Ztracená databáze z PT4?

• karisek
      karisek
      Zlato
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 2,646
      Jsem v takové nemilé situaci.

Dnes mi došel trial PT4, řekl jsem si tedy, že si nainstaluji trial HM2, importuju databázi a další měsíc to nemusím řešit. HM2 jsem nainstaloval, ale měl jsem problém s připojením k tomu PostgreSQL a tak jsem ho odinstaloval a zase nainstaloval. Poté už HM2 šel v pohodě spustit, ale nenabídl mi import z PT4.

Poté jsem se pokusil spustit PT4, jestli se nějak nedostanu k exportu databáze nebo hand, ale PT4 mi píše, že se k původní databázi nemůže připojit a šlo pouze založit novou. (a zajímavé je, že se vyresetovala trial doba)

Nějaké rady, jak zachránit mojí databázi? Nerad bych začínal zase od nuly :(
  • 3 odpovědí
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,279
      v prvom rade by som sa pozrel, ci databazu na disku mas. defaultne by sa pri odinstalovani postgress mala samotna databaza nechat tak. skus pozriet v C/program files/postgresql/. pripadne program files (x86), ak nepouzivas 64bit databazu. tam najdes folder s databazou a podla cisla by si mal aj zistit verziu databazy.

ak tam databaza je, tak by som skusil cez "pridat a odobrat programy" klasicky odinstalovat vsetky trackery a aj postgresql. potom skusit nainstalovat PT4. ak nenajde nainstalovau postgresql na pocitaci, tak ti ponukne aj instalaciu databazy.

ak to nebude fungovat, tak by som rucne nainstaloval verziu databazy, ktoru si si zistil v prvom kroku. inak teda na webe PT je dost dobre forum a vela tutorialov. https://www.pokertracker.com/guides/PT4/databases
    • karisek
      karisek
      Zlato
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 2,646
      Díky za reakci, ale není mi jasné, jak zjistím, zda ta databáze fyzicky na disku je. Složku C:\Program Files (x86)\PostgreSQL mám a v ní mám dvě složky "8.3" a "8.3-prev-2010-05-Jan-18-53-18". Tuším, že před tou přeinstalací tam byla jen tak "8.3"...každopádně pak nevím kde tu databázi hledat. V jaké podsložce...je tam spousta složek a spousta souborů...
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,279
      to ze tam mas tuto zlozku staci. mas tam nainstalovanu databazu pre postgressql verziu 8.3. samotne data asi budu vo foldri data, ale neviem aky strom pouzivaju databazy. takze tam neposluzim.

skusil by som proste odinstalovat aj HEM aj PT4, potom odinstalovat aj Postgresql (samotnu databazu to neodinstaluje, len obsluzny software). a potom stiahnut najnovsiu instalacku PT4 a skusit nainstalovat. pokial si nemenil pri povodnej instalacii niejake inicialy ani hesla, tak by to imo malo ist.