Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

STT KQs monster draw flop

• s0cru3l
      s0cru3l
      Black Member
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,016
      PokerStars - $6.45+$0.55|25/50 NL (9 max) - Holdem - 7 players
      Hand converted by PokerTracker 3

BTN: 1,655.00
      Hero (SB): 3,525.00
      BB: 2,255.00
      UTG: 1,680.00
      UTG+1: 1,460.00
      MP: 1,605.00
      CO: 1,320.00

Hero posts SB 25.00, BB posts BB 50.00

Pre Flop: (75.00) Hero has K:spade: Q:spade:

fold, fold, fold, fold, fold, Hero raises to 125.00, BB calls 75.00

Flop: (250.00, 2 players) J:spade: A:spade: 6:diamond:
      Hero bets 127.00, BB raises to 254.00, Hero calls 127.00

Turn: (758.00, 2 players) K:heart:
      Hero checks, BB bets 350.00, Hero calls 350.00

River: (1458.00, 2 players) T:spade:
      Hero checks, BB checks

Tady jsem zvažoval flop re-raise/get in...ptž. mám tunu outů. A taky když callnu na flopu a nedojde turn, pak hraju c/c a pokud dojde na river když zahraju lead, tak je to tak jasný, že mu ty karty můžu rovnou ukázat...i když byla to fish se staty 27/8, takže jsem river mohl donknout za 1/3-1/2 a asi bych dostal zaplaceno.
      Nechtělo se mi taky točit tak solidní stack, když si to můžu odcallovat a ztratit daleko míň než když to roztočíme už na flopu...nehledě na to, že další raise ode mě může taky zúžit jeho range...už tam nebude mít Jx,Ax ale jen Ax a možná jen ty lepší.
  • 3 odpovědí
    • NeznyDebil
      NeznyDebil
      Bronz
      Registrace: 08.04.2012 Příspěvky: 2,030
      já myslím že tady někdo chtěl pěkný titul do sidekicku, proto netahal na riveru value, aby to soupeř náhodou nepoložil.... :D :D :D
    • pLAYERsjsk
      pLAYERsjsk
      Platina
      Registrace: 20.04.2009 Příspěvky: 3,335
      raise preflop je spravny.

na flope je SPR 8,5. tj. bud budeme betovat 3 streety po 80% potu, alebo betneme menej a budeme dufat ze protihrac nas na nejakej street-e raisne a dostaneme full value.
      kedze je flop dost draw heavy, tak 80% betovanim by sme stratili value z horsich draws co urcite nechceme, preto sa mi velmi paci raise 1/2 potu.

Na raise je to easy call.

Turn> donkbet ako bluff nema zmysel, kedze sme trafili aspon 2nd pair co bude niekedy best hand v showdowne ak sa nevylepsi nasa draw. preto -> check / call kedze mame odds.

River> triafa Vsetky draw ake v pokry existuju :) protihrac nebude nikdy valuebetovat treti street s jeho non-nuts handami.
      Tj. checkovat nema ziadny zmysel, pretoze mozme velmi profitabilne donkbet/valuebetovat a ziskat chipy z ruk, ktore nebudu betovat river, ale nas bet bluffcatchuju.
      Na rivry si treba hlavne uvedomit, ze protihrac Calloval nas raise preflop, raisoval nas na flope, betoval Turn tj.
      => ak ma air nebude bluffovat river (uz ta skusil bluffovat 2x a nevyslo)
      => ak ma 2nd nuts tak sa stackoffne aj na tvoj donkbet
      => ak ma stredne silnu kartu Ax/ 2 pair... tak vzdy checkne back (najcastejsi pripad)

= ALWAYS BET RIVER
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Black Member
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,016
      Super díky :)