[HU] Slaba fd na sparovanem flopu

• asketak
      asketak
      Bronz
      Registrace: 11.04.2010 Příspěvky: 191
      Bez readu

BB: 520 (26 bb)
      Hero (SB): 480 (24 bb)

Preflop: Hero is SB with 5:spade: 4:spade:
      Hero raises to 40, BB calls 20

Flop: (80) 6:spade: J:spade: J:diamond: (2 players)
      BB checks, Hero bets 30, BB raises to 80, Hero raises to 440 and is all-in, BB calls 360

Turn: (960) K:club: (2 players, 1 is all-in)
      River: (960) 8:diamond: (2 players, 1 is all-in)

To byl i špatný spot na conbet, že?
  • 5 odpovědí
    • Diametroz
      Diametroz
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 885
      Ahoj dával bych tu check a rozhodoval se dál na turnu. Nepoloží ti tu 6x, Jx , Ax.
      Řekl bych že má 6x díky jeho re-raisu Jx si myslím že by jen calloval. A tím že check behind máme šanci na dokončení draw.

Aspoň můj názor. :)
    • Alficor1
      Alficor1
      Bronz
      Registrace: 16.06.2010 Příspěvky: 7,291
      Je tohle téma level?

Ano, nepoloží tu 6x, Jx ani Ax, ale to je malá část jeho range. Všechny ty random Q/T/9/8/7-hi a podobný věci tu prostě foldne a to hlavně chcete. Cbet tu patří určitě vždy. To je jako říkat že A72r je na hovno flop na cbetování, protože tu nikdo nefoldne A/7/2/K-hi. No shit Sherlock.
      As played bych ten check/raise callnul a podíval se co se stane na turnu.
    • Diametroz
      Diametroz
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 885
      Mě to příjde zbytečný přehrání. C-bet ještě chápu ale call raise mi příjde naprd. Myslim že vyhrát pot můžem jindy a v lepším spotu ale asi špatnej názor fishe :)
    • asketak
      asketak
      Bronz
      Registrace: 11.04.2010 Příspěvky: 191
      Alficor1 původně napsal
      Je tohle téma level?

Ano, nepoloží tu 6x, Jx ani Ax, ale to je malá část jeho range. Všechny ty random Q/T/9/8/7-hi a podobný věci tu prostě foldne a to hlavně chcete. Cbet tu patří určitě vždy. To je jako říkat že A72r je na hovno flop na cbetování, protože tu nikdo nefoldne A/7/2/K-hi. No shit Sherlock.
      As played bych ten check/raise callnul a podíval se co se stane na turnu.
      Ja pokladam K-hi....
    • acceleration123
      acceleration123
      Platina
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Naprosto souhlasím s Alficorem, cbet je mandatory, obzvlášť proto, že máme flush draw.

Ten raise bych ale jen callnul, máme dobré pot odds a takovýto sizing c/r je častěji silná handa než větší z mé zkušenosti .. i tak často villain s airem give-upne na turně a mi můžeme sebrat pot.