Zdravim, tak jsem se rozhodnul, že se s vámi podělím o vlastní zkušenost s tiltem. Vše začalo před rokem, když jsem se rozhodnul poker hrát vážněji. K hrání pokeru samozřejmě patří emoce a patří k nim TILT. První graf se odehrál před rokem na poker idolu, kdy jsem začínal a celkem to i šlo, věděl jsem, měl jsem načteno a měl jsem coache, ale po pár výhrách přišli prohry a já to emočně neunesl a chtěl svoje vyhrané peníze zpět a tak jsem sáhnul po 20s COINFLIP :f_cry: a výsledek je tento, celý BR busto po cca. 5min? :f_biggrin: Zapřísáhnul jsem sobě i coachovi, že už na coinflip nikdy nesáhnu a poslal si peníze na jinou ongame hernu --- to sáme, moc hezkej hot run na 3s, ale potom bum zase se ve mě probudil hráč automatů (ač jsem je nikdy nehrál) a střílel coinflip, naštěstí jsem to rychle utnul a peníze rači poslal zpět na účet. Po vychladnutí jsem poslal peníze na bwin, kde se dařilo a kde jsem udělal od začátku roku do minulého měsíce cca. 900s. Jenomže na bwinu se mi nelíbil systém odměn a promo akcí a neměl jsem účet propojen s PokerStrategy tak jsem přesedlal na PP, kde jsem byl v minulosti registrován a měl s Vámi propojený účet. Jenže co se nestalo ( obrázek č.3 začátek od -30s, které jsem prohrál už v minulosti) po celkem vydařeném hraní jsem to zase udělal, zase jsem spustil coinflip a výsledek je propad, ale né busto. Momentálně jsem se zase dal do čtení o pokerové psychice a už fakt vím, že coinflip NE! :f_p: Nevím co mě to popadlo teď na PP, když jsem přes půl roku na bwin coinflip nepustil. Momentálně hraju na PP 1s a 3s sng 6max a když přijde tilt tak pryč od kompu...Na závěr ještě, v sobotu jsem hrál kvaldu od pokerstrategy na PP na 200k guaranted a skončil okolo 50 z 1200 kdy lístky bralo 34 lidí :f_biggrin: a včera ve freerollu na PP 5000s jsem skončil 110 z 10000 a bral 5,5s, ale vypadnul jsem na bad beat push all in s AA do big stacka ( měl 1,2m žetonů a já 0,8 - průběžně 14 místo) a on call s KQo a dobrečela mu jednokartová flush, kterou fakt miluju.

1

2

3

EDIT by Mike: přesunuto do Salónku....