Blog: Lucie na scéně

• luciikk
      luciikk
      Bronz
      Registrace: 17.05.2011 Příspěvky: 1,045
      Ahoj, ahoj, ještě jednou zdravím všechny.

Moje představení a asi to nejdůležitější z mé dosavadní "kariéry" zde: Ahoj, ahoj :)

Nakonec jsem se přece jen rozhodla začít psát blog. Důvody: motivace, seznámení a snad i komunikace s komunitou, dobrý přehled, jestli se hýbu z místa, nebo to, co dělám někde vázne. Chtěla bych updatovat týdenní results a měsíčně sepsat nějaký větší post s grafy, staty, splněním plánů, součtem nastudovaných materiálů etc.

Hodně mě nyní láká nějaká challange ve stylu Cornieho výzvy a mám dilema, jestli začít dejme tomu se 100€ a postupně se dostat na vysněnou nl100 (a kéž by dál), nebo nevymýšlet blbosti a pěkně nechat safe roll (co mám) a vrátit se zase z nl25 na nl50, kde se mi moc líbilo. Žádnou takovou challange jsem ještě nikdy nepodstoupila a abych byla upřímná, fakt hodně mě to láká. Určitě by mě na to zajímaly Vaše názory :) .

První grafy a staty postnu přibližně za týden v týdenním zhodnocení. Plány na příští týden přidám ještě zde:
      - min. 8K hands
      - studuj! studuj! studuj!, min. 2 videa, středeční coaching s Matuškem, alespoň 2 sweatky, z každého dne postnout a diskutovat o nejzajímavější handě (handách), poctivě dělat ssn reviews
      - zlomit už ten proklatej sick run, být trpělivá
      - nebýt protivná a zlá na lidi, co mě pořád podporujou i přes mé neustálé cryiování

Herny: Boss (pokerheaven), WPT poker
      Roll: 2200€
      Limit: Nl25sh

Dík všem čtenářům a GL!! :)
  • 615 odpovědí
    • nic00
      nic00
      Bronz
      Registrace: 08.06.2008 Příspěvky: 517
      Ahoj, je vždycky pěkný vidět slečnu na tady na foru :)

Ta challenge je dobrý nápad - motivace navíc :)

A plány na týden chválím :) Až na to zlomit sick run - chtěj zlepšit svoji hru, sick run se tím zlomí sám :)

Každopádně GL!
    • revo933
      revo933
      Stříbro
      Registrace: 26.05.2011 Příspěvky: 1,113
      Neviem ako je mozne, ze som si nevsimol tvoje predstavenie, ale tak napisem ti aspon do BLOGU :D

CO sa tyka challange, tak vykaslal by som sa na to, ked mas roll na NL25. Stracat cas na mikrolimitoch mi pride zbytocne a kazdy sa z nich chce dostat co najskor ;)

Ale ak chce challange, tak sem posli svoju fotku v spodnom pradle a ked sa bude pacit, zaradis sa do losovania o 10$ :D
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      Ahoj, hezké představení i blog (budu ho sledovat).

K otázce jestli začít challenge zase od nuly: Řekl bych že to je ztráta času, přece jen už si nabrala nějaké moves z NL25+, která by na NL4 nefungovaly, takže by ses tam akorát trápila s ABC a nic nového by ses nenaučila (teda krom trpělivosti).

Těšim se na další duchaplné příspěvky :)
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      revo933 původně napsal
      CO sa tyka challange, tak vykaslal by som sa na to, ked mas roll na NL25. Stracat cas na mikrolimitoch mi pride zbytocne
      +1 :f_cool:

a vitaj u nas!
    • nic00
      nic00
      Bronz
      Registrace: 08.06.2008 Příspěvky: 517
      S tou challnge jsem to myslel tak, že můžeš začít klidně od NL25 - taky jsem nezačínal challange od nuly. Přihlásit se může myslím snad každý :) .
    • sudden1990
      sudden1990
      Bronz
      Registrace: 05.12.2011 Příspěvky: 1,192
      Wellcome !

luciikk původně napsal

Hodně mě nyní láká nějaká challange ve stylu Cornieho výzvy a mám dilema, jestli začít dejme tomu se 100€ a postupně se dostat na vysněnou nl100 (a kéž by dál), nebo nevymýšlet blbosti a pěkně nechat safe roll (co mám) a vrátit se zase z nl25 na nl50, kde se mi moc líbilo.
      This!

