BLOG: Here I am... /From freeroll to...

• 8SiddHartHa8
      8SiddHartHa8
      Global
      Registrace: 18.01.2010 Příspěvky: 132

Zdravím,

rozhodol som sa aj ja založiť blog. Jednak to beriem aj ako krátke predstavenie, keďže kde tu niečo napíšem, ale takisto by som si rád trošku zmapoval svoj postup aj takto písomne.

Na úvod pre ilustráciu moje PTR, aj keď všetci vieme ako trackuje (reálne výsledky veľmi nechcem postovať verejne):

Keďže nie som veľmi ukecaný človek, čo by sa založením blogu mohlo zmeniť:) , skúsim svoj pokerlife zhrnúť v pár bodoch:

:club: poker hrám cca 3 roky (s dosť veľkými prestávkami), prevažne NL CG, neúspešne Omahu

:club: Prešiel som cca 7-9 herňami, nakoniec som sa vrátil na Bwin, kde aj momontálne pôsobím na NL30

:club: BR - prechádzam si takou svojou malou challange, keďže som pred nejakým časom všetko cashoutol a skúsil cez freeroll nadobudnúť nejaký BR. Hneď v prvom som trafil 2,5$ a s tým začal cashkovať na NL4:)

:club: Hrávam len 2-4 stoly - rád sa sústredím na všetko, čo sa okolo mňa deje + hrám najlepšie stoly

:club: Momentálne mám problém a to že musím cashoutovať ešte pár mesiacov celý profit, keďže ma poker teraz akosi živí - čiže žiadny move up sa asi konať nebude.

:club: Posledný cca týždeň prežívam dosť tiltig obdobie, čo vyúsťuje do množstva stupídnych lines, titlt callov typu "veď to nemôže zas mať" apod. čo viedlo k tomu, že som radšej začal pinkať NL20 aby som nadobudol sebadôveru.

Čo sa týka blogu, zatiaľ nemám úplne predstavu ako ho viesť. Určite budem dávať nejaké summary, ale rád by som sem tam postol aj nejakú ruku v ktorej som bol stratený so žiadosťou o pomoc. Ide o to, že ziatiaľ nehrám na tracknutej herni a preto nemám prístup k HJ 0,25/0,50.

Z mojej strany je to zatiaľ všetko, pokračování príště ;)

EDIT:// upload PTR
  • 2 odpovědí
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      ahoj,

dobře jsi s blogem začal, pokud budeš psát dál tak určitě budu sledovat....:)

jak se ti daří???

a proč nehraješ na tracknuté herně??? vím že už jsme to řešili, tak nestalo se od té doby něco??? nebo pořád se ti nechce na PP/WPT, i když se budou slučovat s bwinem???.....rozhodně by ti to pomohlo, pro cash game hráče tady máme spoustu informací a možnosti vzdělávání, pro hráče NL25+ dokonce máme zlaté Cash game gymnázium....;)

klidně si mě přidej do přátel a můžeme nějaké možnosti pro tebe probrat i přes PMko....;)

GL :P
    • 8SiddHartHa8
      8SiddHartHa8
      Global
      Registrace: 18.01.2010 Příspěvky: 132
      Servus,

díky za koment. Určite budem v blogu pokračovať, len sa musím trošku skonsolidovať. Stále sa nachádzam v takom divnom rozpoložení. Výsledky sa celkom začali dostavovať, ale so svojou hrou som maximálne nespokojný ?( , preto sa mi ani veľmi nechce písať, resp. som sa aj pokúšal, ale akosi sa mi ťažko utrieďujú myšlienky.

Add herňa.
      Stále bojujem na bwine. Prečo tam zostávam:
      1. úroveň hráčov
      2. keďže má dôjsť k zlúčeniu a okrem iného nikto netuší ako to bude s binside bodmi tak som kúpil 100$ bonus, ktorý teraz čistím (dúfam,že to stihnem).
      3. dosť zásadné je aj to, že do konca novembra potrebujem cashoutnuť každý mesiac pár stoviek € na prežitie. Preto je pre mňa dosť podstatné hrať na herni ktorú poznám, mám na hráčov stats, notes atď.

Samozrejme mám PP/WPT ocheckované a rátam s prechodom tam, konkrétne na WPT, ale kým to nehorí, tak to riešiť nejdem.

/ Friend request posielam :s_thumbsup: