[PLO] Říjnová Omaha - pokec pro všechny hráče Omahy

• Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895

Říjnová Omaha pokec pro všechny hráče Omahy

Říjnová Omaha je vlákno pro všechny hráče Omahy, kteří si chtějí nezávazně pokecat o svých sessions, pochlubit se svými výsledky, upozornit na rybu u stolu nebo na svůj hot run, případně jenom hodit řeč a poznat se s ostatními hráči. Každý měsíc bude založeno nové téma pro tento pokec. Toto vlákno bude vždy založeno administrátory nebo moderátory. Přestože se jedná o "pokec", tak zde nechceme vidět žádný spam a platí zde stejné principy jako ve zbytku fóra.

Toto téma je vhodné na všechny drobné příspěvky, nápady, zjištění, bragy, okamžité informace atp. Znáte ten pocit, kdy chcete něco říct, ale nikam se to tématicky nehodí? Nebo se Vám nechce na tuto drobnost zakládat speciální téma? Napište nám v tomto tématu ;) Toto téma je otevřené veškerým debatám o Omaze v říjnu :f_love:

(Pokud si naopak váš příspěvek zaslouží vlastní téma, nebo už toto téma existuje, např. Hand of the Day, Dobrý den? pošlete svůj graf, atd bude obvykle lepší napsat váš příspěvek do tématu, který je věnován danému tématu.).
  • 4 odpovědí
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 2,650
      Tak to tu odpíchnou zajímavou handou :) trošku honička, ale co už :D ale zajímavá je

Poker Stars $50.00 Pot Limit Omaha Hi - 6 players - View hand 1940432
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

Hero (BTN): $96.64 - VPIP: 19, PFR: 15, 3B: 6, AF: 3,8, Hands: 2698
      SB: $50.00 - VPIP: 26, PFR: 19, 3B: 6, AF: 0,0, Hands: 47
      BB: $71.14 - VPIP: 47, PFR: 33, 3B: 25, AF: 7,0, Hands: 15
      UTG: $13.40 - VPIP: 24, PFR: 15, 3B: 5, AF: 2,0, Hands: 54
      MP: $47.68 - VPIP: 19, PFR: 11, 3B: 2, AF: 1,1, Hands: 149
      CO: $146.11 - VPIP: 23, PFR: 18, 3B: 7, AF: 2,0, Hands: 318

Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN with J :spade: K :spade: K :club: J :diamond:
      2 folds, CO raises to $1.25, Hero raises to $4.50, 2 folds, CO calls $3.25

Flop: ($9.75) A :diamond: 6 :club: 9 :heart: (2 players)
      CO checks, Hero bets $6.50, CO calls $6.50

Turn: ($22.75) Q :diamond: (2 players)
      CO checks, Hero checks

River: ($22.75) Q :spade: (2 players)
      CO bets $14.00, Hero calls $14

Final Pot: $50.75
      Hero shows J :spade: K :spade: K :club: J :diamond:
      CO shows 8 :club: 3 :heart: 7 :club: 5 :heart:
      Hero wins $48.47
      (Rake: $2.28)

Pána jsem už nejmín 4krát 3betnul v zoomu a pak tohle :D . Njn, je to reg, tak už ví, že kočka je zase doma...

Blafovat bude 100% range, valuebetuje AK (mám blockery!, to rozhodlo o callu, AJ na 90% bude c/c) a trips+, kde těch trips by tam neměl mít nekonečně, imo ev+ call :D
    • boarrder
      boarrder
      Bronz
      Registrace: 21.04.2011 Příspěvky: 2,205
      Předpokládám, že T nebetuješ kvůli Vaši dynamice a nebude ti věřit AA** jinak moc ten check na T nechápu. Já jsem právě měl na zoomu50 problém s tím, že mě strašně moc minraisovali a nějak jsem proti tomu neuměl bojovat a foldoval jsem možná až příliš často, proto bych stál o vysvětlení tohoto checku :) Předem díky
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 2,650
      Tak jako víš co, na T pokud mám repovat handu, se kterou tam můžu betnou, tak musím betnout hodně, jestli mi rozumíš a to mi nepřijde moc ok....mám prostě show-down value proti draw, potenciální equity z blafů, přece jenom pár slušných outů, takže jako blafovat mi nepřijde ok a vbetovat taky moc nejde :D

Jakože s airem by to mohl být bet, ale já prostě nemám air...
    • boarrder
      boarrder
      Bronz
      Registrace: 21.04.2011 Příspěvky: 2,205
      Jako rozumím, ale stejně ten call je hodně přísnej :D Ten si na tebe dá příště buď pozor, a nebo jsi zabarven barvičkou pro rybky :D