Zacinat challenge zo 100 na XY ked uz mas teraz slusny roll na NL25-50 by bola pre teba velka strata casu a penazi. Ak chces nejaku motivacnu challenge tak si sprav vlastnu challenge napriklad z tych 2200 na 10k, imo stale rovnako motivacne a nemusis sa zdrziavat na najnizsich microlimitoch ;)
    • NeznyDebil
      NeznyDebil
      Bronz
      Registrace: 08.04.2012 Příspěvky: 2,026
      revo933 původně napsal

Ale ak chce challange, tak sem posli svoju fotku v spodnom pradle a ked sa bude pacit, zaradis sa do losovania o 10$ :D
      +1 :f_cool: a vitaj u nas!
    • gucky1980
      gucky1980
      Bronz
      Registrace: 10.09.2011 Příspěvky: 1,773
      koukam ze REVO si pokoj neda :o)
      Luci GL a ze sickrunu si nic nedelej jednou potka kazdeho bohuzel (smrt a sickrun si te najde at jsi kdekoli a kdokoli a jeste bernak, ale ten jen pokud jsi mala fish, na zraloky si netroufne, na ty si zase troufame my male fish)
    • luciikk
      luciikk
      Bronz
      Díky moc za přívítání, komenty i rady :) .

K chall. - už mě napadla jedna, co by mohla být docela zajímavá a určitě motivační, ještě to promyslím a uveřejním př. týden v týdenních results (něco ve smyslu konec října, roll 2500, nl50)

K fotce - :D , to jedině až budu slavná, aby to když už tak vzbudilo aspoň pořádný poprask :D

K sickrunu - já si to s ním tak vyřídím, že se mu ke mně pak zas dlouho chtít nebude! :D .. na všem zlém... Beru to tak, že je potřeba začít víc studovat, makat, nahrávat větší volume a celkově se s tím porvat a navíc mě taky zavedl sem na ps :)

Ještě jednou GLGL!! :)
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      Registrace: 09.01.2010 Příspěvky: 1,469
      Čau ,
      super představení ze kterého je cítit,že to s pokerem myslíš vážně :)

GL !

:f_biggrin:
    • pokermara
      pokermara
      Bronz
      Registrace: 23.12.2008 Příspěvky: 591
      GO GO GO Lucie :)
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Lucko super blog a představení. Nečekal jsem, že se takhle krásně rozepíšeš, když jsem to nadhodil v Gymnáziu.

luciikk původně napsal
      Závodně jsem plavala a to, jak člověka změní vrcholové sportování se mi teď strašně hodí nejenom v životě, ale i u stolů. Nikdo nic nedostane zadarmo. Nejlepší jsou prostě ti, co se nejvíc snaží, nejvíc trénujou (a obv maj aspoň trochu talent).
      +1 :f_love:

Nejlepší poznámka. Ať se daří a už se těším na updaty ;)
    • luciikk
      luciikk
      Bronz

Brý večer všem :) , tak jsem tu zase, tentokrát akorát v trochu pochmurnější náladě. Tohle rozhodně nemá být nějaký crying post, ani nic na ten způsob, jenom shrnutí situace.

No.. Jak začít. Jsem docela talent a dokonale si umím vybrat dobu, kdy začít blogovat. Mám šíílené období, šílený swing, každý den si říkám, jestli to má vůbec smysl, jestli totálně neztrácím čas. A ráno vstanu, úsměv na tváři, zase plna sil se s tou (promiňte) debilní variancí rvát. Vyskočím z postele (jasně Luci, vůbec nenesnášíš vstávání a z postele doslova skáčeš), těším se, až se kouknu na video, proberu handy, pročtu materiály, sednu ke stolům a začnu zase odznova (dneska už to pojede!!). A večer sedím a bezmocně se koukám, co to zase bylo. Dneska je to ještě dobrý, ale pár dní zpátky... Ani nepamatuju, kdy jsem se cítila tak strašně bezmocně. Start ssn, říz, říz, říz, 3bi v (s velkým prominutím) hajzlu, za pár dní nejvyšší vyhraný pot 10€ a to ještě max. jeden, veškerá snaha totálně (opět s prominutím) k hovnu. Měla jsem takový vhled, co bych si strašně přála udělat. Levačkou bych švihla o zem s noťasem, myš rozmlátila na milimetrový kousíčky o stůl, monitor by letěl za noťasem zhozenej pravačkou, chladící podložku bych asi taky rozmlátila o stůl a židlí domlátila noťas a monitor. Jo a pak bych všechno ještě rozkopala... Ale vztek nic neřeší, žejo.

