Sháníte myš na poker?

• NeznyDebil
      NeznyDebil
      Bronz
      Registrace: 08.04.2012 Příspěvky: 2,026
      Ahoj lidi,

mám takový malý problém... vybíral jsem myš na poker, v obchodě jsem si vyzkoušel Logitech M500, drátový model... a v prodejně mi tvrdili, že se vyrábí i v bezdrátové verzi pod názvem M700.

M700 jsem vůbec nenašel, zato M705. Radostně jsem ji tedy objednal, přišla.... a zjistil jsem, že do mé obří tlapy je malá.
      Není to žádný drobek, má standardní velikost myší, ale já potřebuju zkrátka fakt velkou myš.

Proto kdyby měl někdo zájem (a byl z Brna), přenechám vám ji se slevou za 799 (stála 899).
      Jinak je to výborná myška, jen jsem ji vybalil a vyzkoušel, citlivost nádherná, ovládací prvky jsou smysluplně umístěny, jen je bohužel pro mě malá...

Kdybyste měli někdo zájem, napište mi do tohoto vlákna nebo do PM.
      Nechám to tu tak týden než ji dám na aukro, chci vám dát možnost mít to první a za fajn cenu...

recenze tady:
      http://www.svethardware.cz/art_doc-04B379A613654E41C125767C00572EA5.html

Je na ni tři roky záruka, počínaje dneškem.

snad tenhle příspěvek nevadí - asi by se tu nemělo inzerovat, ale vím, že zrovna tahle myš byla tady na foru hodně diskutovaná a došlo se k závěru, že ji spousta uživatelů má a je s ní spokojená, tak jsem ji chtěl nabídnout přednostně pokerstrategistům