[PLO] Malá omaha

• Nescom
      Nescom
      Bronz
      Registrace: 21.07.2011 Příspěvky: 127
      Ahoj :)

Je mi 23 let, studuju na VUT FP a zkouším omahu :D Zatím teda PLO2, ale spíš kvůli tomu, abych se tu hru pořádně naučil :) Je fakt, že je to větší zábava než NLHE (vice karet = více zábavy :D ) a čemu se fest divím je, že nemám vůbec náběh na tilt, což se mi u NLHE občas stávalo. Každopádně bych se tuhle variantu chtěl pořádně naučit, protože si taky myslím, jak bylo zmíněno v jistém videu :D , že Omaha má budoucnost.

Od blogu si slibuju rychlejší postup ve hře, ikdyž počítám, že mezi PLO2 a PLO10 nebude zas takovej rozdíl. Chtěl bych sem házet denní grafy a zajímavý handy.

Takže dnešní den :)

[img][IMG]https://imageshack.us/a/img833/1271/40733538.png[/IMG] Uploaded with ImageShack.us[/img]

Z velké části je to PLO2 ZOOM a posledních 600-700 hand jsou normální stoly PLO2. ZOOM jsem hrál kvůli zvyknutí si na prostředí PS a hlavně jsem měl víc času na každou handu a nemusel řešit klikání po jinejch stolech. Teď už začnu hrát normální stoly PLO2, kde se snažím hrát co nejlevněji na flop a když hitnu tak valuebetuju :)

No a handy doplním zítra nebo večer, jelikož teď musím letět za přítelkyní a pak do kina na Loopers :s_cool:
  • 3 odpovědí
    • Nescom
      Nescom
      Bronz
      Tákže Loopers se moc líbilo :f_grin: Ale jinak večer nestál za moc. Film skončil 23 38 takže čekačka na svoz k Vaňkovce o půlnoci, přítelkyně co měla křeče v nohách, jelikož byla se školou na výletě v Praze v obchoďáku (?!?!?! a já myslel, že se do Prahy jezdí na památky, muzikály a tak :D ) no a samozřejmě musela s kamarádkama projít všechny obchody :D No a aby toho nebylo málo, tak jak jsme čekali na Hlavasu na rozvoz tak si přítelkyně koupila lístek na šalinu, kterej samozřejmě zapomněla označit a ten den zrovna byla razie revizoru .. takže za 700. Celkově Loopers 1200 :f_confused:

No ale měl bych sem něco napsat o omaze :f_biggrin: Chtěl jsem sem hodit nějaký handy, ale když jsem si to teď prošel v PT3 tak zjišťuju, že jsou to buď setupy nebo můj "oh really? oh really" call .. :f_cry:

Jediná handa co za něco "stojí" je ze zoomu, kde jsem si v určité chvíli vzpomněl na LetMeTiitU jak v jednom videu říkal "ten hráč tu má určitě esa" a zkusil zablafovat :f_biggrin: , ale i tak si říkám, že tam není moc co řešit a je to prostě jenom blaf (spoiler).

PokerStars - $0.02 PL Hi (6 max) ZOOM - Omaha - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 3

BTN: $4.42
      SB: $2.00
      BB: $1.00
      UTG: $2.02
      MP: $2.05
      Hero (CO): $6.13

SB posts SB $0.01, BB posts BB $0.02

Pre Flop: ($0.03) Hero has K:heart: A:heart: Q:heart: K:spade:

fold, fold, Hero raises to $0.07, BTN raises to $0.24, fold, fold, Hero calls $0.17

Flop: ($0.51, 2 players) 4:diamond: 6:club: 9:spade:
      Hero checks, BTN bets $0.26, Hero raises to $1.06, BTN calls $0.80

Turn: ($2.63, 2 players) 7:spade:
      Hero bets $2.04, fold

Hero wins $2.54

Když se na tu handu dívám zpětně tak si říkám, co jsem to za vola, že jsem se k tomu tak utrhl :f_confused: BTW ten call PF je v pohodě, když jsme oba tak deep?
    • boarrder
      boarrder
      Bronz
      Registrace: 21.04.2011 Příspěvky: 2,205
      Vítám tě v omahovém pekle :) Určitě budu sledovat tvůj progres ;)
      Jinak tady můžeš vyhrát trénink Soutěž o private coaching s LetMeTiltU

Přeji hodně štěstí a síly do začátku.
    • Nescom
      Nescom
      Bronz
      Ahoj :)

Po týdnu update :f_cool:

Přečetl jsem:
      :heart: Omaha vs. Holdem
      :heart: Hra před flopem: Základní koncepty
      :heart: Pokročilý open-raising

Obecně mám pocit, že se do hry víc a víc dostávám a začínám jí trochu víc rozumět (snad) :f_biggrin: Postupně ze sebe dostávám takovou tu bariéru neochoty k točkám. Začal jsem hrát vyloženě jenom ZOOM PLO2 2 stoly.

Graf dám týdenní (po dnech by to asi nemělo cenu spamovat :D )

Uploaded with ImageShack.us

Dál bych sem rád naházel pár hand ze včerejška, u kterých bych si chtěl potvrdit, jestli třeba přemýšlím správně, popřípadě jestli dlouhodobě dělám správný rozhodnutí nebo bych se rád zeptal co v dané handě dál =)

PLO2 ZOOM Flop? (1)

PLO2 ZOOM Bluff? (2)

PLO2 ZOOM Overpair + FD (3)

PLO2 ZOOM Bluff do AA? (4)

PLO2 ZOOM Správná hra? (5)

PLO2 ZOOM River? (6)

PLO2 ZOOM Value bet? (7)

PLO2 ZOOM Lead? (8)

PLO2 ZOOM Flop AI? (9)

A na konec jeden (alespoň doufám :f_biggrin: ) autofold

PokerStars - $0.02 PL Hi (6 max) ZOOM - Omaha - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 3

BTN: $3.46
      SB: $2.90
      BB: $2.91
      UTG: $7.97
      MP: $7.05
      Hero (CO): $5.97

SB posts SB $0.01, BB posts BB $0.02

Pre Flop: ($0.03) Hero has 6:spade: Q:diamond: 6:diamond: Q:club:

fold, fold, Hero raises to $0.04, BTN calls $0.04, SB raises to $0.18, BB calls $0.16, Hero calls $0.14, BTN calls $0.14

Flop: ($0.72, 4 players) K:club: 6:club: A:heart:
      SB bets $0.44, BB calls $0.44, fold, fold

Turn: ($1.60, 2 players) 5:club:
      SB checks, BB bets $1.03, SB raises to $2.28 and is all-in, BB calls $1.25

River: ($6.16, 2 players) 3:heart:

SB shows 7:club: 5:spade: A:spade: A:club: (Flush, Ace High) (Pre 66%, Flop 85%, Turn 100%)
      BB mucks Q:heart: J:diamond: A:diamond: K:heart: (Two Pair, Aces and Kings) (Pre 34%, Flop 15%, Turn 0%)
      SB wins $5.94