Posíláme žraloky na Czech Poker Festival

• pokermachy
      pokermachy
      Bronz
      Registrace: 11.01.2011 Příspěvky: 5,692

Posíláme žraloky na Český Pokerový Festival

V pořadí již čtvrtý ročník Mistrovství České Republiky v pokeru je v letošním roce již tradičně naplánován na druhou polovinu listopadu. Festival s garancí 5.000.000 Kč se uskuteční v Card Casinu Prague a my budeme rozdávat opět vstupenky zdarma hned na několik eventů.

:diamond: Jednu vstupenku to turnaje #9 - Super Deep Turbo s garancí 500 000 Kč, 24.11.
      :diamond: Dvě vstupenky do turnaje #1 - Fanda Milion s garancí 1 000 000 Kč, 15.-17.11.
      :diamond: Sedm vstupenek do turnaje #10 - kvalifikace na MČR Texas Holdem, 18.11.

Jak můžete vstupenky získat?

Pokud máte o některou ze vstupenek zájem, pak nám stačí napsat váš příběh s PokerStrategy.com - co a jak jste se naučili, nebo jak se vaše hra změnila po zapojení do komunity PokerStrategy.com. Naše porota poté vybere 10 nejlepších příběhů, kteří budou odměněni každý po vstupence na Festival! Své náměty postujte do tohoto tématu nejpozději do konce měsíce, tj. 31.10. 2012

1. místo - vstupenka do turnaje #9 - Super Deep Turbo
      2. místo - vstupenka do turnaje #1 - Fanda Milion
      3. místo - vstupenka do turnaje #1 - Fanda Milion
      4.-10. místo - vstupenja do turnaje #10 - kvalifikace na MČR Texas Holdem

Prohlédněte si kompletní rozpis ČPF!

Těšíme se na vaše příběhy!
      Tým PokerStrategy.com
  • 16 odpovědí
    • C1zk0
      C1zk0
      Bronz
      Registrace: 01.12.2008 Příspěvky: 117
      Ahojte na uvod by som sa rad predstavil a teda moje meno je Miro, som 22 rocny student ekonomickej fakulty na technickej univerzite v kosiciach no a mojim velkym konickom je poker
      teda konickom mozno nie je az taky spravny vyraz pretoze sa to snazim brat vaznejsie a mat to ako akysi zdoj prijmu popri studiu, aby som co najmenej zatazoval rodicov.
      co sa tyka mojho pokroveho posobenia tak zacalo pred necelymi 4 rokmi prave vdaka stranke pokerstrategy.com na ktoru ma odkazal kamarat...a tak som sa zaregistroval s umyslom vyuzit startovny kapital 50usd co sa mi aj podarilo a tak som zacal hravat na pokerstars.com...v tom case som o pokri vedel strasne malo a ani som nemal nejak zamer ci tendenciu sa zlepsovat, jednoducho ma ti bavilo a tak som hraval co vsak nie je prekvapenim tak som po istom case ten startovny bankroll bustol a rovnako aj par dalsich depositov...v tom obdobi som hraval 6max sng, HU a cas od casu som pinkol aj cash game (predsa len clovek cita kazdy den o nejakom mladikovi ako to neskutocnym sposobom crushuje tak preco nie ja? :P :P )
      velky zlom v mojej pokrovej kariere nastal takmer 2 roky dozadu, kedy som na rodinnej oslave zistil ze moj bratranec (playersjsk) je celkom uspesnym hracom a ze si tym aktivne privyraba popri studiu...velmi ma to zaujalo a tak som sa pod jeho taktovkou zacal pokru venovat seriozne...
      Po vzoru „playera“ som zacal hrat 9man KO regular speed turnaje, pozicial si od oca 20eur a spravil deposit, od mamky dostal na meniny holdem manager a table ninju a zacal som grindit a samozrejme studovat...:)
      a hned ako prve ma coach nasmeroval na stranku pokerstrategy.com kde som postupne prestudoval vsetky basic a bronze a vacsinu silver clankov pre sng turnaje, ktore mi poskytli viac ako slusny teoreticky zaklad...velmi som odcenoval ze je vacsina clankov prelozena v ceskom jazyku...sice anglictina nie je az taky problem, predsa len nove informacie je dobre pochopit co najlepsie
      velkym prinosom pre moju hru boli dalej vyukove videa z pokerstrategy.com od autorov ako duncan737 alebo miskokvo, ktori maju moj obdiv 
      A v neposlednom rade musim tiez spomenut velky prinos sng fora...myslim ze na pokerstrategy.com je vytoverene perfektne prostredie pre ci uz zacinajucich, mierne pokrocilych ci profesionalnych hracov. Zisla sa tu vyborna skupina ludi, ktora si navzajom pomaha a posuva sa vpred.
      Velmi odcenujem pracu v oblasti hodnotenia odohratych ruk, kde sa da poucit ci uz z chyb vlastnych alebo tiez z chyb inach hracov...
      vdaka pokerstrategy.com som tiez spoznal vynikajucich hracov, komunikacia s ktorymi je pre moju hru velmi dolezita...ide o hracov ako vovino16, hanziczech, 99_shark_99 a samozrejme uz spomenuty playersjsk, ktorym tymto vyjadrujem svoju vdaku.
      Na zaver by som rad este pozitivne ohodnotil neustalu pracu pokerstrategy.com na roznych promo akciach a podujatiach, ktorymi ozivuju hru nas vsetkych...konkretne spomeniem sng ligu v mesiaci september ktora bola pre mna osobne velkym motivatorom velmi som si prial vyhrat tu mikinu :P avsak variance si na mna pockala v tu najnevhodnejsiu chvilu...ale verim ze sa podobna akcia bude opakovat a to uz nedam nikomu sancu :P
      Ak by som to mal vsetko zhodnotit tak z velmi velkej casti prave vdaka stranke pokestrategy.com som sa dostal od rekreacneho hrania k priblizne 10% roi na sng turnajoch vdaka comu si mozem zaplatit obedy v skole a plno dalsich veci bez toho aby som musel otravovat doma...
      Pokersrategy.com je pre mna bezkonkurencne najlepsou strankou, ktora mi pomaha rozvijat moje schopnosti, priblizit sa k svojim cielom a snom, je vybornym zdrojom informacii a casto krat aj len odreagovat sa pri citani noviniek ci blogov inych hracov.
      Takze aj Vam patri moje velke Dakujem
      A to ak by som sa vdaka nej dostal aj na CPF by bola akasi ceresnicka na torte kde by som sa pokusil dokazat svoje kvality a patricne reprezentovat najlepsi vyukovy portal
    • RiverCZ
      RiverCZ
      Bronz
      Registrace: 24.04.2012 Příspěvky: 131
      Ahoj,

