[DoN] AA proti rybe a softu PP

• realkaM
      realkaM
      Bronz
      Registrace: 26.02.2012 Příspěvky: 534
      Zase jedna z desivych her a ukazka co rybicky a soft PP dovedou. Co ten sizing, je v poradku ? Preflop snad ok . Vuuubec se mi nelibi ten call z MP, hrac 13/9 2K hand, novej rusak, jeste si na nej zvykam a nevim presne co od nej cekat. Nakonec mucknul QQ. Coz se mi teda od nej moc nelibilo, co cekal ze tam budu raisovat AK ? Asi tezko. A call te ryby s 33/18 je dalsi problem, ale toho jsem se az tak nebala. Nemyslim si ze flop trefil toho rusa, ale vim ze mi tam zase neslozi QQ+ nebo trebas AKs . Je tam flash draw, je ten bet do solid hrace a ryby oki ? Ryba muze mit klidne ty petky nebo ctverky, ale taky muze mit uplne cokoliv a te to neslozim nikdy. Po tom co po rivru vytasila, jsem malem spadla ze zidle :D . No a po tech 2 callech prichazi turn a ten to uplne zabil. Tak tu handu vzdavam. Byt ve hre ve dvou, muzu a nemusim mit problem, ale ve 3 uz ho mam urcite. O rivru ani nemluvim. Dalo se to jeste nejak zachranit ? Ta ryba by to natuti stejne nepolozila a po tom mem betu na flopu a 2 pasivnich insta callech mam strach cokoliv vymyslet.

Party Poker No-Limit Hold'em, 11 Tournament, 20/40 Blinds (10 handed) - Party-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

UTG+2 (t2260)
      Hero (UTG+1) (t2000)
      MP3 (t1940)
      UTG (t1880)
      Button (t1940)
      CO (t1920)
      MP1 (t2000)
      MP2 (t1980)
      BB (t2060)
      SB (t2020)

Hero's M: 33.33

Preflop: Hero is UTG+1 with A, A
      UTG calls t40, Hero bets t185, 2 folds, MP2 calls t185, 5 folds, UTG calls t145

Flop: (t615) 5, 5, 4 (3 players)
      UTG checks, Hero bets t461.25, MP2 calls t461.25, UTG calls t461.25

Turn: (t1998.75) 8 (3 players)
      UTG checks, Hero checks, MP2 checks

River: (t1998.75) J (3 players)
      UTG checks, Hero checks, MP2 checks

Total pot: t1998.75

Results:
      UTG had 6, 7 (straight, eight high).
      Hero had A, A (two pair, Aces and fives).
      MP2 didn't show
      Outcome: UTG won t1998.75
  • 2 odpovědí
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      si myslim ze well played, flop je cisty valuebet. Toho rega na MP sa bat nemusis skoro vobec, on tam bude hrat dost casto straight forward, a prilis vela flushdraws mat v range nebude, jedine nejake AK/AQs a pary porazas. Otazne je co s tou rybou.
      Na turne uz musis mat jasno v tom ci chces stackoff alebo giveup, kedze pot uz mas tak velky ze bet/fold tam jednoducho nenatlacis. Keby ta 8icka nebola v :heart: tak by som to tam asi poslal cele, s tym ze na tychto limitoch je dost mozne ze reg nebude schopny zhodit svoje JJ-KK , a ryba moze mat vsetko mozne a tych komb ktore nas porazaju nie je zas az tak vela.
    • realkaM
      realkaM
      Bronz
      Registrace: 26.02.2012 Příspěvky: 534
      skoda ze nebyly vyssi blindy a nemusel to s QQ 4betnou a dostat nas oba do AI. Otazka je, jestli by to odradilo tu rybku s tou uuuzasnou premiovou kombinaci :D