BLOG: Lenoch na rybách

• Zillah
      Zillah
      Bronz
      Registrace: 26.11.2011 Příspěvky: 569
      Takze rozhodl jsem se zalozit si blog. Trochu trackovat ten muj progress.

Nehral jsem ted asi 4 mesice. Nejak nebyla na poker chut. Najednou me ale prisel dopis se sympatickou Karou Scott, napsany zpusobem, jako bych byl nejdulezitejsi hrac na party a ze jim hrozne chybim :D .
      Shrnuto, dali mi dva clearovaci bonusy $10 a $25. Tak jsem si rekl, proc se do toho zase nepustit. Bohuzel jsem prisel o hand history, ale to v mem pripade zas takova tragedie nebude.

Je to ted 7dni co jsem zacal znovu tak nejake shrnuti:
      :spade: :heart: :diamond: :club:
      Bankroll: $163.50
      Limit: FL$0.05/0.10
      Profit za posledni tyden: +$15 cca
      Pocet hand: zatim nevim, odehrano 42 party bodu
      Bonus $10: 70%

Az si nainstaluju nejaky soft tak sem hodim presnejsi info a nejaky grafik :)
      Driv jsem pouzival Elephant, ale pak zacal blbnout a musel jsem pretacet datum ve windowsu pred spustenim. Zkousel jsem pak i trial HEMu a pokertrackeru.

Jsem po formatu, tak snad ty trialy pujdou znova :s_cool:
  • 235 odpovědí
    • Dekaedr
      Dekaedr
      Bronz
      Registrace: 16.01.2012 Příspěvky: 3,765
      at se dari :) )
    • wenaaa
      wenaaa
      Bronz
      Registrace: 07.05.2009 Příspěvky: 900
      taky přeju ať se daří
      když jim napíšeš na support tak ti pošlou celou HH (mám několikrát vyzkoušeno)
      hraješ teda s extrémě safe BR jestli si jen trochu věříš tak bych přešel výš, i se ti budou líp clearovat bonusy
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      Registrace: 07.05.2011 Příspěvky: 2,451
      Ahoj, vitam te mezi fix limitaky :)

jj 1600 big betu je opravdu safe bankrol. zkus se nekdy podivat na limit o jedna vys, obtiznost hracu by tam nemela byt o moc vyssi
    • Zillah
      Zillah
      Bronz
      Samozrejme prejdu v nejblizsi dobe, jen jsem si chtel dat po pauze limit co vim ze beatuju, na rozehrani.
      Taky nez si rozjedu nejaky HUD.
    • Zillah
      Zillah
      Bronz
      Dnes jen dve kratsi sessions.

Profit: +$3.49
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Ahoj,

také bych ti rád popřál mnoho úspěchů, ať se daří :)
    • Zillah
      Zillah
      Bronz
      Dekuju vsem za privitani.
      Slibil jsem graf, tady je:

Zatim peknych 4.33 BB/100 :)
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Ahoj, super graf, držím všechny 4 palce ať to tak jde dál :s_thumbsup:
    • Zillah
      Zillah
      Bronz
      Na 0.10/0.20 je to zatim boj. Rybky nejsou tak predvidatelne a nemam poradny vzorek hand. Skoncil jsem ale v plusu, tak jsem happy.

• Zillah
      Zillah
      Bronz
      Tak mezitim co si klikam the house weekly giveaway tu shrnu moje vysledky za zari.

Od 20. zari do konce jsem odehral celkem 7544 ruk
      Winrate mam daleko vetsi nez jsem predpokladal. Doufam ze to vydrzi co nejdyl =) , ale dlouhodobe to nevidim moc nadejne. Jsem zvedavy kde se to ustali.
      10$ bonus clearnuty, pracuju na 25$: 25.53% prvniho releasu

V rijnu bych rad nahral aspon 15k hand, snad bude cas a chut. Doted bylo oboji.
      Bankroll: 191.17 USD
      FL0.10/0.20: 587 hands, +$6.66, 5.67BB/100
      FL0.05/0.10: 6957 hands, +$40.87, 5.87BB/100

Nez jsem to napsal tak jsem stihl vyletet s AQ do AJ na shortstacku :) tak jeste graf nakonec.
    • karisek
      karisek
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 31.05.2012 Příspěvky: 3,146
      Velká gratulace. Takhle nějak jsem si představoval, že mi to půjde, když jsem začínal. Škoda, že u mě je realita úplně jiná.

Nechtěl bys někdy natočit nějakou svojí session? rád bych viděl jak hraješ. :D
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Ahoj, přidal sem tvůj blog do našeho seznamu.
      Ať se daří i nadále :)
    • Zillah
      Zillah
      Bronz
      Karisek: Mozna nekdy, zatim to neplanuju :) Ani nemyslim ze mam tak solid hru.
      Jestli tam mas problemy, zkus si zduvodnovat kazdy svuj krok, jako bys to rikal nekomu vedle tebe. Me to dost pomohlo, clovek nad tim vic premysli.
      Handy ve kterych nevis co a jak dej do fora.
    • Zillah
      Zillah
      Bronz
      Vcerejsi propasti:
      cele na 0.05/0.10

Prvni session propad o temer 100 BB, ale na truc jsem u toho sedel dal dokud jsem to nenagrindil zpatky. :D S pocitem zadostiucineni vypinam.
      Druha session cely nateseny jak to pujde. Jeb -110 BB, nasrany vypinam :D
      Potom nahoru dolu nahoru dolu, ale vetsinu ztraty se me nastesti povedlo umazat.