jmenuju se Michal a o poker se tak jakože "vážněji" zajímám cca půl roku. Hned na začátku jsem něco málo pohledal na netu a mezi stránkami, které na mě vyplivl strejda Google, jsem objevil PokerStrategy.com ... chvilku jsem se tady rozkoukával, prohlížel basic materiály a taky nakouknul do fóra, abych zjistil, co se tady vyskytuje za individua...

...a nakonec jsem se rozhodl to tady s Vámi zkusit :o)

Byl jsem v podstatě nepopsaný list papíru, takže jsem začal pravidly a slovníkem ... aha, najednou už vím, o čem to tam ty lidi píšou :o)) Taky jsem pořád narážel na výzvu "Učíme se vyhrávat" a tak jsem se zapojil ... viz moje představení

Od té doby jsem zde, sice skoro vůbec nepřispívám, ale o to více čtu bronz materiály a sleduju videa a dění na zdejších fórech... mimochodem obrovský zdroj motivace. Snad každý blog je neuvěřitelně inspirující, skupina lidí, z nichž každý je úplně jiná osobnost a přesto mají "něco" společného. Fakt pecka. Toto má pro mě osobně minimálně stejnou hodnotu, jako zdejší studijní materiály. Rád jsem součástí něčeho takového, byť součástí nepatrnou ...

Můj "skill" jde díky Vám strašně moc nahoru, o hře přemýšlím na úplně jiném levelu, než na začátku - ještě aby ne, když začínám od nuly :o))) V podstatě každý týden se cítím víc a víc jistý snad ve všech situacích, na které u stolů narážím... Dokonce když občas sleduji nějakou českou pokerovou "šou" v TV, tak se dost často přistihnu, jak se směju pánům komentátorům a jejich "analýzám" a pokerovému myšlení. Sakra teď jen doufám, že to nekomentuje nikdo zdejší ;o))) No nic ...

Fuj to jsem se zase rozepsal, omlouvám se :o)

Takže k jádru pudla - možná tomu nebude chtít uvěřit, ale mám "jednu" charakterovou vadu (co se pokeru týče :s_biggrin: ) a to sice problém s BUY INem. Vím, že to zní neuvěřitelně a je to nejspíš na odbornou pomoc, ale mám strašný strach hrát o "svoje" :o))) Takže si pinkám jen freerolly :o(((

Tedy otázka zní - co s tím co s tím ??? :o)))
    • Guteres
      Guteres
      Bronz
      Registrace: 07.08.2010 Příspěvky: 1,044
      Zdravím všechny pokerstrategysty. V několika následujících řadcích bych vám chtěl co nejlépe přiblížit svůj vztah a začátky s pokerstrategy.com.

Před přibližně třemi lety, jsem byl kamarádem pozván na hru zvanou poker, kterou si s semnou chtěl zahrát po internetu. Řekl jsem si, že to zkusím. Přiznávám, že jsem vůbec nevěděl o čem tato hra je a co by mi mohla vůbec dát. Hrál jsem to jako každou hru, klikal jsem a nadával že mi to nejde. Po několika týdnech jsem objevil několik článků na internetu, byla to taková základní strategie jak hrát. Ale i tato stategie mi nepomohla, protože jsem hrál snad každou druhou hru a vůbec jsem nikomu nic nevěřil. Vyústilo to tím, že jsem na pokerstars.com depositnul 50 dolarů a ty jsem bez nejmenších potíží prohrál během nekolika dnů. Přišla několika měsíční pauza než jsem objevil pokerstrategy.com. Zaregistroval jsem se a začal jsem se učit, ale jen okrajově. Dostal jsem 50 dolarů a mohl jsem hrát znova. Jak si myslíte že to dopadlo? Ano zase jsem se dostal na nulu. Pak jsem už s pokerem nechtěl nic mít. Po dalším asi půl roku, kdy se mi zuřivost rozložila v hlavě, jsem se k pokeru vrátil. Jako student jsem skoro neměl peníze, tak jsem si dal jen 17 dolarů na pokerstars.com. Možná mě ty neúspěchy a absence peněz dotlačily k tomu, abych se vzdělával o dost víc. Davál jsem si záležet na každé hře. Startovní kombinace jsem osekal o ''odpad''. Byl to ten nejchytřejší tah, který jsem udělal. Následující tři měsíce jsem se dostal na 190 dolarů. Někdo říkál, že čím víc se bude dařit, tak tím víc si budu dovolovat. Je to pravda, dovolil jsem si za 100 dolarů, které jsem ztratil svoují lajdáckou hrou. Od této doby se snažím koukat na videa, a znovu si opakuji články z pokerstrategy.com. Asi dvakrát jsem byl pod dohledem coachu z pokerstrategy.com, což je něco, co doporučuji každému. Taky mě pokerstrategy.com ovlivnilo v tom, že jsem se přestěhoval na Partypoker, kde mohu získávat body, které mohu uplatnit při studiu na pokerstrategy.com. Pokerstrategy.com mě ovlivnůje výrazným způsobem. Dává mi nepřeberné možnosti ke studiu. Jsou zde soutěže, živé coachingy, články, fora, no prostě všechno co potřebujete k učení. Velké plus je česká lokalizace a komunita, která vždy poradí a pomůže při potížích.

