if you spend points in the Full Tilt Store) or other fees.

We will send you more information on the introduction of our new player rewards program, and on the transition of players from the Iron Man Challenge and Black Card programs, on Tuesday, November 6th. If you are eligible to receive the 2011 Iron Man Mid-Year Bonus, it will be credited to your account upon re-launch.

We look forward to welcoming you back to Full Tilt Poker.

Full Tilt Poker

Co se týče hodnot, nevím jestli jsou u všech stejné nebo každému posílaj něco jiného..
    • Fredo107
      Fredo107
      Bronz
      Registrace: 20.06.2011 Příspěvky: 1,895
      čauec,
      sice jsem se tam kdysi regnul, ale nikdy jsem nevložil/nevybral ani cent. To by mohla být velká šance na "retracking" nemýlím-li se ...?
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Určite Vám neodporúčam, aby ste si zakladali duplicitné účty, je to proti pravidlám našich partnerských herní.
    • LiffEX
      LiffEX
      Bronz
      No ale co se stane, když se ta stane?! Bloknou účty a začne konverzace na toto téma. A pak toho bude možno něco vykřesat, ne?!
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Bohužiaľ sa mi včera na party rozbila krištáľová guľa takže neviem čo sa stane a budem musieť počkať až sa to stane :f_biggrin:
    • LiffEX
      LiffEX
      Bronz
      Fiskantes původně napsal
      Bohužiaľ sa mi včera na party rozbila krištáľová guľa takže neviem čo sa stane a budem musieť počkať až sa to stane :f_biggrin:
      Fisky: nevěřím :D Máš mít náhradní :D Ale to co jsem psal, tak to stejně risknu :D Buď se zadaří a nebo ne a budu hrát na účtě ke kterému nic neznám :D
    • MadmanCZ
      MadmanCZ
      Bronz
      Registrace: 26.04.2009 Příspěvky: 909
      "Maximálně bude možné získat $2.50 za každých 100 získaných Full Tilt Points (což odpovídá 25%)."

Nebudou se vracet poplatky, jako tomu bylo u rakebacku, který platily affiliates. Markus říká, že to bude znamenat, že "uvedených 25%... bude téměř vždy výhodnějších než 27% rakeback".

Vysvětlí mi prosím někdo tohle?
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      dřív když sis něco koupil za body nebo jsi hrál např. turnaj z Iron Manu, tak se ti ztrhávaly peníze z rakebacku, takže jsi neměl 27% rb, ale klidně i o dost procent méně....
    • Nescom
      Nescom
      Bronz
      Registrace: 21.07.2011 Příspěvky: 127
      LiffEX: PokerStars se ti na nějakou diskuzi vykašle. Já třeba našel cestu skrze zákony jak zajistit "retracking" účtu. PokerStars ti v podstatě napíše, že je zákony v zemi jako je ČR absolutně nezajímají a vymyslí si kopu zákonů na Isle of Man. Když jim napíšeš, že s tebou ty zákony nemají nic společného tak ti napíšou, že je jim to jedno.

Oni vzhledem ke svýmu současnýmu tržnímu postavení na spotřebitele kašlou a to ani nemluvím o zákonech :)
    • LiffEX
      LiffEX
      Bronz
      A dáš mi nějaké info k tomu retracknutí?! Zaslal jsem ti žádost o přátelství.
    • Dureks
      Dureks
      Bronz
      Registrace: 11.08.2009 Příspěvky: 171
      Nescom původně napsal
      LiffEX: PokerStars se ti na nějakou diskuzi vykašle. Já třeba našel cestu skrze zákony jak zajistit "retracking" účtu. PokerStars ti v podstatě napíše, že je zákony v zemi jako je ČR absolutně nezajímají a vymyslí si kopu zákonů na Isle of Man. Když jim napíšeš, že s tebou ty zákony nemají nic společného tak ti napíšou, že je jim to jedno.

Oni vzhledem ke svýmu současnýmu tržnímu postavení na spotřebitele kašlou a to ani nemluvím o zákonech :)
      tak logicky "chodis" hrat k nim tzn. na Isle of Man. takze v tomhle ohledu se tebe stahujou jejich zakony a urcite i obchodni podminky, ktery si odsouhlasil.

edit:
      navic kdyz si jejich affil. partnerem, tak mas urcite nekde ve smlouve, ze dostavas penize z raku za kazdyho hrace do zivotne. takze kdyz se retraknes, tak je nutis porusit podminky s jejich affil partnerem

a to uz vubec netusim, jaky zakony si na tohle vyhrabal :D
    • Nescom
      Nescom
      Bronz
      Registrace: 21.07.2011 Příspěvky: 127
      LiffEX: Ta cesta jde jenom skrze žalobu na společnost, která PokerStars provozuje a to jenom za předpokladu, že tvým účtem v posledních šesti letech neprošel ani cent. Napadá mě ještě cesta skrze mediální poškození, což je pro tu společnost ještě větší rána než samotná žaloba. Problém je v tom, že v podmínkách PokerStars je, že se zavazuješ k tomu, že nepoškodíš jméno společnosti a tady ta cesta by (podle mě) byla dost na hraně bez žaloby.

Dureks: V tom případě by PokerStars nemělo mít problémy v USA, ale přesto je má. Obchodní podmínky se na tebe za předpokladu, že účtem neprošel ani cent nevztahují, jelikož mezi tebou a společností nevzniká obchodně právní vztah a jediné co vzniká při registraci je souhlas ke zpracování osobních údajů. BTW PokerStars mělo v obchodních podmínkách jasně napsáno, že registrací nevzniká mezi PokerStars a uživatelem obchodně právní vztah, ale po naší vzájemné komunikaci se to najednou z podmínek vytratilo.
      Takže v okamžiku kdy ty svůj souhlas ke zpracování osobních údajů stáhneš je společnost povinna v co nejkratší době odstranit veškerá tvoje osobní data. Důležité je si uvědomit, že se bavíme o situaci, kdy účtem během posledních šesti let neprošel ani cent, protože jinak je ta společnost povinna tvoje osobní údaje stejně jako pohyby na účtu evidovat na základě PROCEEDS OF CRIME (MONEY LAUNDERING — ONLINE GAMBLING) CODE 2010.
    • LiffEX
      LiffEX
      Bronz
      Aha, tak stejně smůla :D :D 6 let je doba :D A já tam chci začít brzy hrát :D Takže tudy cesta nevede :D