Odehral jsem teda masivni volume. Predevsim proto, ze jsem nechtel skoncit den v tak velkem minusu.
      Myslim ze i pri tech sesupech dolu to nemelo vliv na mou hru. Safe bankroll ftw. :s_love:
    • kennyxx
      kennyxx
      Bronz
      Registrace: 16.05.2008 Příspěvky: 998
      Cau,

koukam, ze mas za sebou solidni start, jen tak dal.

Zillah původně napsal
      Prvni session propad o temer 100 BB, ale na truc jsem u toho sedel dal dokud jsem to nenagrindil zpatky
      Zillah původně napsal
      Odehral jsem teda masivni volume. Predevsim proto, ze jsem nechtel skoncit den v tak velkem minusu.
      jen bych te chtel upozornit, ze tohle se nemusi uplne vyplatit ;)
    • Zillah
      Zillah
      Bronz
      kennyxx: to jo no, ale myslim ze na 0.10 si to muzu dovolit

Jakej mate card rush? Ja mam 7 karet a:
      -0.5 cash
      -10 party points
      -5000 a 7000 freeroll
      -16 race points
      S tim jsem spokojeny. Posledne jsem mel jen race points a zadny cash :D

Muj 0.10/0.20 graf zatim vypada takhle:

Zadny zazrak. Mivam sessions kde prohraju proti any2 kartam.
      Dneska jsem jednu fishku zdrbal v chatu, kdyz proti me trefil 2outer na riveru. To se me stalo poprve, normalne si to tak neberu. Kdyz fishka hraje spatne, tak je to jenom dobre. Proto u stolu sedim, protoze jsou tam lidi co hraji spatne. Se suckoutama se musi pocitat.
      Proto ani nechapu lidi co musi po kazde hande nekomu nadavat jak to zahral spatne. A co jsem zjistil tak to byvaji vetsinou radoby regove, kteri si o sobe mysli jak to umi, pritom jsou prinejlepsim break even.
      Kazdopadne to neni dobre pro mindset. :s_mad:

Todo:
      Promyslet si oteviraci range na ruznych pozicich. Mam pocit ze 0.10 jsem hral moc loose. VPIP 41 je uz moc loose ne? Je to i kvuli tomu, ze kdyz je stul kde vsichni lezou na flop a malokdo raisne tak limpuju suited conntectory. Ale i tak.
    • Begginer509
      Begginer509
      Bronz
      Registrace: 27.10.2011 Příspěvky: 1,397
      Ahoj Zillahu,
      jdu tě dodatečně pozdravit a pogratulovat ke krásnému startu. Jenom pozor a psychicky se připrav. V těch 4 BB/100 + bude pravděpodobně i nějaká kladná variance, zatím máš malej vzorek. Obvykle to pak začne pořádně lítat nahoru/dolů. GL ;)
    • Zillah
      Zillah
      Bronz
      Narejkuju 10dolaru a jsem break even. Pripadam si jako dojna krava. Neni na stars lepsi rake na mikru?
    • Zillah
      Zillah
      Bronz
      Bankroll: 193.13
      Sice vic jak na konci zari, ale uz jsem clearnul 12.50 z bonusu. Takze rijen minusovy. :f_frown:

Jsem teda rad ze me tu ztratu pokryl 33% rakeback ve forme bonusu. Bude ale docela problem az ho mit nebudu. Hrat bez rakebacku se me nechce :s_mad: . Ok ok hadam ze to casem zurocim na 10% za silver, ale to me prijde dost malo.
      Z card rush clovek cekat moc nemuze, hadam tak 5%. Plus mozna neco z freerollu. Jeste kdybych tam mel tak nejakou edge. Jsem moc tainted z limitu na to abych hral dobre NL :)

Asi zkusim vyzebrat na podpore FDB, ktery jsem nevyuzil a propadl me :f_biggrin:

Taky jsem se poslednich par dni zamyslel nad tim, jak rake ovlivnuje styl hry. Kdyz clovek srovna winning hrace z 0.10 nebo 0.20 s winning hracema z vyssich stakes tak jsou podstatne vic tight ze? Cim to je?
      Argument co cloveka napadne a myslim ze ho i Stepan nekde pouzil je: Nejsou dost dobri na vyssi stakes, hraji moc tight a kdyz to zkusi vys tak dostanou na prdel a jdou zpatky.
      Myslim ze tohle ale neni ten hlavni duvod. Hlavni duvod je, ze se proste nevyplati hrat loose kvuli raku. Kdyz kazdy pot ktereho se ucastnime musime draze zaplatit, tak je proste nejlepsi hrat pouze premium handy s kteryma mame nejvetsi sanci na vyhru.

Nebylo by od veci zkusit hrat s VPIP tak 28, jak to pujde. Bojim se ale ze to nedokazu :) , jsem uz naprogramovany ze hraju kolem 38.

P.S.: Na partycasinu je promo na jednu click kartu denne. Dneska jsem to zjistil a 0.25$ za nic. Neni potreba nic hrat, je to free :)