Pokerstrategy.com mě dneska ovlivnilo tolik, že musím napsat tento článek. Pokuď někdo bude chtít začít s pokerem, tak mu vždy doporučím Pokerstrategy.com. Patří vám veliké díky. Snad se někdy potkáme, abych vám mohl říct, jak si vaší práce cením.

Guteres
    • Roman723
      Roman723
      Zlato
      Registrace: 14.01.2011 Příspěvky: 173
      zdravím,

moje jmeno je Roman, je mi 25 let a tohle je můj první příspěvek na pokerstrategy.com. Osmělil jsem se a řekl si, že vidina vyhraného listku na ČPF za to stoji:) .

O Pokerstrategy.com jsem se dozvěděl od kamaráda, který za mnou jednou přišel a povídá: "hele na jedny strance davaj 50 dollaru na hrani pokeru na internetu jenom za to ze vyplnis jejich test". Ja jsem se tak trochu zasmal a rikam si: "no to určitě ty moulo, neznam nikoho kdo by mi dal peníze jen tak ". No každopadně jsem ještě ten den sednul k počitači a zjistil jak to všechno je a do pár dní jsem měl svůj startovní kapital připraven k hrani:) .

Od té doby mohu opravdu řict, že hraju poker:) . Zacal jsem do celého projektu pokerstrategy více a více pronikat. Bavilo me hrát, díky tomu sbírat body, číst si (momentalne mám status "stříbro" a články, které se mi díky němu otevřely jsou fakt bezkonkurenční), doporučovat prátele a budovat si krok po kroku svůj bankroll.

Kdybych měl napsat více konkretně co jsem se naučil, tak bych chtel vypíchnout videa Vojty Růžičky. Sleduju totiž na internetu českou pokerovou tour a v jednom z dílů jsem měl možnost tohoto hráce zahlednout. Strasně se mi líbila jeho agresivní hra a kdyz jsem se dozvědel ze tady na pokerstrategy vyučuje, byl jsem stestim bez sebe:) . Hraju totiz převázně MTT SNG a práve k tomuhle tématu má Vojta R. čtyřdílné super video.

No a jak se změnila moje hra od studie pokeru na pokerstrategy.com? Zacalo to vytříděním startovních kombinací (neni potřeba hrát vždy kdyz najdu pod rukou obrazek:) ), přes počitani pravděpodobnosti, raisování, dodržování bankroll managementu a nedavno jsem se treba docetl i co je to "expected value":) . Takže myslím, že se změnila dost:) .

Tak to je asi vse, co jsem chtěl napsat...přeju hodne stesti budoucím žralokům na ČPF:) !!!
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      „Víš, že Pokerstrategy jsou teď česky?“ Prostá otázka, prostá odpověď. Ne, nevěděl jsem to. Věděl jsem, že jsou nějaké portály, kde se píše něco o pokeru. Ale spíš jsem hledal videa z high stakes pokeru pro pobavení a moje představa o tom, jak hrát správně spočívala pouze v zatažené hře.
      Mrknu, jak to tam vypadá, řekl jsem si tenkrát. Zaregistroval jsem se, a jaká byla moje radost, když jsem zjistil, že mi daj pade na jakoukoliv hernu. Nějakej kvíz zvládnu, hraju přece dobře. Bum narazila kosa na kámen. Jaký odds ty jo, hraju tight tak co s tim. A tak jsem poznal výzvu „Učíme se vyhrávat“, kde jsem si prošel prvními články a videi, v jejím průběhu složil kvíz a radoval se z té pajdy. Začalo mě to bavit a já se vzdělával a zlepšoval ... Ne, tak easy to není :s_evil: Článků je hodně, co pořádně hrát jsem nevěděl, táhlo mě to ke cash game a - měl jsem hrozný štěstí. V době, kdy jsem se snažil si všechny ty informace utřídit, objevil se unikátní projekt Pana Cornieho, Výzva z 50$ na 10.000$. Založil jsem si blog a začal hrát. Jó, kde jsou ty časy, kdy u jednoho stolu seděl na NL2 Fiskantes, Cornie4ever a schiyza.
      Začal jsem se tedy prokousávat výzvou a drát se k vyšším limitům. Jedním ze skvělých kamarádů, které jsem poznal, je HJ (čti: hend džadžink :) ) fórum, kde jsem diskutoval spoustu hand a poznal spoustu velmi dobrých hráčů, kteří si navzájem pomáhali sdílením názorů.
      Budu upřímný a řeknu předem, že jsem výzvu nedokončil. Bylo a je v ní tolik skvělých hráčů, kteří se dokázali vypracovat hodně rychle a mě to frustrovalo. Nechtěl jsem každý týden reportovat své stagnující výsledky a nebyl jsem schopen s tím něco udělat, navíc se napříč mojí pokerovou "kariérou" táhne jeden extrémní leak, a tím je psychická nevyrovnanost za pokerovými stoly, schopnost shovenout trash do evidentně nuts range Villaina jen proto, že si myslím, že mi moje fold equity stačí (to jsem se tu naučil cizích slov, co :s_evil: ).
      Vystoupení z výzvy mi neuškodilo, každému vyhovuje něco jiného. Nadto nutno říci, že výzva ve mně nastartovala některé správné návyky. Rozhodně je EV+ se jí aspoň na chvilku účastnit.
      Pomalu se dostávám do současnosti, kdy se nacházím na pomezí NL10 a NL20 a jsem celkem spokojený se svojí hrou a vím, jak ji zlepšit. Jak jsem se dokázal z NL2 dostat zpět na NL10? Se svojí nevyrovnaností? Může za to i nápad, kdy jsem si řekl, že by bylo dobré najít někoho, kdo by koukal na mojí hru, nebo já na jeho a navzájem si pomáhali, hodnotili své moves přímo při hraní. Založil jsem si téma "sweat session" a našel si skvělého pokerového kamaráda, Dušana "Mosamba", se kterým jsme se od NL4 dostali každý dle svých schopností až tam, kde nyní jsme a v progressu pokračujeme.
      Díky "Učíme se vyhrávat" a "Cornieho challenge" jsem si našel svůj "studijní" rytmus, kdy se snažím v úterý navštěvovat twinnovo trénink, komentuji občas handy v HJ, občas sweatnu a vím, že když nebudu spokojený s tím, kde jsem, určitě se dostanu výše. A co je tady extrémně fajn, je zdejší komunita. Za celou dobu co tu jsem, poznal jsem spoustu skvělých lidí, kteří kdykoliv rádi pomůžou.

