BLOG:Pomocí blogu k úspěchu

• Sh0ckCz
      Sh0ckCz
      Bronz
      Registrace: 12.06.2012 Příspěvky: 25
      Zdravím pokerstrategisty !!

Blog jsem si zatím moc zakládat nechtěl,ale po přehodnocení jsem zjistil ,že by to nemuselo být špatné,a mohlo mi to pomoct s hrou.Konkrétně problémy s disciplínou..

Něco o dosavadním pinkání :

Pokeru se věnuji zhruba 1,5 roku ,ale bez nějakých větších úspěchů.Začínal jsem asi jako většina hráčů ,kteří se snažili hrát bez pomoci vkladu.Na freerollech jsem se dostal k nějakým finančním prostředkům které se mi podařilo celkem slušně rozmnožit.Následně jsem většinu prostředků převedl na bankovní účet a nechal si jen menší obnos,z kterého jsem měl v plánů udělat zase balík :D Bohužel jsem měl delší období kdy jsem se k pokeru nedostal ,i když mi to dost chybělo.Momentálně bych se chtěl hře zase pořádně věnovat a dostat se na trochu jinou úroven..Měl jsem celkem problém s určením typu hry,kterému se budu věnovat.. Hodně mě bavily mtt-sng ,ale jsou dost časově náročné tak jsem se rozhodl pro CG..

Začátek:

-Budu hrát NL2 na Pokerstar který mám propojený s PS,možná by byla lepší nějaká menší herna,ale už zůstanu tam

-Počáteční roll:10$-není to moc dobrý BR, ale nechci zatím vkládat žádné peníze tak to zkusím takhle,sice s tím bude větší práce ,ale půjde to

-Protože začínám pouze s 5BI tak začnu hrát pouze na 2stolech a časem pokud půjde roll na horu tak bych počet zvyšoval..

-Na každý týden si naplánovat úkoly,popřípadě cíle

1týden

Znovu si trochu oprášit základy

-Jak hrát před flopem
      -Jak hrát po flopu
      -Pokerová matematika: Odds a outy
      -Pokerová matematika: Implied pot odds
      -Vložit alespoň 2handy na rozbor
  • 6 odpovědí
    • Sh0ckCz
      Sh0ckCz
      Bronz
      Udělám menší update po prvním dnu

Celkový počet hand : 332 [+332]
      Celkový BR : 12,66 [+2,35]

-zisk s frerollu +0,31 :f_p:

S odehráním většího vzorku bude zatím trochu problém,přece jenom na 2stolech to tak rychle nejde..Zhruba kolem 15$ bych přidal další stůl..
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      ahoj,

vítám tě u nás.... :s_thumbsup:

nechceš se nám i představit a pak zapojit do Učíme se vyhrávat??? je to jednoduché a můžeš vyhrát $100 nebo lístky na živé turnaje ;) ....Představte se a pozdravte s ostatními!

a začni postovat handy do HJ fóra, to je nejlepší cesta ke zlepšení....;)

btw. přidal jsem tě do našeho Seznamu blogů, tak pak nezapomeň nahlásit postup na vyšší limit....;)

GL :P
    • Sh0ckCz
      Sh0ckCz
      Bronz
      Děkuji ,
      určitě nějaké to představení tam dodám..

-ty handy budu postovat,měl jsem to i v plánu akorát jsem byl od pátku mimo PC tak nemám ani nic odehráno

-Jinak toho času moc na hru není ,tak jsem přemýšlel ,že přejdu na Zoom poker,myslím že tam ta hra bude ještě lehčí než na klasických stolech a odehraji toho aspon víc..
    • MGoksi
      MGoksi
      Bronz
      Registrace: 09.06.2011 Příspěvky: 343
      Serus ja som sa pred pár dňami začal zaujímať tiež o ZOOM poker, hrávam 4 stoly cca 3 až 5 hodín denne NL 10 SH a poviem ti nie je to o nič lahšie ako pri klasickej hre .
      Výhodou je, že si skoro neustále v akcii a rýchlejšie sa dostaneš k handam , ktoré máš vo svojej range nech je akákoľvek . Ale hráči sú porovnateľný s tými , ktorý hrajú klasický poker a dynamika hry je odlišná nato si budeš musiet zvyknúť .

Ale inak ti prajem veľa štastia a pozor na bust , nakoľko máš malý BR a na ZOOM to ozaj skáče 4,5 buy in per day nie je problém . :f_cool:
    • Sh0ckCz
      Sh0ckCz
      Bronz
      Tak to je celkem mazec 4stoly a ještě k tomu SH :) Jak to stíháš ??
      Já hraji FR 2stoly a celkem mi to stačí aspon u toho stíhám psát poznámky,které si píšu celkem dost..Hlavně na chování hráčů na blindech..Většina si je moc nechrání tak stealování je dost ziskový..
    • Blazejson
      Blazejson
      Bronz
      Registrace: 25.09.2011 Příspěvky: 2,620
      Ťuk ťuk ťuk, je tu ještě někdo ?