FreePokerDB

• hrbol
      hrbol
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 133
      Dobrý den všem..

stáhl jsem si FreePokerDB, které jsem nějak náhodně našel,a jelikož nemám ještě peníze z BR na Hem apod. tak jsem to uvítal.

Chtěl bych se zeptat jesli to někdo používá, popřípadě jestli to funguje dobře?
      Zatím co jsem na to koukal, tak jde graf, ale nějak mi nejde nastavit HUD.

Prosím o každou radu, díky moc

hezký den :s_cool:
  • 3 odpovědí
    • Shamway99
      Shamway99
      Stříbro
      Registrace: 28.07.2012 Příspěvky: 2,288
      Ahoj,

zdravím kolego s FPDB, já to taky nějakej měsíc používám. Za ty prachy je to program skvělej :)

HuD je nastavenej od začátku šikovně, slabší je to v nějakých post analýzách, ale i tak lepší než nemít nic.

Jinak ono tam to původní nastavení nejspíš změnit půjde, ale jedině tak že vlezeš do (zálohovanýho !!) konfiguračního souboru a ručně to přepíšeš. Sám jsem to ještě nezkoušel, nakonec mi to celkem vyhovuje jak to je. Je dobrá šance že ti na stránkách komunity, co tenhle open source napsala, někdo z autorů řekne jak na to. Něco málo mají taky ve FAQ a HowToDo.
    • hrbol
      hrbol
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 133
      ahoj, jsem rád za odpověd..

když mě HUD nefunguje vůbec, nejde mi jakoby nastavit na ty staty..vůbec nevím proč :s_cry: ...nejde mi nějak udělat ten auto import, nevíš čím to může být?
    • visnak
      visnak
      Bronz
      Registrace: 22.04.2012 Příspěvky: 440
      Prosím znalé, nad jakou databází FreePokerDB běží?
      Díky