studijní skupina Praha

• gucky1980
      gucky1980
      Bronz
      Registrace: 10.09.2011 Příspěvky: 1,773
      nabídka spolupráce - pro začátečníky a mírně pokročilé hráče

chtěl bych utvořit skupinu pro schůzky 1-2x týdně pro rozbor hry, rady, klidně i hru. Já jsem MTT a S&G, ale sem tam si dám pár her cash. Ideální by bylo, kdyby každý měl notebook, HeM nebo PT a chuť na sobě pracovat a zlepšovat se.
  • 5 odpovědí
    • mariuus86
      mariuus86
      Bronz
      Registrace: 07.04.2009 Příspěvky: 1
      Hi, I'm a poker player from Spain who is thinking about moving out to Prague to play poker. But first I need to know a few things:
      1. Do you know if there will be legal restrictions on traffic online
      poker in 2013 in Czech Republic?
      2. How much should I pay in taxes to play poker?

Ahoj, já jsem hráč ze Španělska, který uvažuje o stěhování do Prahy hrát poker. Ale nejdříve musím vědět, pár věcí:
      1. Víte-li, že bude právní omezení provozu on-line
      poker v roce 2013 v České republice?
      2. Kolik bych měl platit na daních se hrát poker?
    • 5betMe
      5betMe
      Bronz
      Registrace: 19.06.2011 Příspěvky: 57
      Ahoj,

já bych byl určitě za. Jaký formát SNG hraješ ? já si jedu 6max hypers na starech. Cashovku hraju spíš live a živý turnaje taky.

Každopádně už dlouho se sháním po nějaké partě, se kterou bych mohl live diskutovat o handách, strategii atd.
    • gucky1980
      gucky1980
      Bronz
      zatim pinkam jednostoly (10 hráčů) na PP a P770 do 3 dolarů turba berou 3 volume cca 1500 za rok
    • MacrosCZ
      MacrosCZ
      Bronz
      Registrace: 27.10.2010 Příspěvky: 223
      Zdar, měl bych zájem, mohl by jsi to blíže popsat? Jak to máš vymyšlené atp., a také jací členové se už účastní, zda to nejsou začátečníci.
    • gucky1980
      gucky1980
      Bronz
      zatim jsi 1 zajemce, právě že jsem to chtěl pro začátečníky a mírně pokročilé, já mám za sebou taky jen asi 250k hend za 2 roky a netwin asi 500 USD, s HeM se taky zatim jen učím prostě mělo to být že každý by přispěl troškou do mlýna. Někdo zná HEM, někdo umí dobře radit s hendami, atd. a více hlav více názorů by se mohlo hodit a myslím že by to každému mohlo něco dát