True story, bro :heart:
    • RoyalAKQJT
      RoyalAKQJT
      Bronz
      Registrace: 20.11.2011 Příspěvky: 190
      Ahoj všem Pokerstrategystům,

jsem Jirka je mi 20 let, jsem z Ústí N/L a studuji VŠ UJEP V Ústí.

Pokerstrategy znám od svých asi 17-18let, nicméně až od nějakých 19 se dá říct že s PS.com spolupracuji. Když jsem začínal, radil mi kamarád ať se nevěnuju PS.com ale radil jiné konkurenční weby, nicméně PS.com se mi zdálo přehledné a hlavně výhodné díky svým Freerollům na partnerských hernách. Což je pro nováčka hodně důležité a dost mu to pomůže budovat roll.

PS.com řídí mojí pokerovou kariéru.. PS.com je komunita, dá se říct že rodina, kde Vás učí pracovat a dělat svou práci dobře. KDybych to měl říci jednoduše, tak bez Pokerstrategy.com bych poker dneska ani nehrál, protože bych byl dlouhodobě ale i krátkodobě prodělečný hráč..

Využil jsem jak, bonusů u heren tak samotných bonusů u PS.com, co se týče TaF jsem obdržel už slušných pár $.. Dokončil jsem výzvu "Učíme se vyhrávat", vyhrál lístky do Cardu a účastnil se snad každé promo..

Myslím že s PS.com mě toho ještě hodně čeká a těším se z naší spolupráce, vždy se těším kdy otevřu web kde kliknu hned na PS.com a koukám jestli jsem nevyhrál nějakou z Promo akcí..

Díky PS.com mám brigádu, kterou říkám poker a doufám že jednou to bude můj Job.. Poker miluju asi jako celá komunita zde..:)

Jen mi zbývá poděkovat PS.com a všem coachům, hráčům a vůbec celé komunitě za to že se vzdělávají a tím dovoluji i mě se v pokeru vzdělávat..

PS: Ty lístky by se hodily. Porotě přeji šťastnou ruku..:D

Pěkný den všem a hlavně u stolů GL a dost ryb.. Royal..
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      super příběhy, všechno :s_thumbsup: :f_love:

@ Roman723 - vzhledem k tomu, že jsi právě napsal svůj první a současně velmi povedený příspěvek na naše forum, tak bych tě u nás rád tímto přivítal a doufám, že se ti tady bude i nadále líbit ;) :s_cool:

Taky bych tě rád pozval do akce Učíme se vyhrávat kde se aktuálně rozdává kupa dalších lístků do Card Casina na live hru a současně pravidelných 100usd týdně.. jo a taky je to super způsob jak se zábavnou formou zlepšit v pokeru :f_grin:

čau
      Cornie
    • Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      Registrace: 27.09.2011 Příspěvky: 11,623
      Čau,
      jako profesionální spammer stránek PSgy.com nemůžu nenapsat o svém příběhu s PSgy :f_biggrin:
      Nejdřív se jako ostatní představím...jmenuji se Dušan (Mosambo používám od malička,takže je to moje druhé jméno :f_biggrin: ) a je mi 33let.
      Na PSgy jsem se zaregistroval před rokem a něco jako fish,která "znala" pokerová pravidla a občas jsem něco šel odevzdat ke stolům...
      Ihned po registraci jsem začal stránky zkoumat a číst články...na první objevy typu "v pokeru je pozice","4-bet neznamená raisnout 4x tolik" a podobné zázraky asi nikdy nezapomenu a měl jsem z nich strašnou radost :f_biggrin:
      Začátkem října jsem dostal svých 50$ jako startovní kapitál a vrhl jsem se na nl4 6-max...už jsem znal pozice,tak proč ne :f_biggrin:
      Někdy v té době jsem se zapojil do Cornieho výzvy a založil blog.
      Jako první a musím říct nejdůležitější objev bylo nalezení a využívání HJ fóra,které jsem začal spamovat neuvěřitelným způsobem a musím poděkovat hlavně Twinnovi,že měl se mnou trpělivost a že byl ochotný diskutovat o handách a konceptech i na skypu :s_thumbsup:
      Další důležitá věc byla,že jsme začali s Jirkou (schyizou) sweatovat...strašně moc mi to pomáhalo a pomáhá dodnes...pořád mám sweatování moc rád...
      Studováním a hraním jsem pomalu ale jistě zlepšoval svůj skill a prolézal limity a v lednu jsem hrál nl50 a měl roll asi 1600$ a pak přišel první cash-out,který úplně změnil mojí zatím slibně se vyvíjející karieru...v té době jsem docela dlouho marodil a poker byl můj jediný příjem a díky PSgy jsem ho vůbec mohl mít :f_love:
      Další měsíce to fungovalo tak,že jsem cash-outoval pravidelně a byl jsem vlastně poker pro na nl25/nl50 :f_biggrin:
      Někdy ze začátku roku hledalo PSgy moderátory a já jsem šel poctivě oznámit,aby se mnou nepočítali,že čekám na místo v HJ,které jsem stále spamoval...když Cornie zjistil,že mám zájem o pozici HJ,tak to šlo rychle a už druhý den jsem dostal funkci :f_biggrin:
      V červenci jsem měl možnost odjet na soustředění do Parkuru a poznat pár skvělých lidí z PSgy...velké nuts
      Tento měsíc bude první,kdy nebudu muset cash-outovat a rád bych se dostal do konce roku na nl100...
      S Twinnem spolupracuju pořád,jen už to není stylem "a proč mám betnout" ale už spolu rozebíráme handy a koncepty v trochu jiném stylu...
      S kolegou B0st0nem se staráme o HJ forum,ve kterém máte možnost vyhrát sweat session...hodnocení hand nás oba baví,takže pěkně postujte,ať se nenudíme :f_biggrin:
      Minulý měsíc jsem dostal možnost natočit první krátké video a další budou následovat...hned jak najdu materiály...
      Chtěl jsem coaching od některého z nl200+ hráčů z PSgy,ale zatím se se mnou nikdo zabývat nechce :f_cry:

