BLOG: I starý gambler chce dostat podíl !

• BeDickIsSick
      BeDickIsSick
      Basic
      Registrace: 28.09.2012 Příspěvky: 6
      Zdravim komunitu a všechny okolo.
      Už nějakou dobu používám pokerstrategy,a tak jsem se rozhodl,ze si zde založím cash game blog.
      Hraji NL10 a můj cíl je se vyšplhat az na high stakes.
      Poker hraji necelý rok a během té doby jsem vystřídal všechny typy her,ale cash game se mi zalíbila nejvíc.
      Začínal jsem s 50$ a nyní se pohybuji na 140$ po odehrání několika málo tísíců hand.
      Chystám se dodržovat brm 25BI,ale NL10 není nijak náročná,tudíž jsem zde více otevřený,co se dodržování brm týče.
      Hraji pouze na PokerStars.
      Momentálně nejsem na svém počítači,ale až se k němu dostanu,přidám grafy a další podrobnosti.
      Občas si samozřejmě zahraji nějaké MTTs,ale pouze do 2$....
      Budu se snažit přínášet info každý týden,ovše nezaručuji,že se mi to vždy povede dodržet :tongue: . Tak se tu zatim mějte a ničte všechno,kam vstoupíte :s_evil:

Info a cíle :

:club: bankroll : 140$

Cíle na říjen :

:diamond: Dostat se na 500$ a přejít na NL25

:diamond: Odehrát alespon 80k hand

:diamond: Vybojovat si gold status
  • 5 odpovědí
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Přidal sem tvůj blog do našeho seznamu.

Měj se fajn a GL :)
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      ahoj,

vítám tě u nás na PokerStrategy.com.... :s_thumbsup:

vypadá to na zajímavý blog, takže budu sledovat.... :f_cool:

nechceš se nám představit zde: Představte se a pozdravte s ostatními!, zároveň je to i první krok do Učíme se vyhrávat, kde lépe poznáš naše fórum, můžeš vyhrát $100 a taky lístky na živé turnaje, info mám v linku v podpisu...;)

a určitě hrej na tracknuté herně, protože pro cash game hráče tady máme spoustu studijních materiálů, navíc pro hráče s gold statusem máme Cash Game Gymnázium, ideální pro hráče NL25-50...;)

pokud bys potřeboval ještě nějak poradit, tak se určitě ptej.....můžeš si mě klidně přidat do přátel v našem community tool a můžeme to probrat i přes PM....

GL :P
    • HonzaCZE
      HonzaCZE
      Bronz
      Registrace: 26.09.2010 Příspěvky: 992
      čus,

prozradíš svůj nick na pokerstars?
    • BeDickIsSick
      BeDickIsSick
      Basic
      Čuste všichni.
      Plním svůj plán,grindím NL10 takřka neustále,analyzuje handy a jsem spokojen.
      Hraji 8-14 stolů najednou a všechno šlape skvěle.
      Přináším vám slibovaný graf.
      NL10 je spíše více nitty než loose,takže si myslím,že umění porážení tohoto limitu je zahazování všeho marginálního postflop nebo i toho kde si prostě nejsme zcela jisti.
      Mám velké cíle a plány a ty se mi zatím daří konat.
      Po pár tisicich hands jsem konečně zjistil,jak se vlastně tento limit beatuje,a to je celé oč tu jde.
      Zatím mi to přijde,že jde pouze o to,se přizpůsobovat určitému limitu,určitému stylu hry a dynamice a jít stále výš a výš.Doufám v to i dnes.
      Mám celou řadu readů a infa na většinu hráčů na NL10,takze jestli nekdo o ně máte zájem,mužete mi napsat.

Můj br jsem více než zdvojnásobil,takže mám určitě důvod k radosti,navíc jsem si vyzvedl 50$ bonus za rakování,který také významně přispěl k tomuto úspěšnému týdnu.
      Nyní se nacházím na 315$ a mé vyhlídky jsou pořád stejné jako posledně,pouze přechod na NL25 bych rád uskutečnil do 12.10. pro lenochy a spáče si vše zopakuji :

Info a cíle :

:club: roll : 315$

Cíle :

:diamond: Do 12.10. přejít na NL25

:diamond: Odehrát 80k hand do konce října (momentálně 7k)

:diamond: Získat Gold Status

Životní cíl :

:spade: profit 1 000 000$

Jsem sám zvědav,jak se mi nadále povede a zda budu spokojen s mojí hrou a budu odvádět stále dobré výsledky.Pevně věřím,že ano,a proto mám jasný cíl,který vidíte nad tímto odstavcem.....

A nyní už slibovaný graf :)

https://imageshack.us/a/img404/4724/nevimddd.jpg
    • BeDickIsSick
      BeDickIsSick
      Basic
      Takže nazdárek grindíci opilci a bezzubý babičky.
      Poslední týden jsem hodně studoval svou hru a jeste vic jsem hral,podle toho to taky vypadá.
      Zjistil jsem,že jsem fakt dobrej a pořádně talentovanej,ale nesmim usnout na vavřínech.......crushnul jsem vsechno co se mi připletlo do cesty ofc,takže nespočet zoufalců,který přišli k mýmu stolu odcházeli s tím,že zbytek peněz si radši cashoutnou a nebudou ten poker hrát vůbec.
      Podle řádků nahoře předpokládám,že většina lidí s IQ nad 110 jako mám já, poznala,že jsem se přehoupnul přes hranici 500$.
      S hranicí 500$ začínám hrát taky HU CG nl50 short.
      předpokládám,že všechno zase pocrushuju a budu se moct jít v klidu ožrat do blízké hospůdky od mého krásného bytečku.
      Samozřejmě,že jsem nešel formou START-CÍL,protože KK<AA,AK<AA jsou na denním pořádku,takže je důležitý se nevytiltovat,když to tý rybě občas dojde (spíš bych se vytiltoval,kdybych zjistil,že někdo jako já tady o mě píše,že jsem ryba LOL )
      Takže ještě jednou shrnutí pro lenochy nebo ty,kteří maji tak tlustou prdel,že nevydržej sedět ani 2 minuty....

:club: roll 520$
      :club: momentální zastávka nl25 nuuuudáá
      :club: příští zastávka NL50 počítáme s kamarádem noťasem tak do 30.10.
      Všem grinderum,kterejm sem ted zkazil sny o Poker PRO se směju,protože je to k smíchu nazdááár