sponzor

• Aronnn
      Aronnn
      Bronz
      Registrace: 22.08.2012 Příspěvky: 979
      Dnes jsem hrál poprvý u stolu s opravdovým sponzorem. Byl to maniak, který už před flopem vsázel často vysoké částky (nebo šel rovnou all-in) a při dalším vykládání karet v tom často pokračoval bez ohledu na sílu karet.Když prohrál peníze, tak si jednoduše připsal nový. Bylo to u stolu pro 6 hráčů a blindy 0,02/0,04 (větší zatím nehraju..).
      Nemám s touto situací zkušenosti. Vždycky jsem si myslel ( a někde i četl), že je na takovýho "hráče" dobrý mít pozici. Tzn. mít ho po pravé ruce a vsázet po něm. Já jsem ho ale naopak měl po levý ruce. Když se hra proměnila v boj všichni proti němu (každý se ho nějakým způsobem snažil podojit), tak jsem si naopak uvědomil, že tato pozice je výhodná. Např.: při prvním sazení (ať už měl jakoukoliv pozici) navýšil mnohonásobně sázku. Ostatní hráči museli dorovnat, nebo zahodi a já jsem měl jako poslední na výběr, zda proti němu (popřipadě ještě někomu) budu hrát.
      Ještě nemám pročtený všechny články a ani ke všem přístup. Existuje někde návod na podobný extrémy?
  • 5 odpovědí
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      ano, hrat s nim co najviac, aj marginalne handy..a ked trafis flop tak to tam hadzat lopatou a tlacit to do all inu.
      Najlepsie je si tu rybu izolovat raisom, aby si s nim hral sam.
      A hlavne pri tej hre zbytocne nepremyslat :) , lebo sa moze stat ze za ten cas ti tu rybu vyberie niekto iny a tebe sa neujde
    • Aronnn
      Aronnn
      Bronz
      tady šlo o to že každý se proti němu snažil hrát i slabší handy a u stolu byla zábava. hlavně pokud se zjistilo, že má náhodou silnou karu :D . sohlasíš teda se mnou, že je lepší mít ho nalevo kvuli ostatním???
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      musim ta sklamat ale nesuhlasim s tym...
      ved to vobec nedava zmysel...
      situacia: ty raisnes JTs , fish callne.. a niekto za nim na btn napriklad 3betne aby si fish izoloval pre seba, ty s JTs foldnes lebo nechces hrat OOP v multiway 3b pote. Naopak ked mas na rybu poziciu, tak si robis ty co chces a mas ovela viac moznosti v postflop hre.
    • Aronnn
      Aronnn
      Bronz
      s tvým příkladem souhlasim. Jenže on ve věšině her diktoval velikost sázek a já byl tím posledním, který dorovná a nebo zahodi. Blindy ztrácely význam.
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      lenze ked si ty tym poslednym tak v 95% pripadov sa pred tebou stane uz taka akcia ze tebe neostane nic ine ako foldnut ak nemas monster handu. A to je presne uplny opak co chces dosiahnut pri hre vs fish nie???