Je to román,ale s ohledem na to,co pro mě PSgy znamená je to ještě krátké,ale někdo to bude muset číst :f_biggrin:
      Všechno co umím jsem se naučil tady a jestli je to dost,to musíte posoudit vy...

Ať se daří :s_thumbsup:
    • oribatej
      oribatej
      Bronz
      Registrace: 04.04.2012 Příspěvky: 77
      Řekl jsem si, že se s Vámi také podělím o svůj příběh – nezávisle na nějaké soutěži, samozřejmě. :f_biggrin:

Moje online pokerová kariéra začala více než slibně. Věřte nebo ne, ale během jediného roku jsem z původního (darovaného) bankrollu $1.000 dokázal nagrindit neuvěřitelných cca $500.000 (slovy pět set tisíc dolarů!!!). Čím bych se chlubit už asi neměl, je fakt, že tento snový vzestup se mi povedl ještě jako nezletilému.

V devatenácti letech u mě došlo k dalšímu zlomovému okamžiku, změnil jsem pokersite a přešel jsem z Facebooku na online hernu s opravdovými penězi. Nebylo to lehké rozhodnutí, ale přece jen jsem se přemohl a těch patnáct dolarů obětoval. Počáteční nervozitu a panický strach z eventuální finanční ztráty jsem překonal a vrhl jsem se na micro mttsng. Nečekaně brzy jsem je nahradil low stakes a one-tabling vyměnil za two-tabling. Během necelých pěti měsíců jsem se vyšplhal až na hranici 1.400 dolarů, což znamená, že jsem téměř stonásobně rozmnožil svůj startovní kapitál. Navíc jsem toho docílil bez jakéhokoli podpůrného programu a širších teoretických znalostí.

V mezičase, dokonce přes neustálé kontrolování cashieru, jsem si dokázal najít čas i na pokerové studium. V té době se můj výukový materiál skládal pouze ze sledování záznamů pokeru v TV. Na jednom natáčeném live turnaji mě velmi zaujal Vojta Růžička, oslovil mě jeho herní styl a neméně mě upoutala zajímavá značka jeho trika - listy lomeno piky uvnitř červeného čtverečku. Co to asi znamená, napadlo mě. Zjistil jsem to už o pár dní později, kdy jsem se náhodou ocitl na stránkách PokerStrategy.com.

Teprve zde nastal opravdový zlom mé kariéry, kdy jsem se začal pokerem trochu víc zabývat. Po prvotní desorientaci jsem si na místní prostředí rychle zvykl a tuto komunitu jsem si jednoduše zamiloval. Největší síla a přednost oproti ostatním portálům spočívá hlavně v interakci a zapojení členů do chodu místní komunity. Dost možná bych se bez tohoto webu ke studiu pokeru nikdy nedokopal, ale při náhlém kontaktu s tolika bezkonkurenčními informacemi, strategickými články a videi nemá člověk jinou možnost.

pokerové trápení --> objev webu PokerStrategy.com --> $$$$$$$$

Přesně toto líbivé schéma by mělo zjednodušeně charakterizovat cestu většiny místních hráčů, včetně mě. Vlastně až na jeden detail, že v mém případě šipky nabrali opačný směr. Po seznámení s webem a usilovném studiu totiž následovala, pro mě nevídaná, ztráta několika buy-inů v řadě. Přestože jsem si to neuměl vysvětlit, tak krátkodobé výsledky a záporná roi mluvily jasně. Vinu jsem přičítal všemu (ne)možnému a už jsem byl odhodlaný vrátit se ke své staré „dobré“ gamble hře.

Naštěstí jsem vytrval, konečně si uvědomil, že nejsem pán všech žraloků a spadl jsem nohama zpátky na zem. Až s odstupem času jsem poznal, jak moc jsem dřív byl (a částečně stále jsem) result oriented. Nyní už vím, že titulem never-busto se nepyšním díky svému vrozenému umu přehrát všechny hráče na celém světě. Zásluhu na tom má především úžasný hotrun, který mě zasáhl na startu mé zatím skromné kariéry. Pokerstrategy mi otevřelo oči, pomohlo mi nejen po stránce strategické, ale také po psychické, což bylo pro mě možná ještě podstatnější. Bývaly časy kdy se mi jen kvůli jednomu suckoutu přestala líbit myš, klávesnice nebo obrazovka, ale i s pomocí pokerstrategy jsem se naučil tento největší leak = tilt částečně odbourat a nyní se cítím odolnější i v reálném životě.

Ze všeho nejvíc motivující a zároveň inspirující je pozorovat vlastní pokrok. Tajemná hra zvaná poker Vás dokáže změnit v mnoha ohledech a věřím, že k lepšímu.

Good luck!
    • BeatenTommy
      BeatenTommy
      Stříbro
      Registrace: 05.04.2010 Příspěvky: 220
      Nechtěl jsem psát nějaký dlouhý text, který nikdo nedočte, tak to zkusím touhle formou :) Pokud se to komukoliv zalíbí, tak už to splní svůj účel :)

___________________________________________________________________________________________________________________

PokerStrategy velké díky,
      že odstraňuje moje leaky.
      Už je tomu nějaký ten rok,
      co jsem udělal jeden důležitý krok.