No a teď zase sedím a nevím, jak z toho, kudy a kam. Pořád si říkám, že to prostě skončí, že to musí skončit, že se musím snažit, hrát A-game, studovat a to půjde. Jenže už mi fakt připadá, že to neskončí nikdy. Takovou winrate, co mám tenhle měsíc nemají ani super fishe, kdybych postla graf, tak se totálně propadnu hanbou. Nejjednodušší by bylo se na to (pardon) vysrat. Jenže to já nezastávám tenhle názor - když to nejde, tak se na to vykašli. A ono to bude možná nakonec ještě největší chyba.

Nejradši bych to všechno cashoutla, protože mi rve srdce, co jsem stihla za tenhle veleslavný měsíc prohrát. Nebo vybrala aspoň většinu a šla si pinkat na nl10 a pak měla trošku agresivnější brm. No každopádně.. Aspoň do konce měsíce se nehraje. A pak se uvidí.

Děsně moc bych chtěla poděkovat klukům za ssns, co dáváme a za to, že mě nikdy ještě za to mý neustálý otravování se vším možným neposlali někam. Matuškovi za nuts coaching i videa- kěž bych někdy byla aspoň tak z 1/4 dobrá, jako ty :) . PS za všechny materiály, co tu máte. No a největší dík patří Stropymu - já jednou fakt nebudu taková ženská hloupá ubečená! Dík za ty dlouhý hodiny (vlastně asi možná rovnou dny), co mě držíš nad vodou, těch mirrión hand, co se mnou probíráš a.. úplně za všechno!

Plány z minulého týdne moc nemá asi smysl ani zhodnocovat, všechno přebíjí to šílený winnings newinnings. Studium vzáno nejzodpovědněji, volume parádní, vlastně se dá říct, že vše v podstatě splněno (až na zlomení runu).

Ani nevím, jestli na další týden nějaké dávat. Každopádně, kdyby náhodou:
      - Lucie, na nl25 máš posl. 4bi, jak sjedeš i ty, val na tu nl10, OKAMŽITĚ!
      - hraj 4 stoly, víš, že to tak pěkně pak readuješ :) , studuj, studuj!!, sweatky, videjka etc., vždyť sama víš
      - začni pořádně dělat ty ssns reviews
      - prosím tě, vypni skype, chrome a nvm co u ssn, supr posrávací handičky můžeš posílat i po nich (a nikoho to fakt stejně nezajímá a tebe akorát ještě víc tiltuje, všichni víme, strašně tě to posrává.. NE! HOVNO!! Blbě hraješ!!, tak s tím nikoho neotravuj, jo)

A nakonec.. Vzkaz pro future Lucy: Jestlis dala tenhle swing!!! Tak už dáš vždycky všechno!!! Nebeč a dři!!! Prohrálas 5 bis a je to debilní hra? Vzpomeň si laskavě na tohle, holčičko, jo!!! A jestli to čteš a máš zrovna run a říkáš si, jak jsem to debilně hrála a že jsem si za to mohla sama, tak si dej facku, fakt to nehraješ tak božsky a rychle se vrať nohama na zem!!! Jenom si na všechno pěkně vzpoměň, Lucie hloupá...

Tak, aspoň jsem to ze sebe dostala :) ..

