SNG wizard

• microhyd
      microhyd
      Bronz
      Registrace: 12.06.2012 Příspěvky: 234
      Zdravim Vas komunita!

Tak to som znova ja a budem otravovat kazdeho z Vas minimalne do konca roka, kym vsetko natrepem do hlavy tak, aby to znelo ako samozrejmost! :D DD
      Za to sa vopred ospravedlnujem, ale zaroven Vam vsetkym, ktori mi pomozete, uz teraz velmi pekne dakujem! :)
      Takze, nebudem rozpisovat to, co mam rozpracovane, pojdem rovno k veci a hned prvy problem k WIZARDU mam ten,
      - ze mi to nieje schopne loadovat hry do wizardu ihned, alebo po skonceni turnaja...

Napisem to v priklade:
      Teraz si zahram dve SNG, rad by som ihned po zahrani SNG rozoberal svoju hru vo wizarde, ale ten to akceptuje az za dve hodiny cca.
      Takze ak chcem poriadne pytvat svoje hry, musim cakat dve hodiny, niekedy aj dlhsie, kym som schopny ich dostat do wizardu a to je vela, lebo rad by som svoje chyby cital hned, je to efektivnejsie, ako ked sa musim vraciat v case a premyslat 2x tolko, preco vlastne robim to, co robim.

Snad ma rozumiete, co sa pytam :D Dam aj screen teraz, pozrite:

Vpravo hore, v cervenom okne je posledne SNG z casu 03:24 AM, co je rano, ten som hral posledny, ale teraz som si zahral dalsie a zase ich vo wizarde nemam :(
      Skusal som aj refresh ,(cervene okno vlavo hore)
      A cas som dal aktualny, aby bolo vidiet, ze to nieje screen robeny este v noci, ale teraz :)

• 4 odpovědí
    • realkaM
      realkaM
      Bronz
      Registrace: 26.02.2012 Příspěvky: 534
      Divny. Stahuje se ti to prece do kompu, nevidim duvod prodlevy. Jaky refresh ? Dej standardne otevrit turnajovou slozku, vyber si datum ktere chces, takze aktualni a import. A melo by ti to jit. Sice si na tyhle veci obecne motak, ale takhle me to naucili a funguje mi to =) GL
    • microhyd
      microhyd
      Bronz
      Tak som sa prebojoval cez skryte zlozky, vycistil som dalsich par veci a spravil som si lepsi obrazok o tom, ako to cele funguje.
      Este idem upravit par veci, potom skusim zahrat jeden turnaj a uvidime, ci to bude uspesne :D

realkaM: Ono problem bol v tom, ze mne sa tie subory v HM2 zobrazovali ihned, ale ked som hladal zlozku, kde by mali byt, zlozky boli prazdne a to ma zavadzalo...
      Vecer je zlozka prazdna... a za par hodin uz v nej ten turnaj bol...
      Samozrejme, ze som to otvaral stale podla datumu a skusal davat import na novo, ale vzdy mi importovalo len to, co bolo v zlozkach a do nich sa dostali subory az po niekolkych hodinach.
      zavadzalo ma to, ze HM2 mal data ihned, ale v zloakach som to najst nemohol.

A co znamena motak? :D
      http://cs.wikipedia.org/wiki/Svět_Harryho_Pottera

Alebo som tento motak? :D
      http://cs.wikipedia.org/wiki/Moták_pochop

Ak tento, tak urcite pochopim :D DD

Idem to vyskusat, ak tento problem vyriesim, napisem to sem, aby to zbytocne nebolo ako neuzavrete :)

A dakujem realkaM!
      GL
    • microhyd
      microhyd
      Bronz
      OK, hotovo. Musel som nejake zlozky popremiestnovat a zistit, kde to vlastne zapisuje.
      Prisiel som na to, ze v zlozke statistik od party poker je to len par sekund a potom to hned odosiela do HM2 zlozky, ktora to spracuje.
      Hodil som si dolarovy CoinFlip aby som zistil, kam to vlastne presne odchadza a kedy a dokonca som vyhral s EQ 32% na flush so styrkou :D

Takze, hotovo, sam som zvedavy, co to bude nabuduce :D

Pekny vecer vsetkym a GL!
    • realkaM
      realkaM
      Bronz
      Registrace: 26.02.2012 Příspěvky: 534
      :D :D jj presne ale ten motak luzni :s_biggrin:
      Fajn ze ti to funguje, tak at se Ti dari