To, když jsem se jednou regnul,
      od té doby velice,
      pokerově se hodně zvednul,
      i peněz mám zas více.

Zpočátku to šlo víc než těžce,
      něco jako pro začátečníka- běžce,
      uběhnout hned dlouhý běh,
      hlavně žádné rychlé sprinty,
      hlavně žádný spěch.

Neboť i v pokeru stejně tak,
      není žádná výhra hned,
      stres, rychlost a velký tlak,
      pro většinu žádný med.

Fórum, tréninky a videa,
      to je skvělá idea,
      člověk, když to sleduje,
      nikdy toho nelituje.

I já jsem kdysi začal takhle,
      od té doby stoupám výš,
      i přes downswingy náhlé,
      zastrašit se snadno nedám,
      to snad fishko víš,
      na stůl už si k tobě sedám,
      dřív, než najdeš svoji skrýš.

Já v tom totiž nejsem sám,
      nikoho se nebojím,
      díky PS strategii zmáklou mám,
      všechny fishky podojím.
    • Hubinho89
      Hubinho89
      Bronz
      Registrace: 30.10.2012 Příspěvky: 136
      Ahoj,

Zdravím všechny na Pokerstrategy.com. Jmenuji se Ondra, je mi 23 let a jsem z Hradce Králové, kde také studuji na hradecké univerzitě na fakultě informatiky a managementu.

I přes to, že znám Pokerstrategy.com již delší dobu a naučil se tady spousty věcí, které mně pomohli vyhrát pro mě dost peněz, zaregistroval jsem se teprve včera. :) Ptáte se, jak je to možné? Je to jednoduché.

K této stránce mě přivedl můj starší bratr Roman723. Poprvé, když mě o tomto projektu řekl, nebral jsem na to moc velký zřetel a koukat na videa a číst články, to mě nebavilo. Teprve, když se brácha začal až moc nápadně zlepšovat a vyhrávat kde co, motivovalo mě to k většímu učení a zlepšování mé hry. Chtěl jsem, aby mě ukazoval další a další videa a články abych se toho taky co nejvíc naučil. Postupem času jsme vyhrávali většinu turnajů s kamarády, se kterými jsme chodili hrát takové friendly turnaje a tak jsme začali chodit do kasina. Neměli jsme ale moc peněz a tak jsme hráli jen nejlevnější turnaj (100 Unlimited Re-buy). Zlepšoval jsem se krok po kroku a za poslední 2 měsíce jsem vyhrál 3 z 8 těchto turnajů.

Ale abych se dostal k tomu, proč jsem se zaregistroval. Minulý týden za mnou brácha přišel a povídá: „Vyhrál jsem na pokerstrategy lístek na Celebrity Poker Tour do Card Casina”. Koukám na ten turnaj, a co nevidím, garance 100.000,- Pane bože!:) Takže když už jel, řekl jsem si, svezu se s ním, ať nejede do Prahy sám a zkusím to taky. No jo ale co se nestalo, ze 105 hráčů jsem skončil na 4.místě a zahrál si zatím svůj životní turnaj!

Proto dneska usedám za počítač, registruju se a zkouším získat taky nějaký ten volný lístek do Cardu :s_biggrin:

Takže, díky pokerstrategy! ;)

GL všem žralokům a hlavně více takových lístků.. :s_cool:
    • AAnewbie
      AAnewbie
      Zlato
      Registrace: 05.03.2012 Příspěvky: 784
      Ahoj,

Volám sa Patrik, mám 18 rokov, som z Martina v strednom Slovensku a momentálne študujem informatiku v Prahe.

K pokru som sa dostal náhodou pred pár rokmi, keď som na nejakej stránke s online hrami objavil verziu NLholdemu proti počítaču. Tu som sa naučil základy a výherné kombinácie. Potom som objavil zynga poker a rock hrou som sa dostal na 20 miliónov a vtedy som si hovoril, aký som super hráč, že raz na tom zarobím aj reálne milóny :f_p:

Jedného dňa mi kamarátka povedala o stránke pokerstrategy.com a možnosti získať 50dolárov na partypoker. Hneď som zbadal šancu dostať sa k veľkým peniazom, veď sa mi to predsa podarilo na facebooku... Keďže som bol taký skvelý, necítil som potrebu čítať si tie úvodné články, a preto som test spravil až na tretí pokus :D Nakoniec sa mi to ale podarilo a mohol som si kapitál poslať na účet s menom mojho otca, keďže som ešte stále oficiálne poker hrať nemohol.
      Prišli mi teda štartovacie doláre a mohol som začať cestu za snom. Bol som na NL10(s 5 BI)už v neuveritelnom pluse 5$(!!), keď sa ale naplno prejavil moj potenciál a bustol som :D (samozrejme som nevedel pochopiť, ako to, že mám takú smolu :D )

O pár mesiacov som si povedal, že to ešte raz skúsim, tak som vložil 20e na titanpoker a chvíľu som sa držal. Potom ale znova prišlo nevyhnutné. Vtedy mi nejak došlo, že to asi náhoda nebude a začal som študovať. Mal som mesiac, možno dva do osemnástky, tak som si povedal, že si potom spravím svoj účet a budem sa tomu poriadne venovať.
      Po asi dvoch týždňoch mi ale napísal support titanu, že majú pre mňa zdarma ticket v hodnote jedného dolára. Využil som ho a dostal sa ITM v DONe, takže som mal znova(síce malý ale predsa) svoj bankroll. Ovládal som už BRM, takže jediné, čo prichádzalo do úvahy bolo sng za 10centov. Dostal som sa na hranicu, kedy som si povedal, že skúsim NL2CG, keďže som celý ten čas študoval len cash game. Len vďaka pokerstrategy som získal prevahu nad súpermi a doplavil som sa zatiaľ na NL10, už s poctivým BRM a kúpil si svoj prvý program, na ktorý som si sám zarobil :)

