Bankovy ucet v zahranici?

• petersveter
      petersveter
      Bronz
      Registrace: 18.10.2011 Příspěvky: 339
      Cawte pokerstrategovia,

Posledne dni stale rozmyslam nad tym ako zarabat peniaze na pokri bez toho aby som musel zit v strachu a neistote zo statu a zakonov. Hlavne ma vystrasil pLAYERsvk, ktoremu nejaky pravnik vravel ze ked sa preukaze umysel ze zatajujes dane tak mozes ist do vazenia.
      (Aj ked verim ze nie je pravnik ako pravnik...)

Podla toho co doteraz viem, tak je tam nejaky limit, cca. 1000-2000 EUR, ktory ked prekrocis tak banky to hned nahlasuju uradu.

Chcem ale vediet co robit v pripade ked sa dostanes na TOP a zarabas fakt 300-500$/hodinu. To mas predsa okolo 4000Eur denne. Ako narabat s tymito peniazmi???

Jedine rozumne riesenie mi pride ucet v zahranici. Viete o tomto niekto nieco? Ako sa to potom riesi na slovensku? Ste zaregistrovani ako dobrovolne nezamestnany, platite si zdravotnu poistku a to je vse? A ked si kupim napr. byt na Slovensku, tak nikto sa nebude starat z kade ho mam? Alebo som odsudzeny na zivot v Rakusku?: P

Budem velmi rad ked ma niekto zainteresovany uvedie do obrazu co a ako treba robit aby som si mohol slobodne zit a zaroven zarabat velke $.
  • 4 odpovědí