tak idem to skusit na 10 K :P

• x1511
      x1511
      Bronz
      Registrace: 23.10.2010 Příspěvky: 80
      Cavte zdravim vsetkych z ps. Uz dlho si citam vacsinu blogov z Cornieho challenge a uz dlho som sa chcel zapojit ,ale nemal som ziadnu hernu tracknutu cez pokerstrategy okrem fulltilt pokru a na vacsine herien z vasej ponuky som uz mal ucty ://.Ale kedze sa fulltilt opat otvara planujem tam hrat a tuto hernu mam tracknutu cez ps.Po nejakom case si planujem cez vas otvorit aj ucet na WPT poker kedze tam este ucet nemam :D D.
      Kedze bude otvoreny az o par dni zatial by som challenge zacal na 888 poker ak je to mozne.Potom by som sa presunul uz na FT.
      Dufam ze je to mozne a je to v sulade s podmienkami fora :) ).Ak nie dajte mi vediet,
      Uplny zaciatocnik nie som aj ked vzdy ed vyhram vacsiu sumu tak ju cashoutujem a miniem :D D.Moja najvacsia trefa bolo 11 miesto v 70K turnaji na evereste za 550 dolarov.Inak hram len cashovku.
      Pripojit sa k corieho challenge chcem hlavne koli motivacii aby som sa prinutil hrat velke objemy ruk:) ).
      Keby bol nejaky problem s tym ze nezacinam na herni tracknutej cez ps dajte mi vediet.Tak GL :) ))))
  • 6 odpovědí