Všem přeju hrozně moc štěstí a supr run, mějte se parádně :) !
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      Ahoj, můžu tě jen ujistit, že takovým obdobím jsme si prošli všichni. Pro mě bylo nejlepší řešení slézt o limit níž, snížit počet stolů a hrát tu nejlepší Agame. Po tom co vidim zlepšení, točim flipy a chodí mě to, se zase přesunu na můj stávající limit jako by se nic nestalo :)
    • luciikk
      luciikk
      Bronz
      Vždyť já vím, že jo. Už mám za sebou taky pár swingů :) . Jenže ne tak dlouhých a šílených, jako je tenhle. Trvá už přes 30k hand, sjetých přes 30bi´s.. A z limitu uz jsem taky slezla - z 50tky :D ..
    • bubinko05
      bubinko05
      Bronz
      Registrace: 20.12.2010 Příspěvky: 1,057
      tak vidim ze momentalne netrpim tym swingom sam :P
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      Registrace: 09.01.2010 Příspěvky: 1,469
      jednou si nahoře a jednou dole.. :D po swingu určitě přijde pořádný hotrun a to všem :f_p:
    • luciikk
      luciikk
      Bronz
      ...Jak je jenom ten pokrový svět podobný tomu reálnému...

Někdy všechno je, jak má. Karty krásně drží, hrát A-game stačí, 3barrel bluffy vychází, readujeme protihráče i jejich handy. A jsme šťastni. Naplnění tím skvělým pocitem, že je to, jak má, že to, co děláme má smysl.

Někdy všechno je, jak má. Ve škole / práci žadné problémy, přítelkyním a přítelům po hádce stačí dát pusu a říct, že je milujeme, s kamarády se stačí sejít jednou za čas a stejně si rozumět. Dost peněz na kontě a nemáme důvod se celý den neusmívat, být spokojeni a šťastni, že můžeme žít takový dobrý (aspoň v rámci možností, když nejsme těmi, kterým pořád něco chybí) a spokojený život.

Někdy je všechno tak, jak být nemá. Všechno nás seká, vytočený flip je vysněným snem, nevychází nám ani cbety, natož nějaké větší projekty, všechno totálně missreadujeme. A jsme buď bezmocní, nebo apatičtí nebo na totálním tiltu.

Někdy je všechno tak, jak být nemá (in real life se tomu říká: když se sere, tak se sere). Nestíháme plnit termíny, doma hádky na denním pořádku, kamarádi nám vyčítají, že na ně nemáme ani minutu, peníze jenom mizí, příjde nám, že když si někomu postěžujeme, tak ho to skoro ani nezajímá, protože „to zase bude dobrý“. Na všechno bychom se chtěli vy*rat. A tiltuje nás každá kravina..

Každý to řeší po svém. Někdo změní formát (práci, přítelkyni..), někdo se s tím pere (pořád dokola), někdo obojí těžce overplayuje (nedokáže foldnou ani práci, ani přítelkyni, ani formát). Jenže jak poznat, co z toho je nejlepší řešení?

Swingy tu byly, jsou a vždycky budou. Ty pokerové jsou průkaznější, když máme všechno pěkne zaznamenáno hemem. Konce i začátky. Jenže v reálném životě jsou opravdovější s mnohem většími dopady. Uvedu příklad. Jakmile přestaneme vidět to světlo na konci tunelu, přestaneme věřit, že zase příjde hotrun (budeme šťastní, jako jsme byli kdysi), tak něco quitneme. Třeba se s někým rozejdeme (změníme formát). Vybereme si někoho nového (nový formát), když si opět nerozumíme (to opět nejede), vybereme někoho dalšího (nový formát), dokaď nevybereme správně (nechytneme run). Všechno je fajn, jenže po čase... Je tady zase náš super kámoš swing. A jsme opět ve starých kolejích.

Co z toho plyne? Tím, že něco quitneme, nic nevyřešíme. Strašně důležité je řešit problém, ne run. Jinak se ve stejné "situaci" časem ocitneme znovu. Je to pořád dolů, nahoru, dolů, NAHORU. Školy doděláme, v práci nás povýší, vztahová krize taky přejde a NL400 budeme crushovat! Všechno je „jenom“ o chybách a tom, jak se k nim postavíme. Hotrun je skrývá, badrun odkrývá...
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      Registrace: 25.07.2011 Příspěvky: 2,702
      wow zajímavý posty, ne jak u mě :f_p: keep it up a zlom to co nejdřív