Zažil som už aj pár live turnajov a tá atmosféra ma očarila, takže sa momentálne zapájam do týchto možností získať vstupenky do cardu :)

Ps. Zabudol som si doma notebook, takže budem pár týždňov bez pokru. Tým pádom mám veľa volného času a to si myslím, že je veľmi dobrý dovod ho vyplniť nejakým live turnajom :D
    • Tsukk
      Tsukk
      Bronz
      Registrace: 30.07.2010 Příspěvky: 458
      Ahoj

Rád bych vám všem popsal svůj příběh s pokerstrategy.com

Pokerstrategy sem objevil ještě v jeho anglické verzi a zažádal jsem si o 50 zdarma, ktere jsem pomocí SNG a basic clanku dokazal rozmnozit na cca 200 a poté uspesne vetsinu prohrat:)

Tehdy jsem tu jeste spis tak pobyval, cetl basic/bronze clanky a snazil se je pochopit, protože to byl můj jediný zdroj informací o pokru, ale hlavně jsem se snažil někde sehnat bankroll zadarmo :f_cool:

Vše se změnilo se spustenim ceske mutace psgy.com kde se zacala formovat uzasna komunita jiz od zacatku a bylo fajn vidět takovou přátelskou a milou komunitu růst - narozdíl od konkurenčních webů, kde atmosféra byla všechno, jen ne přátelská :)

Potom co jsem vyhrál neuvěřitelné 1% akce z WSOP ME od cornieho už jsem se viděl válet v dolarech, protože sem mu věřil - no, nepoštěstilo se, ale stejně, to co tato webová stranka nabízí je mnohem cennější než pár tisíc USD které vám jen tak spadnou do ruky :)

Čím sem si psgy.com zamiloval jste vice je výzva učíme se vyhrávat, která mě sice neobohatila o 100 USD ale místo toho mě obohatila o několik live MTT zkušeností, kterých si velice cením a hraní live se mi dost zalíbilo :f_p:

Jakožto mému prvnímu a jedinému serioznímu zdroji informací o pokru jsem tomuto webu vdecny za to, že i já si mohu vydělávat pokrem :s_love:
    • 33asy
      33asy
      Bronz
      Registrace: 08.02.2011 Příspěvky: 223
      Čau komunito, jmenuju se Ondra, jsem z Poděbrad, je mi 24 a moje příští kočka se bude jmenovat "Fishka", pokud to bude kocour, asi ho pokřtím "Donk" :) .

K tématu: Pokerstrategy mi na začátku mé "kariéry" dalo možnost darovat svých prvních 50 dolarů regům na Partypokeru.

Aha zadání asi nebylo myšleno takhle, tak to zkusíme znova. Smýšlím o sobě jako o nejlepším hráči holdemu na světě a když mě někdo přehraje, pošlu ho do #!♀§♦↓. Tak nic, to mám díky sledování videí s Phillem Helmuthem, nicméně taky užitečná schopnost, kdo to má pořád držet v sobě, že? :f_cool:

Zkusíme to z jiného konce - co pokerstrategy nabízí? Postování hand! Ok, ještě jsem to aktivně nevyužil (čumět to jó), ale jednou je vždycky poprvé. Třeba teď a tady: soupeřka" má pěknou A5s, já jacks off, efektivní stack 3,80 Kč, na nebi rainbow a nemáme žádnou historii. Jaká je nejlepší pozice? Rady vítány.

Dál tu máme blogy, sám jsem o blogu chvíli uvažoval, ale svou pokerovou minulost jsem už shrnul tady:
      Ahoj komunito
      , kór až by nastoupil downswing, postovaní by rychle skončilo. Kdepak vlastní blog, radči budu číst a spamovat na cizím hřišti, jako třeba u Mr. Legen-waitforit-dary, alias BanksTrolley :D .

Opouštíme fórum a jen krátce se zastavíme u hlavních lapačů duší - promo akce a možnost tracknout si hernu s Pokerstrategy, žádná z těchto věcí z Vás sice přímo žraloky neudělá, ale přežít v bouřlivých vodách online pokeru rozhodně všem pomohou. Kromě mě teda, bo jsem si netracknul stáry. :f_mad: . Takže gratulace Fulltilte, ještě jsi ani nezačal fungovat a už jsi stihl nakrknout tisíce potenciálních zákazníků, nevíš o co přicházíš :s_evil: .

Takže to shrňme: handy nepostuju, blog nepíšu, tracknutou hernu nemám, většinu promo akcí ignoruju, tak co tu sakra dělám? No přece učím se hrát poker!

Protože jsem jen bronze, ač SnG hráč, koukám i na cash videa (což nyní využívám na Zoomu, bo můj notebook disponující Pokertrackerem, si vzal dlouhou dovolenou v servisu. Až se mi vrátí, 7$ SnGeři, třeste se!). Snad každý den kontroluju, jestli nepřibylo nové video. Jistě, včerejší bronze bonbónek jsem si, i přes rady rodičů, od strýčka Ic3g3org3 vzal...sakra, to znělo dost blbě. No radši to tady utnu dřív, než ztratím poslední zbytky respektu. Howgh

Edit: ty odkazy mě zabijou.
    • gordias
      gordias
      Bronz
      Registrace: 22.11.2011 Příspěvky: 394
      "Ahoj, jmenuju se Tomáš a hraju poker" ... teď by se mělo ozvat hromadně od ostatních lidí v kruhu na židlích ..."Ahoj Tomáši" ale to patří asi do jiné komunity :D

Jak začít..mno PS.com jsem objevil dá se říct přesně před rokem, úplně náhodou, když jsem googlil něco jako "peníze zdarma". No kdo by nebral něco, cokoliv, co je zdarma, že jo..ani já nejsem jiný. A tak následovala registrace, pak dlouhý boj s testem a hromadné googlení odpovědí(sakra ještě že ten google máme:) ). Nějaké studium článků jsem vůbec nebral v potaz..hlavně ty prachy a rychle je zhodnotit a zúročit.Což se mi také podařilo, startovní kapitál jsem víc jak 3x zvětšil (NL10 / NL25) tabulky, články, strategie? Na co..vždyt je to tak snadné..QQ? jak jinak než all-in a ať se penízky sypou..a než jsem se rozkoukal, tak jsem skončil na nule ani jsem nevěděl jak.

