Part Time Poker :-) (FLSH blog)

• qwery1
      qwery1
      Bronz
      Registrace: 01.05.2008 Příspěvky: 356
      Zdravím všetkých FixedLimitákov :-),

štartujúc mesiacom november 2012 začínam svoj blog.

Volám sa Martin, mám 33 rokov, žijem v BA a pokru sa venujem asi štvrtým rokom. Mám za sebou úspešne FLFR 0.25/0.50 a neúspešný pokus o presedlanie na FLSH z roku 2010. Tiež mám zvládnuté DON SNG do výšky $5.

Som šťastne ženatý, mám dve malé dcéry (2 ročnú a 1 ročnú) a pracujem denne zhruba 13 hodín. Popritom ešte "stíham" jadziť online ligu na RFactore a občas aj živé vytrvalostné preteky na motokárach. Sem tam aj spím :-).

Zhruba pred troma mesiacmi som sa rozhodol znovu začať hrať nejaké tie ruky na FLSH (iba pár stoviek rúk týždenne, viac nestihnem), a k dnešnému dňu som úspešne prešiel limitom 0.05/0.10 a zatiaľ sa chytám na 0.10/0.20.

Cielom je 2/4, za aký čas ťažko odhadnem, pri mojom objeme rúk to môžu reálne byť aj dva roky. Viac však reálne nestihnem. Preto by sa aj blog mohol volať GET RICH SLOWLY :-).

Posty budú odhadujem buď týždenné alebo keď bude veľa práce možno aj mesačné :-))).

Výšku bankrolu som sa rozhodol nezverejňovať ale budem informovať o P/L (profit/loss). Len pre informáciu, bankroll management držím absolútne striktne, žiadne divné shotty alebo akékoľvek "dobré nápady" sa konať nebudú.

Chcem sa zúčastniť výzvy z 50 na 10.000,- a to takým spôsobom že môj profit z FLSH reportovaný v tomto blogu presiahne hranicu 10.000,-

Ostatné ešte domyslím, na dnes toľko.
  • 8 odpovědí
    • Begginer509
      Begginer509
      Bronz
      Registrace: 27.10.2011 Příspěvky: 1,397
      zdar, vítám tě mezi námi. GL
    • irik83
      irik83
      Bronz
      Registrace: 27.11.2009 Příspěvky: 4,231
      nova posila do nasich rad gl
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Ahoj,

vítám tě u nás :s_thumbsup: máš ve znaku luxusního donka :s_love: Doufám, že se bude dařit, a holky (ty jich máš teda :s_evil: ) nebudou zlobit :s_smile:
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Ahoj :)
      také bych tě rád přivítal,
      přeji mnoho úspěchů :s_thumbsup:
    • qwery1
      qwery1
      Bronz
      Ahojte grinderi,

takže máme týždeň za sebou a ďalší pred sebou, čas na update.

Počet rúk: 2.272
      P/L: $18
      Bonus: $2
      Hrané limity: FLSH 0.10/0.20 a pri nedostatku stolov 0.5/0.10
      Počet stolov: prevažne 2-3
      Leak tyždňa: overcardy proti 3 a viac súperom

Tento týždeň som si uvedomil tri veci:
      1. Pri hre na viac ako dvoch stoloch si už nerobím tak veľa poznámok k súperom
      2. Pri hre na 4 stoloch sa začínam strácať, donkujem, nepämatám si či som mal iniciatívu pred flopom a podobne :-)
      3. Hrajem nehitnuté overcardy proti 3 a viac súperom veľmi podobne ako HU či proti dvom

Ciele na tento týždeň:

1. Zvládnuť hru s overcardami na veľmi dobrej úrovni proti rôznemu počtu súperov a na rôznych boardoch.
      - pri review session sa zamerám na overcardy
      - denne si prečítam článok v silver sekcii
      - napostujem 10 rúk na handjudge s overcardami

Keďže hrávam na dvoch počítačoch a viacerých herniach bude viac printscreenov, keď sa to naučím spojiť budú dva a keď prejdem na HM2 (má cloud) bude jeden:

Heslo týždňa: Ak sa večer cítiš ako zbitý pes môže to byť tým že si celý deň vrčal :-)

See you later aligator :-).
    • qwery1
      qwery1
      Bronz
      Ahojte grinderi,

takže máme ďalší týždeň za sebou.

Počet rúk: 2.567 (4.839)
      P/L: $44.88 (62.88)
      Bonus: $15 (17)
      Hrané limity: FLSH 0.10/0.20 a hulá hop aj 0.25/0.50 :-))))))))
      Počet stolov: prevažne 2-3
      Leak tyždňa: overcardy proti 3 a viac súperom a autoplay

Tento týždeň sa udiala podstatná vec, posunul som sa na základe bankrolu na 0.25/0.50 a vyzerá to tak že by som sa tam mohol uchytiť. Pocit tam mám zatiaľ ok, evidujem len zvýšenú agresivitu ale aj viac foldovania na agresivitu. Objavili sa aj bluf 3bety :-) na turne.

Ciele na tento týždeň:

1. Zvládnuť hru s overcardami na veľmi dobrej úrovni proti rôznemu počtu súperov a na rôznych boardoch - dávam si ešte týždeň, necítim sa pri tom ešte doma.
      - pri review session sa zamerám na overcardy
      - denne si prečítam článok v silver sekcii
      - napostujem 10 rúk na handjudge s overcardami - už fakt :-)
      2. Pri hre premýšľať, nedostávať sa do módu autoplay. Je to dosť velký rozdiel vo výsledku, evidujem to hlavne pri tom keď mi nejdu karty, prehrávam o trošku menej. Babka k babce a je to dosť peňazí a aj graf vyzerá lepšie keď zvažujem každé rozhodnutie a premýšľam o range súpera. Tiež pocit z hry je iný, je to pôžitok :-) zanalyzovať situáciu, urobiť rozhodnutie a na konci zistiť že bolo správne (nezávisle od toho aký je výsledok - niekdedy by som v Holdeme zrušil river, asi by som vyhral viac :-)))).

Heslo týždňa: "If anything terrifies me, I must try to conquer it." (Keď mám z niečoho hrôzu, pokúsim sa to pokoriť.)
      -- Francis Chichester, adventurer

See you later aligator :-).
    • Begginer509
      Begginer509
      Bronz
      Registrace: 27.10.2011 Příspěvky: 1,397
      Fajn start koukám :s_cool:
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Ahoj,