Tak přišel druhý pokus už za svoje peníze a přišlo i studium, hraní pěkně dle tabulky, občas nějaká videa, články a snaha o zlepšení a mělo to vliv, ale pořád jsem to nebral tak moc vážně.

To se myslím, děje až teď po půlroční pauze a zdá se že to nese i své ovoce. Navíc, čtu víc blogy, videa si pouštím několikrát během týdne, dělám si poznámky. Jen postování do HJ fora mi nějak vázne,ale pracuju na tom, pracuju na tom:) )

Rozhodně bez PS.com bych neměl znalosti o hře jaké mám, i když jsou pořád malé, jsou a rostou což je základ myslím. Dneska jsem dokončil NL2 a i když nechci říkat, že jsem "vyhrávající hráč na NL2" (už to samo osobně zní usměvavě) tak vím, že plno hráčů tam díky PS.com prostě přehrát dokážu.

Celkově myslím, že kdyby nebylo PS.com tak poker ani nehraju, možná bych nezačal vůbec, možná bych někdy zkusil něco sám,ale nejspíše dříve nebo později prohrál a dál to neřešil. Teď mě to baví, sleduju i turnaje v televizi/na netu co jde a kdykoliv slyším hold´em tak zbystřím:)

Můj cíl je jasný, využívat PS.com nejvíce jak to jde, protože nechat ladem něco co se nabízí více méně samo by bylo sakra životně EV- :D

Ještě abych nechválil jen PS.com tak musím poděkovat i své manželce, protože mě podporuje - protože skloubit, rodinu, malé dítě, práci, dálkové studium školy není moc časově jednoduché

Musím se pousmát tomu jak poker se mi vlévá i do reálného života. Třeba když se musím s něčím rozhodnout, říkám si zda to bude či nebude EV+ , doufám, že mi to neleze na mozek :D
      Kdysi jsem četl knihu od Čeng Man-čchinga (mistra tchaj-ti), který také uváděl něco v podobném duchu ... " vždy než něco uděláte, zamyslete se, zda je to dobré nebo to není dobré" ... Myslím, že by z něho byl sakra dobrej pokrovej hráč :D

----
      ..ať do Práglu pojede kdokoliv, tak tam vyhrajte co nejvíc ;)
    • FakyCZ
      FakyCZ
      Bronz
      Registrace: 28.11.2011 Příspěvky: 472
      Prosinec 2011 a registrace na PSGY znamenala něco jako kdybych prošel hvězdnou bránou, jako bych zjistil, že všechen poker kolem mě do té doby byl jen matrix a já se narodil v opravdovém pokerovém světě.

Hodně rychle jsem byl vcucnut komunitou, kterou jsem jinde na internetu neviděl, rozumějte minimum flejmu a přátelský přístup všech a především zaměstnanců. Od té doby to bylo asi typické seznamování jako u většiny lidí hltal jsem články a videa.. zvolil sem si svou disciplinu a začal pilovat detaily.

Přestože jsem se spíše tak plácal(což i teď:D ) šel jsem lehcce do plusu ale nikdy jsem neměl pořádné volume na nějaké relevantní závěry.

nicméně pak jsem měl pauzu téměř od všeho i pokeru díky osobním problémům.. ale nepřestal jsem myslet na to, že bych to s pokerem chtěl zkusit vážněji. Prošel jsem během jara spoustou změn získával sebevědomí apod. A tak jsem se rozhodl dát část své brigádnické výplaty na stáry a začít poctivě grindit své oblíbené 6maxy.. opět jsem cítil, že na to jdu dobře jen volume mě brzdilo.

Do toho jsem si neodpustil sem tam pinknout nějaký to mtt :f_p: a světe div se štěstí se na mě konečně obrátilo a trefil jsem ten nejméně pravidelný turnaj(pravidelný dolarový točák ve čtvrt na 9 60k gtd) za krásné třetí místo jsem si pohádkově přivyděla(6k usd)l a zbylo dost na to abych měl pořádný bankroll a mohl začít s pokerem konečně vážně.

I když od té je to tak trochu plácání opět, tak už jen ta možnost, že můžu hrát a vše zkoušet v praxi a nebýt money scared je k nezaplacení.. za to vše vděčím právě jen a jen PSGY bez Vás bych nebyl kde teď jsem, nevědel bych co je správné a co špatné a určitě bych si ten turnaj nepustil.

V krátkosti co mi PSGY dalo?: Zábavu, vzdělání, sebezdokonalování, motivaci, sebevědomí a v neposlední řadě úspěch a peníze, během posledního roku se mi totálně zmenil život a i můj přístup k němu a odvážně můžu říct, že i PSGY na tom má značný podíl.

:heart:D íky :heart:

.. a doufám, že všichni půjdem dál a dál :f_cool: :s_evil:

PS: dlouho jsem chtěl napsat nějakej topick jako poděkování Vám za to jak nejen mě ale všechny uživatele dokážete hnát kupředu, jen jsem se bál aby to nevyznělo moc trapně tak jsem rádže teď můžu a ješte soutěžně.
      PS2: jaktože jsem si sakra tohototopicku všiml až dnes večer? :f_biggrin: ještě když jsem musel jet pryč.. hodně jsem spěchal abych Vám aspoň takhle mohl poděkovat :f_love: